пляжний переполох

  1. опис гри
  2. Скріншоти з гри

опис гри

Хотіли б ви проміняти сидіння в задушливому офісі на роботу під відкритим небом на сонячному пляжі? У грі Пляжний переполох саме це вам і належить зробити, адже вам треба управляти приватним пляжем на березі моря.

Щоб ваш бізнес розвивався і ріс, необхідно надати відпочиваючим максимальну кількість сервісу: напої і бутерброди, сувеніри та лежаки, катання на банані і акваланги. Все це і багато іншого розраховують отримати на пляжі відпочивальники.

За додаткову плату ви зможете найняти двох помічників, які частину роботи візьмуть на себе.

Більшість дій виконується шляхом міні ігор: складання бутербродів, продаж сувенірів, навіть, наповнення склянки водою.

Якщо ви любите економічні симулятори і пляжний відпочинок, то ця гра вам обов'язково сподобається.

Скріншоти з гри

Завантажити гру "Пляжний переполох" безкоштовно

Ви можете завантажити гру Пляжний переполох з цього сайту абсолютно безкоштовно. Натисніть кнопку "СКАЧАТИ ГРУ" і через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, яке пропонує вибрати місце на вашому комп'ютері, куди буде завантажена гра.

Важливо! Чи не перейменовувати файл гри, використовуйте запропоноване за замовчуванням назва! Це важливо для правильної установки.

Ця версія гри Пляжний переполох є повною і містить всі рівні. Однак безкоштовно ви можете грати тільки протягом 30 хвилин (можна робити перерви на будь-який час). Щоб грати необмежений час, вам треба купити ключ.

Зробити це можна кількома способами. Найпростіший з них - відправити СМС за вказаним при запуску гри номеру. Дізнатися вартість гри для вашого оператора або вибрати інші способи оплати, ви можете, натиснувши кнопку "Інші країни та умови" в діалозі, який з'являється при запуску гри.

Обережно! У мережі є багато так званих кряков (те саме, що і крек, кряк, кейген, серійний номер, crack, krak, krack, serial). Однак, більше 90% з них заражені вірусами і троянами. Таким чином, разом з безкоштовною грою ви встановите собі на комп'ютер шкідливе ПО, яке може вкрасти вашу конфіденційну інформацію або просто зіпсувати систему.

Пам'ятайте, що купуючи ліцензійні гри, ви винагороджуєте розробників за їх працю, роблячи можливим створення нових захоплюючих ігор.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: