Ключ до гри танчики

Фабрика ігор Alawar Entertainment запропонувала свою версію гри, відомої нам ще по шістнадцятибітну приставок - «Танчики». Сучасні «Танчики» вийшли куди більш реалістичними і барвистими.

Сучасні «Танчики» вийшли куди більш реалістичними і барвистими

Гра володіє лише одним недоліком. Як і всі дійсно якісні продукти, вона платна. Обійти механізм оплати можна, якщо у Вас знайдеться ключ до гри Танчики і досить здібностей для його введення.

Після того, як ключ до гри Танчики введений і ігрове проходження місії стає доступним Ви занурюєтеся в світ бойової стратегії. Аркада за своїм сюжетом мало відрізняється від попередника, однак можливості фізики і озброєння були значно розширені. Поговоримо конкретніше. По-перше, змінюється бойовий запас. Можливість захопити під час гри бойову іконку може не тільки дозволити кидатися гранатами, але і стріляти подвійний чергою, випускати ракети і ставити всілякі пастки.

Серед ігрових бонусів і раніше присутні можливості бронювати власний танк або об'єкт, що захищається. Приємно те, що тепер бонусні можливості для удосконалення танка з'являються після смерті чергового ворога. По-друге, відбулася деяка зміна сюжету. Якщо в грі 1985 роки ми незмінно охороняли штаб, то сьогодні об'єкти змінюються зі стратегічно важливою електростанції, до командного бункера. По-третє, з поліпшенням можливостей графіки, гра набула зовсім іншу деталізацію, об'ємність і варіації на тему погоди, ландшафту і різних забудов. По-четверте, гра обзавелася шкалою здоров'я і бойової потужності, яка дозволяє краще орієнтуватися в поточній ситуації. Кількість ворогів і їх різновиди вказана у верхній частині ігрового поля, що також полегшує ведення бою.

У гру як і раніше можна грати удвох або поодинці. Це приклад відмінної можливості провести час разом, якщо Ви розумієте толк в справжніх розвагах. Плече друга, це найкраща опора на поле воєнних дій.

Музичний супровід повністю відповідає ситуації. Звукові ефекти додають гостроти і дозволяють повністю зануритися в світ бутафорських, але цього не менш захоплюючих дій.

У грі передбачено близько 55 місій. Протягом цього часу, Вам вдасться проявити всі свої стратегічні здібності і гарненько розважитися. Все Вам потрібно, це ввести ключ до гри «Танчики» і Ви отримаєте можливість насолодитися нею в повній мірі.

Все Вам потрібно, це ввести ключ до гри «Танчики» і Ви отримаєте можливість насолодитися нею в повній мірі


Увага: для коректної роботи програми, настійно рекомендується скористатися інструкцією по примінення.Посилання на сторінку інструкції знаходиться в меню справа.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: