Громадянське суспільство в Росії


текст статті

Ви зберегли цю публікацію

Жарова А.К.
Жарова А.К. Громадянське суспільство: системний підхід. В кн .: Інформаційне право. Актуальні проблеми теорії і практики. Москва: Юрайт 2009.
Рубрики:
Теорія і методологія

Громадянське суспільство виконує завдання з'єднання особистих, колективних та суспільних інтересів, об'єднує громадян за допомогою різноманітних горизонтальних і вертикальних зв'язків між його елементами в єдине ціле, охороняє демократичну систему державного управління, права особистості.

Громадянське суспільство можна визнати системою на тій підставі, що вона має всі ознаки системи: делимостью, складністю, наявністю взаємозв'язків, наявністю мети функціонування. Причому мета функціонування громадянського суспільства є основоположною для виявлення системності. Коли говоримо про взаємозв'язки громадянського суспільства, то маємо на увазі структуру і якість зв'язків між інститутами та суб'єктами суспільства в цілому, в цьому випадку держава існує і функціонує поряд з іншими суспільними інститутами, в тому числі і неполітичного характеру, «реалізуючи» уявлення громадян про свободу , відносинах права і власності і тим самим отримуючи певну легітимацію. Цінність зв'язків визначається не стільки вертикальними, ієрархічними залежностями, роль яких вторинна, скільки горизонтально-мережевими взаємовідносинами.

оригінал публікації взятий з сайту Національного дослідницького університету Вища школа економіки http://www.hse.ru/


Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: