Суперферма

  1. опис гри
  2. Відео опис гри Суперферма

опис гри

Суперферма - це не просто економічний симулятор ферми. Заснована на движку від гри Чудо Ферма, ця гра дає можливість взаємодіяти з іншими гравцями. Але для цього необхідно мати постійне підключення до мережі Інтернет.

Як і в будь-якому фермерському симуляторі, вам треба вирощувати різні сеольскохозяйственние культури, які потім можна продати або переробити в щось інше.

Все поле розбите на окремі ділянки. Якщо нічого не посадити, то на ділянці виростить звичайна трава. Коштує вона не дорого, але починати доведеться саме з неї. До того ж трава є незамінною сировиною для коров'ячої ферми, яка на виході дає молоко.

Щоб вирощувати щось, крім трави, вам знадобляться насіння, але їх доведеться купувати.

Щоб заробити грошей, вирушайте на ринок. Ви можете просто продати продукти, призначивши їм певну ціну. Як і на будь-якому ринку, в грі Суперферма діють ринкові механізми: чим менше ціна - тим більше попит.

Інший спосіб продажу продуктів - взяти і виконати контракт на поставку певного виду товару. Оптові закупівлі принесуть вам менше грошей, але зате ви заробите зірки, які необхідні для покупки різні поліпшень і доступу до нових можливостей. Запорука успіху в грі - своєчасне виконання контрактів. Але врахуйте, що інші гравці можуть обійти вас і перехопити ваш контракт, доставивши продукти раніше.

Ви можете грати перші три доби (72 години) в Суперферма безкоштовно. Щоб максимально оцінити гру, рекомендуємо вам починати грати перед вихідними або в інші дні, коли ви зможете приділити грі максимальний час.

Відео опис гри Суперферма

Скріншоти з гри

Завантажити гру "Суперферма" безкоштовно

Ви можете завантажити гру Суперферма з цього сайту абсолютно безкоштовно. Натисніть кнопку "СКАЧАТИ ГРУ" і через кілька секунд з'явиться діалогове вікно, яке пропонує вибрати місце на вашому комп'ютері, куди буде завантажена гра.

Важливо! Чи не перейменовувати файл гри, використовуйте запропоноване за замовчуванням назва! Це важливо для правильної установки.

Ця версія гри Суперферма є повною і містить всі рівні. Однак безкоштовно ви можете грати тільки протягом 30 хвилин (можна робити перерви на будь-який час). Щоб грати необмежений час, вам треба купити ключ.

Зробити це можна кількома способами. Найпростіший з них - відправити СМС за вказаним при запуску гри номеру. Дізнатися вартість гри для вашого оператора або вибрати інші способи оплати, ви можете, натиснувши кнопку "Інші країни та умови" в діалозі, який з'являється при запуску гри.

Обережно! У мережі є багато так званих кряков (те саме, що і крек, кряк, кейген, серійний номер, crack, krak, krack, serial). Однак, більше 90% з них заражені вірусами і троянами. Таким чином, разом з безкоштовною грою ви встановите собі на комп'ютер шкідливе ПО, яке може вкрасти вашу конфіденційну інформацію або просто зіпсувати систему.

Пам'ятайте, що купуючи ліцензійні гри, ви винагороджуєте розробників за їх працю, роблячи можливим створення нових захоплюючих ігор.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: