чудо ферма

  1. опис гри
  2. Скріншоти з гри

опис гри

У грі Чудо ферма набагато більше економічної частини, ніж в інших симуляторах ферми. Кому це сподобається, а хтось віддасть перевагу більш легкі гри.

У вашому розпорядженні є поле, розбите на ділянки. На кожній дільниці ви можете посадити сільськогосподарську культуру за своїм вибором. Купуючи нове насіння, ви зможете висаджувати нові культури.

Зібраний урожай можна продати на ринку. Причому, треба враховувати, що попит на різні культури весь час змінюється, тому, вигідніше продавати ті овочі, які стоять в даний момент дорожче. Іноді, надходять прямі замовлення від сусідів. Виконання такого замовлення найбільш прібольно. Але якщо ви не укладетеся у відведений час, то втратите завдаток.

Зароблені гроші можна витрачати на нове обладнання (зорати поле на тракторі вийде набагато швидше) і насіння.

Увага! З'явилася поліпшена версія це гри - Чудо ферма 2 . Рекомендуємо вам завантажити її! Крім того, обов'язково подивіться онлайновий варіант - гру Суперферма !.

Скріншоти з гри

Завантажити гру "Чудо ферма" безкоштовно

Ви можете завантажити гру Чудо ферма з цього сайту абсолютно безкоштовно. Натисніть кнопку "СКАЧАТИ ГРУ" і через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, яке пропонує вибрати місце на вашому комп'ютері, куди буде завантажена гра.

Важливо! Чи не перейменовувати файл гри, використовуйте запропоноване за замовчуванням назва! Це важливо для правильної установки.

Ця версія гри Чудо ферма є повною і містить всі рівні. Однак безкоштовно ви можете грати тільки протягом 30 хвилин (можна робити перерви на будь-який час). Щоб грати необмежений час, вам треба купити ключ.

Зробити це можна кількома способами. Найпростіший з них - відправити СМС за вказаним при запуску гри номеру. Дізнатися вартість гри для вашого оператора або вибрати інші способи оплати, ви можете, натиснувши кнопку "Інші країни та умови" в діалозі, який з'являється при запуску гри.

Обережно! У мережі є багато так званих кряков (те саме, що і крек, кряк, кейген, серійний номер, crack, krak, krack, serial). Однак, більше 90% з них заражені вірусами і троянами. Таким чином, разом з безкоштовною грою ви встановите собі на комп'ютер шкідливе ПО, яке може вкрасти вашу конфіденційну інформацію або просто зіпсувати систему.

Пам'ятайте, що купуючи ліцензійні гри, ви винагороджуєте розробників за їх працю, роблячи можливим створення нових захоплюючих ігор.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: