Як завантажити обкладинку для МР3? | редактор MP3 тегів, завантаження обкладинок в ID3

  1. Вступ.
  2. Крок перший: Завантаження і установка програми.
  3. Крок другий: Запуск програми. Вибір файлів МР3.
  4. Крок третій: Завантаження і збереження обкладинки.

Вступ.

Багато носять з собою портативні МР3 плеєри, слухаючи музику прямо на ходу або під час очікування. МР3, будучи найпопулярнішим форматом аудіо, володіє багатьма незаперечними перевагами перед іншими. Наприклад, музичні файли порівняно невеликі за розмірами і підтримуються практично будь-яким програвачем; в самому аудіо файлі прописана інформація про виконавця, альбом, назву, а також всередині файлу можуть зберігатися обкладинка і текст пісні.

Обкладинка альбому зазвичай зберігається в папці з музичними файлами цього альбому і може бути прихованою. Вона відображається на плеєрі при програванні пісні альбому, але якщо ми перемістимо файл пісні в іншу папку або, наприклад, на інший портативний пристрій, то обкладинка перестане показуватися, так як її більше немає в папці з піснею.

В цьому випадку допоможе спеціальне поле в тегах МР3 файлів. У нього можна записати зображення альбому, яке буде показуватися при відтворенні разом з назвою пісні, ім'ям виконавця та іншою інформацією.

Завантажити обкладинку для МР3 файлів можна за допомогою mp3Tag Pro .

Крок перший: Завантаження і установка програми.

Завантажте mp3Tag Pro в обрану папку і запустіть установку. Дотримуйтесь інструкцій інсталяції для завершення процесу.

Крок другий: Запуск програми. Вибір файлів МР3.

Запустіть встановлену програму. Відкриється головне вікно mp3Tag Pro:

Знайдіть папку з файлами, для яких ви хочете завантажити обкладинки. Використовуйте дерево папок ліворуч або адресний рядок каталогу для пошуку папки з МР3.

Тепер виділимо всі файли в папці, натиснувши кнопку "Виділити всі файли" або комбінацію клавіш "Ctrl" + "A" на клавіатурі. Перед пошуком потрібно перевірити поля ID3 тегів. Чим точнішою буде зазначена в них інформація, тим більша ймовірність знайти потрібну обкладинку. У нашому випадку основні (Назва, Виконавець, Альбом) поля заповнені, так що можемо приступати до пошуку. Якщо у вас поля порожні, ви можете просто вписати назву альбому і натиснути "Зберегти теги" на панелі інструментів (за умови, що обрані файли одного альбому).

Крок третій: Завантаження і збереження обкладинки.

Після виділення всіх файлів в папці клікніть на кнопці "Завантажити обкладинку". Якщо у вікні програми не відображається область показу обкладинок альбомів, натисніть "Ctrl" + "P".

Програма попросить підтвердження операції для всіх файлів, натисніть "Так".

mp3Tag Pro почне процес пошуку і збереження обкладинок для музики. Зображення автоматично збережуться в тегах МР3 файлів.

Вищеописаний метод можна застосовувати і для файлів з різних альбомів. Просто виділіть їх, а програма знайде потрібні обкладинки, використовуючи інформацію з полів "Альбом", "Виконавець" і "Назва".

Демонстраційна версія програми додає невеликий логотип на всі завантажувані зображення. Якщо вам сподобалася програма, ви можете зареєструвати її і прибрати всі обмеження.

сторінка програми

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: