Як заробити написанням текстів за гроші в інтернеті

 1. Заробіток в інтернеті заработок - це реально
 2. Як почати заробляти, написанням текстів за гроші?
 3. Як далі? Починаємо знайомство з біржею.
 4. Інші функції біржі копірайтингу Etxt
 5. На біржі Etxt ви самі можете купити статтю для сайту, якщо це потрібно
 6. Ще кілька порад по роботі з текстами:

На сьогоднішній день досить поширеним видом зайнятості є робота в інтернеті. Варто відзначити відразу, що існує дуже багато хороших способів заробити в інтернеті . Але не завжди кожен з них є прибутковим і відповідним для тієї чи іншої людини.

Отже, для того щоб заробляти хороші гроші, бажано мати свій сайт. На ньому прибуток буде надходити не тільки від перегляду, але і від контекстної реклами. Однак можна і не мати свого сайту, але в такому випадку дохід буде дещо меншим. Для того щоб отримувати більший прибуток на своєму сайті потрібно мати досвід, що не обов'язково при роботі на чужих сайтах. У реальному житті некваліфіковану працю оплачується низько. Така ж ситуація відбувається і в інтернеті. Проте, гроші там можна заробити.

Заробіток в інтернеті заработок - це реально

Працювати в інтернеті можна з вкладеннями і без них. Якраз сьогодні ми розглянемо можливість заробітку без єдиних вкладень. Гроші можна заробляти, виконуючи певні завдання - написання текстів за гроші. Якщо вам кажуть, що гроші можна заробити і при цьому взагалі нічого не робити - це відверта брехня. Зараз ніхто не платить просто так. Ось і біржа копірайтингу Etxt.ru - також винагороджує своїх працівників за виконані завдання.

Про біржу контенту №1 Etxt.ru

Спочатку скажемо кілька слів про саму біржі Etxt. Це сайт, на якому можна зареєструватися як замовник і як виконавець. Замовники можуть купувати готові тексти для своїх сайтів, замовляти написання статей, створювати цілі проекти.

З причини того, що ми розповідаємо про можливості заробити в інтернеті, то будемо говорити виключно про життя виконавця на проекті.

Як і на деяких інших біржах, на Etxt є можливість вибирати вартість замовлень. Оцінюється робота в рублях за одну тисячу символів. Це означає, що можна знайти замовлення від 5 рублів за тисячу символів. Як правило, такі розцінки пропонуються новачкам, які тільки зареєструвалися як виконавці. Але є замовлення і по 100 (може і вище) рублів за 1000 символів. І тут все залежить від вашої майстерності. Чим воно вище, тим дорожчі замовлення можна отримувати. Майстерність заробляється зусиллями, стараннями і кількістю проведеного часу в роботі.

Тепер детально розповім, які види робіт тут можна виконувати. це:

 • копірайт;
 • рерайт;
 • переклад;
 • сео-копірайт.

А тепер розберемо кожен вид роботи детально:

копірайт

Копірайтом називається створення текстів з високою унікальністю, які будуть призначені для розміщення на сайтах. Тому копірайтом може вважатися будь-яка авторська стаття. Теми копірайту можуть бути найрізноманітнішими. Працюючи над даним завданням, автор використовує не тільки знання, якими володіє на даний момент, він також збирає інформацію з різних джерел, виводить найголовніше.

Для того щоб написати якісний і унікальний копірайт, необхідно мати не тільки кілька інформаційних джерел, а й бути грамотною людиною, вміти правильно формувати свої думки в письмовій формі. Є такий жарт: «копирайтерами не народжуються, - ними стають». І це дійсно так. Тільки досвідчений автор, багато років займається копірайтом, може створити унікальний і цінний текст і добре заробити при цьому.

рерайт текстів

Рерайтом називається створення унікального тексту з уже наявного матеріалу. Рерайт відрізняється від копірайту тим, що тут немає нічого нового. Виходить на виході текст, який має ті ж думки і ідеї, ось тільки викладені іншими словами. Вартість рерайта набагато нижче, ніж копірайту. Примітно, що на рерайті вчаться все копірайтери. Існує безліч способів створення рерайта, проте це вже інша тема.

Переклад зарубіжних статей

З перекладом, мабуть, проблем не повинно бути. Для того щоб займатися цією роботою, необхідно володіти іноземними мовами. До того ж потрібно правильно формувати думки. Дослівний переклад нікому не потрібен, тому в роботі важливо використовувати всі свої професійні навички перекладача.

Seo-копірайтинг

Сео-копірайтинг дуже схожий на копірайтинг. Однак тут автор змушений використовувати ключові слова в тексті, що не зовсім добре позначається на його змістовності. Для чого ж створюють сео-авторські права? Насправді, це необхідно для того, щоб пошукові машини, що працюють в інтернеті, максимально швидко направляли користувача на сайт згідно із запитом. Іноді замовники просять створювати тексти «для людей», а іноді - «під пошуковики». Такі статті коштують дорожче звичайного копірайту, а й писати їх - справа тонка. Справа в тому, що потрібно мати хороші пізнання в СЕО.

На біржі Etxt можна пройти кваліфікаційний тест по одному з вибраних видів робіт. Наприклад, ви відчуваєте, що копірайт - це ваше «покликання». Після того, як людина виконає завдання, модератор його перевірить. Через деякий час, на підставі оцінки можна отримати один з трьох рівнів:

 • низький;
 • середній;
 • високий.

Для чого ж потрібно проходити кваліфікаційний тест? На біржі деякі замовники можуть вказувати при замовленні текстів рівень кваліфікації. Це означає, що тільки той, хто володіє, наприклад, середнім рівнем, може виконувати дане завдання.

Як почати заробляти, написанням текстів за гроші?

Як і на багатьох інших сайтах, перш ніж стати їх повноцінним учасником, необхідно пройти просту реєстрацію. Etxt. ru - не виняток.

Для того щоб зареєструватися на сайті перейдіть на сторінку реєстрації, натиснувши на кнопку:

Для того щоб зареєструватися на сайті перейдіть на сторінку реєстрації, натиснувши на кнопку:

необхідно заповнити наступні поля:

 • прізвище, ім'я та по батькові;
 • Адреса електронної пошти;
 • придумуємо собі логін;
 • пароль.

Нижче буде запропоновано: зареєструватися як виконавець або як замовник. Ми ж вибираємо - «виконавець». Перш ніж поставити галочку в полі «Я згоден» з правилами біржі, настійно рекомендую ознайомитися з цими Правилами (якщо ви маєте намір серйозно працювати на біржі).

Після того, як ви ознайомитеся з Правилами, завершується реєстрація. На вказану адресу електронної пошти прийде лист з підтвердженням. У ньому буде посилання, по якій потрібно пройти.

Як далі? Починаємо знайомство з біржею.

Перед початківцям користувачем з'являється безліч різних рядків, функцій, можливостей. Спочатку вам пропонується вибрати основні п'ять тем-напрямків, в яких ви найкраще орієнтуєтеся. Відразу хочеться відзначити, що це не означає роботу тільки по обраними темами. Навіть якщо ви не виберіть тематику «Медицина», то це не означає, що не зможете виконувати «медичні» завдання.

Як тільки з темами буде зроблений вибір, можна переходити наступного етапу - створення гаманця, на який ви будете отримувати свою зарплату. Біржа Etxt.ru працює переважно в рублях. Однак виплати можна отримувати і в доларах. Для цього необхідно зареєструватися на сайті Webmoney, де буде створено рублевий або доларовий гаманець. Після цього потрібно скопіювати гаманець в рядок, яка знаходиться в меню «Мої гаманці». Номер електронного гаманця виглядає так:

 • рублевий: R123456789012;
 • доларовий: Z123456789012.

Через чотири дні біржа обробить заявку, і гаманець буде активним, а значить, на нього можна виводити кошти. Можна вводити декілька гаманців, проте вони все повинні належати тільки одній людині, тобто вам. Про те, як отримувати виплати і створювати заявку на виведення коштів розповімо трохи пізніше.

Як отримати замовлення на платну статтю

Зараз ми перейдемо на найважливіший момент - це отримання замовлення. Отже, в правій частині вашого робочого столу буде напис «Нові замовлення». Саме туди ми переходимо для пошуку потрібного завдання. Відразу ж з'явиться панель, яка називається фільтром. Тут ви можете вибрати завдання з тематики, яка вам близька, ціну за тисячу символів і ціну за всю роботу, обсяг замовлення, а також терміни. Дуже важливо, що для себе виконавець знаходить тільки те, в чому добре розбирається, наприклад, переклад або копірайт. Якщо фільтр не буде налаштований, то все замовлення будуть висвітлюватися в порядку з розміщення замовниками.

Порада! На підставі свого досвіду хочу дати деякі поради. Спочатку вам будуть пропонуватися найдешевші замовлення (приблизно по 5 рублів за 1000 символів). Я рекомендую виконати кілька робіт, невеликих за обсягом, щоб зрозуміти, що до чого. Згодом можна брати замовлення за більш високими цінами. Як тільки ви «відчуєте свою силу», то можна в фільтрі виставляти ціну замовлення, наприклад «від 15 рублів за 1000 символів». Беріть спочатку тільки ті теми, в яких добре розбираєтеся.

Наприклад, ми вибираємо замовлення «Рерайт». Це перший вид завдання, який виконають я на біржі Etext. Раджу починати саме з нього. Припустимо, замовник просить виконати рерайт прикладеного тексту на автомобільну тематику. У замовленні також зазначений обсяг. Всі роботи можуть призначатися за «символам з пробілами» і «символами без пробілів» (найчастіше - другий варіант).

У нашому завданні буде обсяг 4000 символів без пробілів. Контролювати обсяг тексту легко в Word, де і будемо виконувати завдання на своєму комп'ютері. Далі йде вказівка ​​по унікальності. Найчастіше на біржі просять виконувати перевірку за такими програмами:

 • etext antiplagiat. Дана програма доступна у вільному скачуванні прямо на біржі. Займає не більше 10 мегабайт на комп'ютері. Проста в роботі. Можна скористатися послугами перевірки online, проте ця послуга платна. Рекомендую просто раз і назавжди встановити програму на свій комп'ютер;
 • text.ru. Це однойменна біржа, на якій є online перевірка тексту. Безкоштовно можна перевіряти обсяг до 15 тисяч символів. Все, що більше - платно;
 • advego.plagiat - це більш складна програма, яка також існує у вільному скачуванні на біржі Адвего.

У нашій роботі, припустимо, потрібно перевіряти унікальність за програмою etext antiplagiat (найчастіше). Далі вказується ціна за 1000 символів. Припустимо, що у нас вона буде дорівнює 10 рублям за 1000 символів. Дуже важливо звертати увагу на терміни виконання. Це час, який відводиться вам, як виконавцю, для здачі роботи. Наприклад, у нас стоїть термін на 5 днів.

Буває і так, що біля дати стоїть позначка «Строковий». У чому ж полягає різниця між звичайним замовленням і «Нагальною»? Справа в тому, що для звичайного замовлення може відводитися до двох тижнів. Зате для термінового замовлення виділяється всього 1-2 діб. Як показує практика, термінові замовлення бувають дорожче звичайних робіт.

Отже, нижче тексту завдання є віконце на червоному тлі з написом «Подати заявку». Як тільки ми її натискаємо, відразу ж з'являється вікно, в якому перед подачею заявки можна написати коментар.

Порада! Зазвичай я намагаюся вказувати замовнику, що подібну роботу виконував, або ж маю певні знання в зазначеній тематиці. З ввічливістю прошу призначити мене виконавцем. В результаті коментар до заявки може виглядати наступним чином: Добрий день, Іванов Іван Іванович! З радістю виконаю Ваше замовлення. У темі добре розбираюся. Виконаю якісно і в строк, оперативно. З повагою, Іван. Можна і не писати всіх цих слів. Але пам'ятайте, що найчастіше, як показує практика, замовники відгукуються на людей, які зацікавлені в роботі або як мінімум висловлюють це в своєму коментарі до замовлення.

Зрозуміло, у замовника є ім'я і прізвище. Їх можна подивитися під самим завданням. Якщо замовник Online, то біля його прізвища стоятиме зелений маячок. Можна розраховувати на те, що через 5-10 хвилин користувач призначить вас виконавцем замовлення. Але може бути і так, що заявка буде відхилена. При цьому система вкаже причину. Їх може бути кілька, наприклад, прийде лист на вашу сторінку з такими словами:

 1. Замовник Іванов Іван Іванович відхилив Вашу заявку. Виконавцем обраний Сидоров Петро Олексійович.
 2. Заявка відхилена, так як замовник не встиг вибрати виконавця в зазначений термін.
  Якщо вам прийшло повідомлення «Ви призначені виконавцем замовлення», то це означає, що можна приступати до роботи. При цьому система ще раз нагадує про терміни, про вартість роботи і про її унікальність.

Після того, як ви зробите рерайт, необхідно перевірити його унікальність за програмою etext antiplagiat (або інший, яка вказується замовником). Якщо унікальність нормальна, то вибираємо «Замовлення в роботі» (у верхній частині сторінки) і відправляємо замовлення. Завантажити роботу можна відразу в Word форматі, а можна текстом в спеціальному вікні. Найчастіше роботи здаються в Word.

Якщо робота термінова, то вона буде перевірена найближчим часом замовником. Перш за все, він в цьому зацікавлений. Якщо замовлення не терміновий, то по закінченню термінів здачі замовнику дається 5 діб на перевірку. Якщо термін буде упущений, то робота автоматично зарахується вам, і кошти будуть перераховані на рахунок.

Дуже часто, особливо у новачків бувають проблеми з доробками. Що ж це означає? Коли замовнику не сподобалася робота, він може відправити її на доопрацювання. При цьому вказуються всі помилки або недоліки.

Порада! Перед тим, як здавати роботу, обов'язково потрібно перечитати її і перевірити її на помилки. В іншому випадку це зробить замовник. Тоді доведеться витрачати час.

Якщо робота відправлена ​​на доопрацювання, то доведеться її виправити і повторно вислати. Якщо ви не встигаєте виконати замовлення в термін, то можна попросити замовника продовжити його. Як показує практика, замовники не йдуть на поступки і в чомусь мають рацію. Тоді робота проходить в архів прострочених справ. За це знімається рівно стільки балів, скільки коштує робота. Наприклад, якщо вартість замовлення 100 рублів, то при простроченні зніметься 100 балів рейтингу. Можна просто відмовитися від замовлення. Тоді знімається така ж кількість очок.

Примітно, що за виконаний замовлення не буде призначено 100 балів. Додається тільки четверта частина, тобто в даному випадку - 25 балів.

Додається тільки четверта частина, тобто в даному випадку - 25 балів

Фінансова сторона:

Найбільше цікавить питання фінансового плану. Як тільки ви призначаєтеся виконавцем замовлення, кошти відразу ж блокуються на вашому рахунку. Це робиться для того, щоб ні замовник не зміг обдурити вас з оплатою, ні ви - не могли здати неякісну роботу. Адже людина легко може зняти вас з роботи. Тоді кошти назад повернутися на рахунок замовника. Якщо все пішло нормально, замовник приймає роботу. Крім того, він може написати вам позитивний відгук.

На що ж впливають відгуки? Перш за все, люди (потенційні замовники) дивляться на репутацію виконавця. Не складно здогадатися, що негативний відгук може бути написаний за погану роботу, навіть якщо замовник і прийняв її. І таке в моїй практиці було не раз. Відразу ясно, що пріоритет буде відданий тому виконавцю, який має безліч позитивних відгуків, або як мінімум - не має негативних висловлювань.

Через три години, як тільки робота буде прийнята замовником, кошти перейдуть вже на ваш рахунок. Звідси їх можна виводити на Webmoney гаманець. Для цього необхідно натиснути на рядок «Виведення коштів», де в поле ввести суму для виводу. Мінімум можна замовити 250 рублів. Максимум - межі немає. За правилами біржі кошти виводяться п'ять робочих днів. При цьому день, коли призначено виплату, в рахунок не йде, так само як і вихідні, і святкові дні. Але є послуга термінового виведення коштів. Тоді виплата проводиться протягом доби. Однак при цьому сплачується комісія в розмірі п'яти відсотків від суми замовлення. Наприклад, якщо на висновок поставить 1000 рублів, то відсоток складе 50 рублів. На гаманець буде виведено 950 рублів. Можна замовляти висновки і в доларах на відповідний гаманець. Так як всі розрахунки на біржі ведуться в рублях, то при виведенні відбувається конвертація за курсом, який завжди можна подивитися на біржі при виведенні коштів.

Замовляти можна необмежену кількість виплат. Як показує практика, кошти можуть виводитися і раніше, ніж через 5 діб, наприклад, через три дні.

Як показує практика, кошти можуть виводитися і раніше, ніж через 5 діб, наприклад, через три дні

Інші функції біржі копірайтингу Etxt

Крім того, що ви можете працювати, виконуючи замовлення, також можна продавати свої статті. Це може бути копірайт, рерайт і навіть переклад. Головне, щоб стаття була актуальною і мала якомога вищу унікальність.

Порада! За весь час роботи на біржі я подав понад 20 статей. При цьому мої старання прямували на пошук актуальних тем, якими цікавляться сьогодні люди. Знайти потрібну інформацію щодо актуальних тем можна в пошукових системах.

Після того, як ви створите авторську роботу, її потрібно буде завантажити в магазин. Зрозуміло, ви вказуєте тему, короткий опис роботи і ключові слова. Найцікавіше - ціну визначаєте ви. Можна назвати вартість за всю статтю, а також за 1000 символів. Після цього стаття відправляється на перевірку модератору. Фахівці оцінюють мова, стиль, орфографію і пунктуацію в роботі. Далі все характеристики прописуються перед текстом. Якщо модератор схвалить роботу, то вона буде виставлена ​​на продаж. Статтю можуть в будь-який момент придбати інші люди.

Спілкування на біржі з замовниками

Без зворотнього зв'язку з виконавцями и замовником Важко вести роботу Дуже часть в ее процесі вінікають деякі питання. Іншімі словами, нужно спілкування. Для цього фахівці на біржі создали чат. У ньом ведеться особисте листування. Адміністрація біржі НЕ может контролюваті листування. Однак працює комп'ютерна програма, яка фіксує порушення. До речі, вони чітко прописані в Правилах. Отже, не можна в чаті писати посилання на власні сторінки в соціальних мережах, не можна навіть скидати посилання на інші сайти, навіть якщо вони не ваші.
За два роки роботи на біржі я стояв на межі довічної блокування (за порушення) - два рази.

Перший раз був за те, що просто не прочитав правила і почав брати роботи курсових і дипломних проектів на рерайт (це на біржі заборонено). Другий раз було попередження за те, що відправляв посилання на мережу ВКонтакте. Мета - працювати індивідуально з замовником в іншому форматі.

Порада! Якщо ви хочете працювати з замовником «на стороні», то не обов'язково відразу йому скидати свій номер телефону, посилання на сторінку в соціальну мережу тощо. Я рекомендую користуватися перевіреної «маленькою хитрістю». У чаті можна відправляти не тільки повідомлення, але і текстові документи. Так, просто вибираємо будь-який текст і в його середині вставляємо номер телефону або посилання на сторінку в соціальній мережі. Попередньо потрібно якось натякнути замовнику про це.

У чому ж перевага роботи «на стороні»? Справа в тому, що замовник вводить кошти на біржу, при цьому платить комісію. Ми ж, як виконавці змушені чекати 5 діб, поки кошти виведуться на гаманець. Якщо працювати на стороні, то завжди можна отримувати кошти відразу на карту банку або на Вебмані - як домовитеся. А роботу не складно передати по електронній пошті. Але будьте уважні! У такому випадку ніхто не гарантує, що замовник точно виплатить обіцяну суму після виконання роботи. Тут все засновано на довірі. Доречна приказка: довіряй, але перевіряй. Тому такий вид роботи підходить більш досвідченим копирайтерам і рерайтерам.

На біржі Etxt ви самі можете купити статтю для сайту, якщо це потрібно

Крім спілкування замовника і виконавця, на Etext передбачено спілкування з адміністрацією, куди можна звертатися з усіх питань. Як правило, відповідь приходить протягом п'яти хвилин. Для того щоб створити заявку, необхідно вибрати пункт «Зворотній зв'язок». Далі ми знаходимо цікаву тематику питання, пишемо саме питання. Є чат для спілкування тільки тих, хто біржі. Але по моєму, це зайва опція. В основному там люди витрачають свій час. Ми ж прийшли на Etext, щоб заробляти кошти.

Ще кілька порад по роботі з текстами:

Пропрацювавши на біржі більше двох років, я отримав великий досвід не тільки в самій роботі, але і в спілкуванні з людьми. Відразу хочу відзначити, що для того щоб тут нормально заробити, необхідно користуватися деякими «хитрощами». Про одну з них я вам сьогодні розповім.

На початку статті ми говорили про рівні кваліфікації. Дуже часто мене цікавили роботи, які коштують понад 500 рублів. Однак заявку подати неможливо. При подачі заявки система пише, що «у вас недостатній рівень кваліфікації». Але є одне але". Не довго думаючи, я вирішив відправити приватне повідомлення замовнику, яке виглядало приблизно так: «Добрий день, Людмила Вікторівна. Я хочу виконати Ваше замовлення, ось тільки заявку на нього не можу подати - не вистачає рівня кваліфікації. Якщо можна, призначте, будь ласка, виконавцем. Впораюся в термін і якісно ». На моє здивування, замовник «повівся» на це і через індивідуальне замовлення призначив роботу. Мені залишалося тільки прийняти заявку, незважаючи на те, що робота мала три зірочки! Єдине - потрібно завжди бути впевненим у своїх силах, щоб виправдати заявлене. В іншому випадку, замовник може звернутися в арбітраж, де роботу знімуть з виконання, ну і може бути негативний відгук. При цьому дана процедура не забороняється Правилами Etxt.

На жаль, таким чином, не всі замовники призначають роботу. Деякі просто ігнорують ваші вимоги або прохання. Але і тут їх звинувачувати не варто - це право кожного замовника.

Порада! Звертайтеся з подібними вимогами про призначення індивідуального замовлення в основному до замовників, які нещодавно зареєструвалися на біржі. Моя практика показує, що найчастіше це спрацьовує. Можна легко дізнатися, як давно замовник на біржі. Досить подивитися на рейтинг або відгуки. Якщо їх немає - то вперед. До того ж можна перейти на сторінку користувача, де вказана дата реєстрації.

Завдяки таким «прохань» зараз я вийшов на новий рівень роботи. Є постійні клієнти. Люди цінують якість і оперативність, а потім не раз звертаються за роботою, якщо попереднє замовлення виконано бездоганно. Так, проживаючи в Україні, у мене є замовники не тільки з Росії (Москва, Хабаровськ, Єкатеринбург, Ростов), але і навіть з Молдови, де також працює Etext. Причому більшість з людей просто співпрацює зі мною поза біржею.
Для того щоб завжди бути «в пошані» у користувачів біржі та адміністрації, до всіх потрібно звертатися ввічливо, «з повагою».

Висновки

На сьогоднішній день Etext став джерелом мого основного доходу, як би це дивно не звучало. При цьому моя професія - не журналіст і не професійний комп'ютерник. Навички середнього користування ПК дозволяють мені домагатися великих успіхів.

Спочатку біржа була додатковим джерелом моїх доходів. Згодом я зрозумів, що тут можна заробляти хороші гроші. Все залежить від того, як якісно і швидко ви навчитеся писати роботи. Зрозуміло, важливо час, яке ви собі можете дозволити за комп'ютером.
Перші два місяці мій заробіток на Etext становив не більше 1500 рублів. Тоді мені здавалося, що це нереально. Згодом я набирався досвіду, швидкості печатки, знайомився з новими людьми. Зараз мій заробіток в середньому становить 27-30 тисяч рублів! І це не казка. Максимальний час роботи за комп'ютером становить приблизно 5 годин на добу. Для декого це може здатися багато, але повторюся - на Etext я отримую свій основний дохід.

Не хочу, щоб ви подумали, що тут зовсім легко. Багато друзів просили навчити «цій справі». Більше половини з них не «перенесло» випробувань. Але ті, хто пройшов початковий етап, теж зараз мають непоганий заробіток на написанні статей.

На Etext можна працювати коли завгодно. Ви берете роботу, яку з упевненістю можете виконати. Згодом все вийде. Запам'ятайте: на Etext просто так гроші не даються! Тут теж потрібно працювати. Але це не мішки тягати і не на Привозі в Одесі овочі возити. У теплі, в затишку. Кілька годин і 250-500 рублів в кишені, а пощастить - і більше. Удачі всім і великих заробітків на Etext!

Як далі?
Для чого ж створюють сео-авторські права?
Для чого ж потрібно проходити кваліфікаційний тест?
Як почати заробляти, написанням текстів за гроші?
Як далі?
У чому ж полягає різниця між звичайним замовленням і «Нагальною»?
Що ж це означає?
На що ж впливають відгуки?
У чому ж перевага роботи «на стороні»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: