Жанр "Хоббі та ремесла" - Книги - Сторінка 1 - Літмір

Будинок і Сім'я - Хобі і ремесла

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

Будинок і Сім'я - Хобі і ремесла  { O: null}  { O: null}  { O: null}  { O: null}  { O: null}  { O: null}  додав:  vdv86k  15 жовтня 2014, 22:45 Рік:  2014  Мова книги: Російська  книга закінчена  Коли ми вчилися в Бутурлиновский художньо-графічному педагогічному училищі (Воронежская область), на уроках композиції в 1979 році теж робили картини з соломки

додав: vdv86k 15 жовтня 2014, 22:45 Рік: 2014 Мова книги: Російська

книга закінчена

Коли ми вчилися в Бутурлиновский художньо-графічному педагогічному училищі (Воронежская область), на уроках композиції в 1979 році теж робили картини з соломки. Яка ж краса виходила - «Казки А.С. Пушкіна »,« Русалонька »,« Посидимо-поокаем »,« Во саду чи, в городі »,« Концерт »,« У полі береза ​​стояла »,« Два веселих гуся »та ін. Ми, крім соломки, використовували яєчну шкаралупу і «алмази» з річкових черепашок. Викладач - Олександр Феодосійович Ануфрієнка. Трохи інший стиль, але КРАСА - тільки вона врятує СВІТ!

Де він 1979 рік? 35 років пролетіло, на жаль ...

А тепер пропоную подивитися картини Валерія Козлова.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: NagAnd 27 січня 2013, 13:34 Рік: 2013 Мова книги: Російська

Автор книги Роні Орен відомий у світі не лише як талановитий мультиплікатор, але і як блискучий педагог, який має багаторічний досвід роботи з дітьми. Методика Роні Орена отримала визнання і широко використовується в різних країнах. Придумані і створені ним яскраві і неповторні образи допомагають дітям легко освоювати мистецтво ліплення, розвивати дрібну моторику, мова і естетичний смак. Пластиліновий світ і історії Роні Орена - це безмежні можливості розвитку дитячої фантазії і її втілення. На сторінках цієї книги маленькі читачі зустрінуться з Дідом Морозом, Снігуронькою та їхніми друзями, поринути у веселу передсвяткову метушню і самі зроблять кумедні новорічні подарунки.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

рік: 2004 Мова книги: Російська Сторінок: 37

У книзі - найбільш повному рибальському довіднику, коли-небудь випускався в нашій країні, стисло описані практично всіх прісноводних і морських риб - об'єктів любительського лову, а також найсучасніших способів їх вудіння по відкритій воді і в період льодоставу. Викладена методика лову на такі популярні снасті, як балансир, спінінг, троллінг, штекер, поплавочная вудка з дальньою занедбаністю, фідер, нахлист, безнасадочна блешня. Велику увагу приділено техніці і тактиці володіння снастями, вибору приманок, насадок, підгодували і приладдя, особливостям водойм, погоді і кльову. Дано рекомендації по виживанню в екстремальних умовах, надання першої медичної допомоги, поради з рибної кулінарії.

На кольоровій вкладці представлені авторські фотографії на рибальську тему, малюнки більше сотні видів риб і докладні географічні карти із зазначенням місця проживання різних видів риб в басейнах Чорного, Азовського, Каспійського, Балтійського, Баренцового, Східно-Сибірського, Карського та Моря Лаптєвих, Охотського, Японського і Берингової морів.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

рік: 2007 Мова книги: Російська Сторінок: 18

Незважаючи на те, що вудилище напрямок в рибальської індустрії є безумовним лідером, а спінінгом тема не сходить зі сторінок рибальської періодики, по-справжньому умілих рибалок можна зустріти рідко. Як правило, переважна більшість спінінгістів, освоївши основні технічні прийоми, вважають себе такими, що відбулися рибальськими асами. А численні невдачі і більш ніж скромні улови списують виключно на збільшення рибальського преса, екологічні проблеми і банальне невезіння. Причому сформована ситуація не змінюється на протязі декількох років. Чому ж це відбувається? Відповідь досить простий: до недавнього часу було неможливо знайти книгу, в якій інформація з питань лову спінінгом була б представлена ​​в повному обсязі. Тепер така книга є! Вона реально здатна підняти технічний рівень і спеціальну підготовку абсолютної більшості тих, хто думає рибалок Росії. Ми впевнені, що альтернативи даному виданню в Росії немає. Не лінуйтеся, прочитайте книгу і застосуєте отримані знання на практиці!

{ "O": null}

{ "O": null}

рік: 2005 Мова книги: Російська Сторінок: 25

книга закінчена

Ароматерапія - приємний і легкий спосіб лікування. Прагнення людини шукати в природному аптеці кошти від хвороб не тільки пов'язано з його інстинктивним розумінням єдності всієї живої природи, а й обумовлено багатовіковим досвідом використання різноманітних природних факторів, серед яких важливе значення мають ефірні масла рослин. У цій невичерпної, повної таємниць скарбниці здоров'я людей і до цього дня відкриває все нові можливості в лікуванні і профілактиці захворювань.

Ароматичні або ефірні масла нормалізують стан людини, викликаючи позитивні емоції, підвищують імунітет, мобілізують здатність організму до самолікування. Ця книга може бути корисна широкому колу читачів, а також лікарям різних спеціальностей, студентам медичних і хіміко-фармацевтичних вузів.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

рік: 1984 Мова книги: Російська Сторінок: 105

книга закінчена

У книзі в популярній формі розповідається, як побудувати будинок своїми руками, використовуючи різні будівельні матеріали, в тому числі місцеві. Особливу увагу автор приділяє способам виконання земляних, кам'яних, дерев'яних будівельних конструкцій, столярних, бетонних, покрівельних, пічних, штукатурних, малярних, шпалерних, скляних і інших будівельних робіт.

Нове видання книги доповнене матеріалом про пристрій шахтних і бурових колодязів, рубці стін з колод і брусків, виготовленні домовик різьби і т. Д.

Розрахована на робочих сільських будівельних бригад і на індивідуальних забудовників.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: vdv86k 8 грудня 2014 року, 18:01 Рік: 2014 Мова книги: Російська

книга закінчена

Любов Тощева про свою творчість говорить так: «Мистецтво батика - дуже давнє, воно народилося в Індонезії, малюнок там наносили гарячим воском (тому цю техніку називають« гарячим батиком »), а потім занурювали у фарбу. У наш час у кожного художника свій підхід до виконання сюжетів. Я люблю «холодний батик», цією технікою можна зробити найтонший малюнок. Люблю біле полотно перетворювати в казку, коштовність, зображуючи театр життя, де панує гармонія, музика ліній і кольору, нескінченні варіації чуда і любові ».

{ "O": null}

{ "O": null}

додав: vdv86k 5 листопада 2014 року, 14:39 Рік: 2014 Мова книги: Російська

книга закінчена

Знайти і проявити свої таланти ніколи не пізно. Реальним підтвердженням служить історія 55-річного вчителя праці звичайної провінційної школи - Сергія Бобкова. Його життєвий і творчий шлях проходить в селі Кажани Красноярського краю, Росія. Прославився він не тільки в рідному селищі і на території країни, а й за її межами як талановитий скульптор, створює приголомшливі тривимірні художні вироби з деревної стружки. Ось уже кілька років знайшов своє покликання художник радує людей неймовірно реалістичними творами у вигляді різних тварин і птахів, пір'я і шерсть яких замінюють оброблені особливим способом найтонші деревні пластини.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: vdv86k 7 червня 2014 року, 14:12 Рік: 2014 Мова книги: Російська

книга закінчена

Двері є рухається перешкоду, що відокремлює одне приміщення будинку від іншого. Але без чого двері втрачають свій сенс? Правильно, без дверних ручок. Без них двері перетворюються в стіну, а це абсолютно неприпустимо. Пропоную Вашій увазі фотопідбірку незвичайних і красивих дверних ручок, які прикрашають чиюсь квартиру або офіс.

Більше 110 фото незвичайних дверних ручок! Може, побачите свою, якщо у вас на дверях незвичайна ручка!

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

рік: 2005 Мова книги: Український

книга закінчена

Цікава дитяча книжка з писанкарства! Писанкарство - давня українська традиція розпісуваті (розфарбовуваті) курячі яйця до Великодня. День воскресіння Ісуса Христа - Великдень, або Великдень - Одне з найбільшіх Християнсько свят, что сімволізує победу життя над смертю. Відзначають его Навесні, коли природа прокідається від Довгого зимового сну, ожіває й оновлюється. Готуваліся до свята заздалегідь: білілі хату й масті долівку, наводили лад на подвір'ї, купували подарунки, справляли обновки, пекли паски, фарбувалі яйця. Для освячення в церкві Складанний Великодній кошик, в якому обов'язково малі буті паска, сіль, хрін, ковбаса, сало І, Звичайно, писанки. Щоб віготовіті писанку, окрім бажання, потрібне неабиякий Терпіння и знання секретів писанкарства. Ця книжка не лишь ознайомитись тобі, юний друже, з історією пісанкарського мистецтва, а й поможет оволодіті его азами. Тож Успіхів тобі, наполеглівості й натхнення!

Дана книга являється кервініцтвом зі создания писанок та у собі Включає:

Історію Виникнення писанки. Види писанок. Види орнаментів. Послідовність Виконання робіт.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

додав: Seawolf 17 грудня 2013, 6:53

Мова книги: Російська Сторінок: 55

книга закінчена

У книзі розглядаються методи ремонту годинників різних типів; викладаються способи розбирання, чищення, змащення, складання та регулювання годин; пояснюються прийоми виготовлення основних часових деталей; наводяться необхідні розрахункові дані і відомості довідкового характеру. Книга призначається в якості практичного посібника для часових майстрів та аматорів.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

додав: NagAnd 27 січня 2013, 13:58 Рік: 2012 Мова книги: Російська

У що може перетворитися шматочок пластиліну в руках дитини? Це завжди талановита і дуже цікава імпровізація. На заняттях Роні Орена, професора ізраїльської академії мистецтв «Бецалель», малюки не просто грають, вони думають, фантазують, винаходять, реалізують свої творчі задуми і аналізують їх результати. А ще вони вчаться любити природу і жити в гармонії з навколишнім світом. Ця книга допоможе вам правильно виховати і краще пізнати свою дитину. Роні Орен - відомий художник і педагог. Він ілюстрував більше 30 дитячих книг. Численні мультиплікаційні серіали для дітей, виконані Роні Орен методом анімації, багаторазово транслювалися по провідним світовим телеканалам.

{ "O": null}

{ "O": null}

додав: NagAnd 27 січня 2013, 13:43 Рік: 2013 Мова книги: Російська

На заняттях Роні Орена, професора ізраїльської академії мистецтв «Бецалель» малюки не просто грають, вони думають, фантазують, роблять відкриття і звичайно ж вчаться любити природу. На цей раз маленькі читачі стануть учасниками великого свята Різдва Христового. Малюки з цікавістю будуть ліпити фігурки з пластиліну, отримуючи дивовижне відчуття причетності та любові. Ця книга об'єднає дітей і їх батьків!

{ "O": null}

{ "O": null}

Мова книги: Російська

книга закінчена

"Camera Raw для початківців" - збірник уроків від Євгена Карташова по роботі з Adobe Camera Raw, який поставляється безкоштовно в комплекті з Adobe Photoshop і Photoshop Elements. Професійні фотографи завжди знімають у форматі Raw, що дає можливість неруйнівного редагування фотографій, зберігаючи вихідний файл недоторканим. Вся інформація про проведені дії записується у вигляді текстової інструкції в маленький XMP-файл, який пов'язаний з вихідним Raw-файлом. На жаль, практично відсутні навчальні матеріали по роботі з Adobe Camera Raw. Даний підручник від Євгена Карташова, заповнить пробіл у Ваших знаннях, по роботі з модулем Camera Raw. Велика кількість пояснюючих ілюстрацій, допоможуть вам легко і швидко освоїти цей інструмент, для редагування ваших фотографій.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "O": null}

{ O: null}

рік: тисяча дев'ятсот вісімдесят п'ять Мова книги: Російська Сторінок: 60

Автор книги - відомий кінолог, кваліфіковано і захоплююче розповідає про походження домашніх собак, дає класифікацію сучасних порід, розкриває мету і завдання племінної роботи в розплідниках і аматорському собаківництві. У книзі описуються методи експертизи та експонування собак на виставках і виводках, техніка розведення собак і виховання молодняка.

У другому виданні книги оновлені опису екстер'єру собак.

Книга розрахована на любителів-собаківників, велику користь принесе вона експертам-кінологів, єгерям і мисливствознавець.

{ "O": null}

{ "O": null}

{ "G": "sg90", "o": 25}

Де він 1979 рік?
Чому ж це відбувається?
Але без чого двері втрачають свій сенс?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: