Як додати обкладинку для альбому на iPhone, iPad і iPod Touch за допомогою iTunes?

  1. Як додати обкладинку для альбому на iPhone, iPad і iPod Touch за допомогою iTunes? (Спосіб 1)
  2. Як додати обкладинку для альбому на iPhone, iPad і iPod Touch за допомогою iTunes? (Спосіб 2)

Багато користувачів iPhone, iPad і iPod Touch звикли з трепетом звертатися зі своєю музичною колекцією - стежити за правильністю написання тегів, створювати тематичні плейлисти та інше Багато користувачів iPhone, iPad і iPod Touch звикли з трепетом звертатися зі своєю музичною колекцією - стежити за правильністю написання тегів, створювати тематичні плейлисти та інше. Поводження з музичними альбомами також має на увазі собою установку обкладинок в хорошій якості, які будуть прикрашати екран пристрою під час прослуховування. У цій інструкції ми розглянемо два різні способи установки обкладинки для альбому в iTunes, які після синхронізації з iPhone, iPad і iPod Touch будуть відображатися на пристрої

Як додати обкладинку для альбому на iPhone, iPad і iPod Touch за допомогою iTunes? (Спосіб 1)

Даний спосіб дозволяє самій програмі iTunes знайти обкладинку альбому в базі і привласнити її до щойно завантаженому або придбаному медіаконтенту. Працювати подібна схема буде тільки в тому випадку, якщо в базі iTunes буде виявлена ​​необхідна обкладинка альбому, тому часто для збірок або маловідомих груп роздобути зображення цим способом не вийде.

Крок 1. Відкрийте iTunes

Крок 2. Виберіть альбом, обкладинку якого ви хочете отримати

Крок 3 Крок 3. Натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Отримати обкладинку альбому»

Крок 4. Якщо в вашому iTunes додано багато альбомів без обкладинки, то ви можете перейти в меню Файл -> Музична бібліотека -> «Отримати обкладинку альбому» для масового пошуку

Як додати обкладинку для альбому на iPhone, iPad і iPod Touch за допомогою iTunes? (Спосіб 2)

Якщо перший спосіб вам не підійшов і на обкладинці вашого улюбленого альбому як і раніше буде замінено на сірий фон, необхідно зробити все вручну. Для цього, як ви розумієте, потрібно знайти потрібне зображення (в якомога найкращій якості) в Мережі і тільки після цього приступати до роботи з iTunes.

Крок 1. Відкрийте iTunes

Крок 2. Виберіть альбом для якого хочете додати обкладинку

Крок 3. Натисніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відомості»

Крок 4 Крок 4. У вікні, виберіть «Обкладинка» і натисніть «Додати обкладинку»

Крок 5 Крок 5. Вкажіть зображення, яке хочете встановити на обкладинку і натисніть «ОК»

Після цього в більшості випадків обкладинка встане на місце, однак, існує один виняток про який необхідно розповісти щоб уникнути виникнення проблем Після цього в більшості випадків обкладинка встане на місце, однак, існує один виняток про який необхідно розповісти щоб уникнути виникнення проблем. На папці з музичним альбомом, яким ви привласнюєте обкладинку, може бути встановлений атрибут «Тільки для читання» і в цьому випадку, зображення не з'явиться в iTunes, а відповідно, і на ваших iPhone, iPad і iPod Touch.

Для того щоб виправити ситуацію необхідно знайти папку з альбомом, натиснути по ній правою кнопкою і вибрати пункт «Властивості». У вікні, потрібно буде вимкнути атрибут «Тільки для читання» і натиснути «Застосувати» - після цього iTunes без проблем присвоїть альбому будь-яке зображення.

У вікні, потрібно буде вимкнути атрибут «Тільки для читання» і натиснути «Застосувати» - після цього iTunes без проблем присвоїть альбому будь-яке зображення

Інші корисні статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Як додати обкладинку для альбому на iPhone, iPad і iPod Touch за допомогою iTunes?

Як додати обкладинку для альбому на iPhone, iPad і iPod Touch за допомогою iTunes?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: