Де купити і яким повинен бути весільний альбом або фотокнига

 1. види фотоальбомів
 2. Обкладинка
 3. Обкладинка
 4. фотопапір
 5. прошарок сторінок
 6. Розмір
 7. підсумок

Весільний альбом - це гарне доповнення до вашої весільної фотосесії. Не дивлячись на те що ми живемо в столітті цифрових технологій, багато хто до цих пір замовляють альбоми з двох причин:

 1. Гарну весільну фотокнигу завжди Прія тримати в руках і перегортати.
 2. Ніхто, включаючи вас, ніколи не буде з інтересом переглядати всі ваші 1000 фотографій на комп'ютері. А ось найкращі фото в фотоальбомі - із задоволенням.

Крім того весільна фотокнига - хороший пам'ятний подарунок для батьків. Багато молодят замовляють велику фотокнигу для себе і зменшені копії для близьких.

Отже, ви вирішили замовити або зробити самі весільний альбом, але не знаєте яким він повинен бути? Тоді ця стаття для вас!

Давайте по порядку.

Якщо ви хочете замовити весільну фотокнигу, звертайтеся за контактами з Сторінка . Можете бути впевнені - вона буде зроблена з урахуванням усіх вимог з цієї статті.

види фотоальбомів

 1. класичні фотоальбоми
 2. фотокниги

Класичні весільні фотоальбоми представляють собою книгу, де на кожній сторінці відведено спеціальне місце для фотографії. У такі альбоми попередньо надруковані фотографії вклеюються, вставляються або крептся будь-яким іншим методом. Зробити такий весільний альбом можна своїми руками, однак він має низку мінусів:

 • Багато копіткої ручної роботи.
 • Неможливо заздалегідь побачити як буде виглядати фінальний результат і як будуть поєднуватися фотографії.
 • Жорстка конфігурація розташування знімків - з вертикального поля для наклейки фотографії ви не зробите горизонтальне.
 • Величезна площа листів залишається незадіяною - можна вставити фотографії тільки невеликого формату.
 • Сторінки схильні до зминання, жовтінню від часу і іншим негативним факторам (якщо ви звичайно не будете зберігати ваш альбом в камері з контрольованими лабораторними умовами :)).

Сторінки схильні до зминання, жовтінню від часу і іншим негативним факторам (якщо ви звичайно не будете зберігати ваш альбом в камері з контрольованими лабораторними умовами :))

Класііческій фотоальбом з місцями для вклеювання фотографій

Фотокниги - це сучасні альбоми, які для досягнення максимальної якості, практичності, і довговічності, виготовляються особливим чином зі спеціальних матеріалів. На відміну від класичних альбомів, куди вклеюються фотографії, сторінки фотокниги самі по собі є фотопапером, на якій друкуються ваші весільні фотографії, і та мають ряд переваг в порівнянні з попередніми:

 • Дизайн сторінок і їх наповнення фотографіями готується на комп'ютері. Макет всіх сторінок узгоджується з клієнтом - можна заздалегідь побачити як буде виглядати кожна сторінка, і внести правки.
 • Вільна конфігурація знімків на сторінці. Можна друкувати будь-яку кількість знімків будь-якого формату і в будь-якому розташуванні.
 • Можливий друк без рамок. Кращі фотографії можуть друкуватися у великому форматі на цілу сторінку або навіть на весь розворот.
 • Якісний фотопапір не схильна до швидкого жовтінню, а завдяки спеціальній прошарку між сторінками, виключено м'яття, с'ежіваніе сторінок з часом і т. Д.
 • Кожен розворот фотокниги утворює рівну поверхню з практично непомітною лінією згину.

Кожен розворот фотокниги утворює рівну поверхню з практично непомітною лінією згину

Фотокнига

Обкладинка

Весільну фотокнигу зустрічають по одягу. Тому важливо зробити для неї гарну обкладинку. Їх можна поділити на 3 основні категорії:

 1. Журнальні обкладинки.
 2. Книжкові обкладинки.
 3. Обкладинки зі шкіри / шкірозамінника.

Журнальна обкладинка - це м'яка фотообкладинка за своїми характеристиками мало відрізняються від сторінок самої книги. Такі обкладинки мають картонну вставку для жорсткості, проте в цілому вони все одно залишаються найбільш м'якими і мають найгірші споживчі якості.

Книжкова обкладинка - це тверда обкладинка, як у звичайній книги (рис. 1). На ній, як і на журнальної, також друкуються ваші фото. Ці обкладинки більш надійні і довговічні, але не такі красиві як хороші шкіряні або кожзамовие.

Обкладинки зі шкіри та шкірозамінника мають безліч варіацій. Вони можуть бути просто рівними (рис. 6), з одним або декількома віконцями (рис. 3 і 4) з вашими фотографіями (доступні різні конфігурації розташування віконець), можуть бути з приємною на дотик м'якою вставкою (рис. 5) або подіумом ( рис. 3 і 4). Доступно безліч квітів на вибір. Детальніше ви можете ознайомитися з ними в каталозі (завантажити) .

Види обкладинок фотокниг (можливі й інші варіанти)

Обкладинка

Фотокниги можуть виготовлятися в 2 видах палітурки.

 1. Класичний книжковий палітурка. Має великий недолік, як і звичайні книги - сторінки до центру розвороту загинаються.
 2. Обкладинка з можливістю розгортання сторінок на 180 градусів. У таких альбомах кожен розворот легко відкривається на 180 градусів, утворюють рівну поверхню. Такі фотокниги виглядають набагато ефектніше, дозволяють друкувати кращі фотографії на весь розворот, при цьому перегляд таких фотографій не утруднений згинаються сторінками.

Такі фотокниги виглядають набагато ефектніше, дозволяють друкувати кращі фотографії на весь розворот, при цьому перегляд таких фотографій не утруднений згинаються сторінками

види палітурки

фотопапір

Більшість людей знають про фотопапері тільки 2 речі: вона буває матова і глянсова. Але це всього 2 найвідоміших типу паперу, а існує їх велике множетсво. Найпопулярніші типи паперу для фотокниг - Lustre і так звана «шовкова» папір. Давайте ж розберемося в чому різниця і чому вони краще.

Глянцевий папір відмінно передає кольори і відтінки. Фотографії надруковані на ній зазвичай більш насичені, контрастні. Але такий папір має кілька важливих недоліків:

 • на ній залишаються відбитки пальців
 • фотографію легко подряпати - верхній шар із зображенням дуже чутливий до фізичних дій
 • фотографія втрачає глибину за рахунок повної відсутності фактури
 • глянцевий папір сильно відблискує
 • сторінки злипаються

Матовий папір абсолютно протилежна - не залишає на собі відбитків, не так легко дряпається, має злегка виражену фактуру, але має великий недолік - кольору на ній більш бляклі і менш контрастні.

Папір типу Lustre - професійний фотопапір, яка є не у всіх фотолабораторіях. Вона поєднує в собі переваги попередніх двох, і практично не має властивих їм недоліків. Lustre має злегка матове покриття і легку фактуру, тому менше відблискує ніж глянсова, не залишає на собі відбитків пальців. Фактура надає фотографіям глибини і природності, при цьому кольори залишаються такими ж яскравими і насиченими, як на глянцевому папері.

Шовкова папір - особливий вид професійної фотопаперу з фактурою, схожої на тканину. Це надає фотографіям візуально велику чіткість і глибину. Такий папір теж не залишає на собі відбитків пальців і в цілому приємна на дотик, забезпечує високий контраст і насичені кольори на знімках.

прошарок сторінок

Як ви вже могли помітити вище, сторінки фотокниги виглядають досить товстими. Причина цього - використання спеціальної прошарку між сторінками, на яку клеїться фотопапір. Що ж це таке і навіщо воно потрібне? Прошарок запобігає сторінки від випадкового зминання або розриву, робить сторінки більш жорсткими. Погодьтеся, більше міліметра пластика порвати складніше ніж просто лист фотопаперу.

Основних видів прошарку три:

 1. без прошарку
 2. Картонна прошарок різної товщини
 3. Пластикова прошарок різної товщини

Книги без прошарку часто називають слімбукамі, так як вони виходять помітно тонше, але і не мають тих переваг, які дає прошарок. Картонна і пластикова прошарок виконує однакові функції, з тією лише різницею, що пластик жорсткіше і більш довговічний. Йому не страшні довгі роки непостійного температурного і вологісного режиму.

Розмір

... має значення 🙂

Якщо вже ви вирішили надрукувати собі хорошу фотокнигу, то вона повинна бути хороша в усіх відношеннях. Фотокниги можна виготовити розміром від 15х10 до 40 × 30 см (всі розміри см. В каталозі ). Але фотки розміром 10х15 можна роздрукувати в найближчій фотолаб, або подивитися на комп'ютері. А великий, важкий альбом приємно тримати в руках, гортати і розглядати красиві фотографії у великому форматі. Тому для себе улюблених зазвичай замовляють великий альбом 30х30 або 40х30 - тільки уявіть собі вражаючий розворот 80х30 см - коли дивишся таку фотокнигу, розумієш що ні на що менше вже не погодишся. До речі фотокниги такого розміру мало де роблять. Якщо ж замовляються додаткові альбоми для батьків, то їх можна зробити і трохи менше.

Якщо ж замовляються додаткові альбоми для батьків, то їх можна зробити і трохи менше

підсумок

Давайте підіб'ємо підсумок: яким же повинен бути сучасний якісний весільний альбом?

 1. Формат: фотокнига - для більшого розміру фотографій, свободи в його створенні і якості друку.
 2. Обкладинка: шкіра або кожзам.
 3. Обкладинка: з можливістю розвороту сторінок на 180º.
 4. Папір: Lustre або шовкова.
 5. Прошарок: з щільного пластику.
 6. Розмір: основний альбом - 30х30 або 40х30 см.

Саме такі фотокниги преміум якості я і роблю. Ніяких компромісів.

Ви можете замовити весільну фотокнигу на додаток до фотознімків чи надати фотографії зроблені іншим фотографом, так як не всі весільні фотографи надають послуги друку фотокниг.

Всі альбоми друкуються на оригінальній японському папері Fujifilm.

Щоб весільну фотокнигу, зв'язавшись зі мною будь-яким методом, зазначеним на сторінці Контакти . Приємні ціни вас здивують.

Якщо вам потрібен фотограф, можете також ознайомитися з списком послуг .

Яким повинен бути правильний весільний альбом

4 (80%) 3 votes

Отже, ви вирішили замовити або зробити самі весільний альбом, але не знаєте яким він повинен бути?
Що ж це таке і навіщо воно потрібне?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: