Обідня переполох 2

  1. опис гри
  2. Скріншоти з гри

опис гри

Продовження популярного аркадного симулятора Обідня переполох. На цей раз головна героїня попередньої гри, Фло, що володіє декількома прибутковими ресторанами, вирішує допомогти своїй подрузі. Власник великих компаній, містер Біг, хоче розорити ресторанчик подруги, щоб на його місці побудувати величезний торговий центр.

Тепер, перешкодити жадібному капіталісту для Фло - справа честі. Вона без вагань приходить на допомогу і починає керувати невеликим рестораном подруги.

З самого початку заробити багато не вийде - в ресторані за все три столики на терасі. Правда, і клієнтів не багато. Але використовуючи частину грошей на нове обладнання, поліпшення зовнішнього вигляду ресторану і установку нових столиків, можна буде розширити бізнес і отримати більше доходів.

Перші рівні гри можуть здатися простими, але з появою нових столиків і зростанням популярності серед відвідувачів, справлятися із завданнями буде складніше.

Скріншоти з гри

Завантажити гру "Обідній переполох 2" безкоштовно

Ви можете завантажити гру Обідня переполох 2 з цього сайту абсолютно безкоштовно. Натисніть кнопку "СКАЧАТИ ГРУ" і через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, яке пропонує вибрати місце на вашому комп'ютері, куди буде завантажена гра.

Важливо! Чи не перейменовувати файл гри, використовуйте запропоноване за замовчуванням назва! Це важливо для правильної установки.

Ця версія гри Обідня переполох 2 є повною і містить всі рівні. Однак безкоштовно ви можете грати тільки протягом 30 хвилин (можна робити перерви на будь-який час). Щоб грати необмежений час, вам треба купити ключ.

Зробити це можна кількома способами. Найпростіший з них - відправити СМС за вказаним при запуску гри номеру. Дізнатися вартість гри для вашого оператора або вибрати інші способи оплати, ви можете, натиснувши кнопку "Інші країни та умови" в діалозі, який з'являється при запуску гри.

Обережно! У мережі є багато так званих кряков (те саме, що і крек, кряк, кейген, серійний номер, crack, krak, krack, serial). Однак, більше 90% з них заражені вірусами і троянами. Таким чином, разом з безкоштовною грою ви встановите собі на комп'ютер шкідливе ПО, яке може вкрасти вашу конфіденційну інформацію або просто зіпсувати систему.

Пам'ятайте, що купуючи ліцензійні гри, ви винагороджуєте розробників за їх працю, роблячи можливим створення нових захоплюючих ігор.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: