Огляд Microsoft Office 2016

Як відомо, 22 вересня 2015 року вийшов найпопулярніший офісний пакет Microsoft Office 2016. Вперше пробне складання Office 2016 Preview у вільному доступі з'явилася в травні, а вже влітку офіційна версія була представлена ​​для комп'ютерів на базі Mac OS. Розробники зробили упор на оптимізації його роботи, спільному редагуванні документів в режимі реального часу і підтримки "хмари" (OneDrive). До складу нового офісного пакету і раніше входять додатки Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher і Access, всі актуальні подробиці про яких - в "картинках" під катом.

інтерфейс

Після запуску будь-якого з офісних додатків Ви не побачите принципових відмінностей від Office 2013. Крім більш насичених кольорів панелі меню, через активованої за замовчуванням нової теми "Colorful" ( "Барвиста"), при перемиканні пристрої на базі Windows 10 з десктопного режиму в планшетний меню стає крупніше. Це так званий потоковий принцип дизайну інтерфейсу, коли елементи стискаються або розтягуються, зберігаючи свої пропорції.

Загальний доступ до документів

Загальний доступ до документів

спільне редагування документів в режимі онлайн - далеко не нова можливість в продукті Microsoft Office. Але тільки зараз ця функція дозріла до її інтеграції в десктопні програми офісного пакету. Тепер будь-хто може ініціювати спільне онлайн-редагування документа, зберігши його усередині OneDrive. Співавторам не потрібно навіть наявність аккаунта Microsoft, тому що можна долучитися до редагування у вікні браузера, просто перейшовши за отриманим посиланням. Щоб автори бачили в режимі онлайн внесені в документ зміни, не варто забувати про кнопку збереження.

інтелектуальний пошук

Додатки Word, Excel, PowerPoint і Outlook поповнилися новою опцією - "Інтелектуальний пошук". Викликавши його за допомогою контекстного меню, з будь-якого виділеного в документі слова (словосполучення) можна відшукати зображення, а також отримати інформацію з Вікіпедії та інших довідкових веб-ресурсів. Всі результати пошуку будуть компактно представлені на що з'явилася справа невеликої панелі.

Рукописний метод введення рівнянь

Рукописний метод введення рівнянь

В Word , Excel і PowerPoint з'явився і функціонал рукописного введення математичних рівнянь . Дані, введені стилусом, пальцем або покажчиком миші, автоматично перетворюються в текстові написи формул.

M icrosoft Word 2016

 • У свежепредставленном офісному пакеті немає ні помічника "Ськрепиш", ні будь-якого іншого анімованого персонажа, від яких через велику кількість критики розробники позбулися, починаючи з Office 2007. Редмондци не наважилися експериментувати з новим інтерактивним асистентом, облаштувавши Office 2016 звичайним полем пошуку за ключовими словами для швидкого доступу до функцій додатків.
 • В останньому Office розширені функції довідника. Тепер за допомогою опції "Лупа" Word шукає через пошукову систему Bing визначення шуканого поняття. Такий інструмент був інтегрований в Office 365 Online, однак і офлайн-версія отримала корисний пошуковик.
 • У числі оптимізованих під пристрої з сенсорним дисплеєм інструментів виявився новий режим читання. Також є можливість включити повноекранний режим і для текстового редактора (користувач може комфортно гортати сторінки за допомогою свайпов).

M icrosoft Excel 2016

 • В Excel ті, хто користується пристроєм з сенсорним екраном, можуть підбирати тільки прості осередки. При торканні осередку додаток спробує розпізнати тип створюваної таблиці і запропонує інтегрувати інтерактивну таблицю.
 • У новому табличному редакторі власникам тачскрін (англ. T ouchscreen) сподобається функція "Рекомендована схема". На підставі обраних осередків програма автоматично пропонує відповідну схему, що відчутно економить час.
 • Excel 2016 підтримує розширені зведені таблиці, при цьому джерелом даних можуть бути самі різні таблиці (зовнішній вигляд адаптується до нових таблиць).

M icrosoft PowerPoint 2016

 • Користувач може в повноекранному режимі робити позначки за допомогою стилуса, а в кінці презентації вирішити, зберегти чи додаткову інформацію на слайдах.
 • У свіжій версії PowerPoint формат одних об'єктів тепер легко застосувати і до інших об'єктів: при натисканні з'являється спливаюче меню з відповідною командою.
 • За допомогою опції "Захист від втрати даних" адміністратор може вказати за яких умов презентації PowerPoint слід викладати в мережу.

Microsoft Outlook 2016

 • У ранніх версіях всі електронні листи давністю менше місяця автоматично синхронізувалися. У версії 2016 користувач сам встановлює необхідний період.
 • Поштовий клієнт навчився правильно відображати фотографії, зняті на мобільний пристрій. Для цього Outlook розпізнає вкладену в знімки інформацію про їхнє становище.
 • Змінилася специфіка відправки файлів, що знаходяться в хмарному сховищі OneDrive. При створенні листа з вкладенням з "хмари" одержувачу відправляється не саме файл, а посилання на нього (можна встановити частковий (тільки перегляд) або повний доступ до файлу).

Підсумовуючи, хочеться сказати, що Office 2016 не став "проривом" в лінійці офісних пакетів від Microsoft, а являє собою доопрацювання існуючого Office 2013. Чи став він "спритніше" в роботі, як про це заявляють розробники? Невелику різницю в продуктивності зможуть відзначити власники застарілих комплектуючих, але на потужних комп'ютерах це навряд чи буде помітно.

Завантажити російську версію Microsoft Office для дому та навчання 2016 під Windows 7/8/10 тут .

Дмитро Євдокимов www. TestSoft. su

2013. Чи став він "спритніше" в роботі, як про це заявляють розробники?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: