Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів - Blog Imena.UA

 1. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime...
 2. Flickr
 3. Google Photos
 4. Amazon Prime Photos
 5. Photobucket
 6. ThisLife by Shutterfly
 7. хмарні сховища
 8. Додаткові варіанти для професіоналів
 9. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів
 10. Порівняльна характеристика сховищ для фотографій
 11. Flickr
 12. Google Photos
 13. Amazon Prime Photos
 14. Photobucket
 15. ThisLife by Shutterfly
 16. хмарні сховища
 17. Додаткові варіанти для професіоналів
 18. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів
 19. Порівняльна характеристика сховищ для фотографій
 20. Flickr
 21. Google Photos
 22. Amazon Prime Photos
 23. Photobucket
 24. ThisLife by Shutterfly
 25. хмарні сховища
 26. Додаткові варіанти для професіоналів
 27. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів
 28. Порівняльна характеристика сховищ для фотографій
 29. Flickr
 30. Google Photos
 31. Amazon Prime Photos
 32. Photobucket
 33. ThisLife by Shutterfly
 34. хмарні сховища
 35. Додаткові варіанти для професіоналів
 36. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів
 37. Порівняльна характеристика сховищ для фотографій
 38. Flickr
 39. Google Photos
 40. Amazon Prime Photos
 41. Photobucket
 42. ThisLife by Shutterfly
 43. хмарні сховища
 44. Додаткові варіанти для професіоналів
 45. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів
 46. Порівняльна характеристика сховищ для фотографій
 47. Flickr
 48. Google Photos
 49. Amazon Prime Photos
 50. Photobucket
 51. ThisLife by Shutterfly
 52. хмарні сховища
 53. Додаткові варіанти для професіоналів
 54. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів
 55. Порівняльна характеристика сховищ для фотографій
 56. Flickr
 57. Google Photos
 58. Amazon Prime Photos
 59. Photobucket
 60. ThisLife by Shutterfly
 61. хмарні сховища
 62. Додаткові варіанти для професіоналів
 63. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів
 64. Порівняльна характеристика сховищ для фотографій
 65. Flickr
 66. Google Photos
 67. Amazon Prime Photos
 68. Photobucket
 69. ThisLife by Shutterfly
 70. хмарні сховища
 71. Додаткові варіанти для професіоналів
 72. Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів
 73. Порівняльна характеристика сховищ для фотографій
 74. Flickr
 75. Google Photos
 76. Amazon Prime Photos
 77. Photobucket
 78. ThisLife by Shutterfly
 79. хмарні сховища
 80. Додаткові варіанти для професіоналів

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

Де зберігати ваші улюблені фото - 5 кращих сервісів

Flickr, Google Photos, Photobucket, Amazon Prime Photos, ThisLife і інші - яке сховище підходить вам найбільше?

Якщо ви використовуєте Facebook щоб регулярно публікувати свої фото онлайн - ви не самотні, так чинить більшість людей. Не можна заперечувати, що це чудова ідея: по-перше, ваші фото зберігаються на сервісі, яким ви часто користуєтеся, а по-друге - можна легко і швидко поділитися фото з друзями та близькими, які використовують цю ж соціальну мережу.

Але є і недоліки: Facebook пропонує не так вже й багато опцій, крім можливості відзначати, "лайкать" і коментувати. А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги? Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Переваги зберігання і публікації фото в сховищах, спеціально призначених для цього, очевидні. Такі сервіси пропонують не тільки більше функціональних інструментів, редагування і налаштування приватності, а й друк, копіювання фото з телефону, планшета або камери в єдину бібліотеку.

У цій статті ми порівняємо п'ять найпопулярніших сайтів для зберігання фотографій (фотохостингу) і розповімо про альтернативні рішення для професійних фотографів.

Нагадування: якщо ви завантажили фото в хмару, а сервіс несподівано закрився - ви можете втратити всі свої фотографії. Таке трапляється нечасто і компанії, як правило, посилають повідомлення, якщо збираються припинити свою діяльність. Але краще завжди мати копії фотографій на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску.

Порівняльна характеристика сховищ для фотографій

FlickrGoogle PhotosAmazon PrimePhotosPhotobucketThisLifeБезкоштовно

1ТБ Необмежено (фото + відео) Необмежено для фото + 5ГБ для відео (підписка на Prime) 2ГБ + 8ГБ з мобільними додатками Безліміт За додаткову плату Відсутність реклами за $ 5,99 / міс, 2ТБ за $ 499 / рік 100 ГБ за $ 1,99 / міс, 1ТБ за $ 9,99 / міс $ 12 / рік, без передплати Від 20ГБ за $ 2,99 / міс Відео: 60Гб за $ 20 / рік, за 30ГБ за $ 50 / рік, безліміт за $ 140 / рік Тип файлів JPEG, GIF і PNG JPEG, TIF, TIFF, BMP, GIF, PSD (Photoshop), PNG, TGA і деякі типи RAW JPEG, BMP, PNG, TIFF і деякі типи RAW GIF, JPG, JPEG, PNG JPEG Обмеження за розміром фото: 200МБ, Відео: 1 ГБ фото: 75МБ, Відео: 10ГБ фото і відео: 2 Гб безкоштовний ий план: 5МБ Відео: 2ГБ Обмеження по трафіку Ні Ні Ні 10ГБ / міс безкоштовно, безліміт платно Немає Додатки iOS, Android, Mac і Windows iOS, Android, Mac * і Windows ** iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows iOS , Android, Mac і Windows iOS, Android, Kindle Fire, Mac і Windows

* - для фото менше 2,048 пікселів і відео коротше 15 хвилин.

** - додаток Picasa для комп'ютера.

Flickr

Flickr

Flickr, одне з найвідоміших фотохостингів, значно еволюціонувало за останні 5 років, додалися нові функції і змінився дизайн. Сервіс став дуже гнучким у використанні. З'явилася можливість організовувати фото в альбоми, потім створювати з них колекції. Для тих, хто хоче більшого, є такі функції: групи, відзначення та коментування, друк фото, статистика. Також Flickr пропонує веб-версію для редагування (обрізка, усунення ефекту червоних очей і т.д.).

Нещодавно Flickr представив два нові інструменти: Camera Roll і Uploadr для поліпшення організації. Camera Roll - хронологічна стрічка фото, на зразок додатка iOS Photos. Ви можете прокручувати місяці і роки поки не знайдете те, що шукаєте. Новий Magic View класифікує зображення по темі - можливо окремо переглядати фото пейзажів, їжі, тварин, дітей, портрети і т.д. Uploadr - настільний інструмент для Mac і Windows, що завантажує фото з будь-якої папки на комп'ютері або зовнішньому жорсткому диску. На даний момент обидва інструменту знаходяться в бета-версії.

Ви отримуєте 1TБ безкоштовного місця на сховище. Цього вистачить для 500 тис. Фотографій. Кожне завантажене фото має ліміт за розміром - 2МБ; відео - 1 ГБ (або 3 хвилини). Можна завантажувати фото в їх повному початковому дозволі.

Flickr пропонує 2 платних плану: перший позбавить вас від реклами, другий - надасть більше місця. За $ 6 / в місяць можна отримати всі функціональні можливості безкоштовного аккаунта, але без набридливої ​​реклами. Якщо вам потрібно більше місця, то план за $ 499 / в рік (так, ми не помилилися) дасть вам додаткові 2ТБ для зберігання фото і відео. Останній призначений для професійних фотографів, яким потрібно дуже багато місця. Більшість же звичайних користувачів навряд чи заповнять і 1ТБ.

переваги:

 • 1ТБ безкоштовного місця на сховище;
 • легко регульовані налаштування приватності;
 • цілком і повністю допрацьовані організаційні інструменти.

недоліки:

 • дизайн сайту - мікс нового елегантного дизайну і застарілих незрозумілих елементів;
 • завантаження фото і організація альбомів може стати утомливих процесом, так як в навігації по різним меню і інструментів можна заплутатися;
 • відсутність підтримки raw- файлів і мультиплікаційних GIF- файлів.

Найбільше підійде: тим, хто вважає за краще певну свободу дій в організації своїх фото-матеріалів; хто хоче бути частиною професійного співтовариства фотографів.

Google Photos

Google Photos

Різні опції сховища Google Photos відрізняються від опцій інших схожих сервісів відсутністю визначеності. Є Picasa - настільний додаток, яке організовує ваші фото і може копіювати ці файли в хмару. Є ще й Google Photos - сервіс, вбудований в Google+ і використовує технології Picasa. Якщо вам потрібні такі "олдскульний" інструменти, як запис на диск або пакетне редагування - Picasa відмінно впорається. Але якщо хочете просто створити резервні копії фото онлайн і опублікувати їх в мережі, варто спробувати Google Photos.

Отже, заходите в акаунт Google+ і починайте завантажувати фото з комп'ютера. Є можливість автоматично завантажувати фото з телефону або планшета за допомогою додатка Google+ для Android і iOS. Цей сервіс може творити справжні чудеса, виділяючи найкращі кадри, покращуючи чіткість / яскравість фото, збираючи їх разом для створення панорам або GIF-файлів. Сервіс проробляє все це самостійно - від вас вимагається просто завантажити фото.

Є 15Гб безкоштовного місця на сховище, але це місце також розраховано і на Gmail, і на Google Drive. На щастя, фото, розмір яких менше 2048х2048 ПКС і відео коротше 15 хвилин не зараховуються в ліміт зберігання. Якщо вам потрібно завантажувати довші відео і великі фото - можна за $ 1,99 / в місяць користуватися додатковими 100 ГБ сховища або за $ 9,99 / в місяць - додатковим 1ТБ.

переваги:

 • завантаження фото - суща дрібниця завдяки інтерфейсу Photos Web;
 • автоматичне розширення функціональності не вимагає абсолютно ніяких зусиль з вашого боку;
 • сервіс пропонує стільки інструментів для редагування і організації, скільки з головою вистачить для рядового користувача, не перевантажуючи його додатковими настройками і поліграфічними послугами;
 • підтримує більшість файлових форматів, крім PSD, TGA і деяких raw-форматів.

недоліки:

 • опублікувати фото не так просто, як би цього хотілося (в тому випадку, якщо мова йде не про Google+);
 • доведеться встановити режим "Доступно всім", щоб інші могли побачити ваші фото (якщо їх немає на Google+).

Найбільше підійде: тим, хто вже використовує продукти Google, Google+ і особливо Android - Google Photos вбудовано в мобільну ОС.

Amazon Prime Photos

Amazon Prime Photos

Prime Photos входить в підписку Amazon Prime і дає безлімітні 5ГБ місця для відео або документів (НЕ фото!). Цей сервіс є частиною хмарного сховища Amazon Cloud Drive.

Офлайн фото можна організувати в альбоми, які Amazon за замовчуванням організовує в хронологічному порядку. Фото, які ви опублікували на Cloud Drive, можна поділитися через e-mail, на Facebook, завантажити на комп'ютер або мобільний пристрій. При створенні Prime Photos розробники відмовилися від надмірностей, тому в нашому списку цей сервіс займає перше місць по легкості у використанні. Замість того щоб перевантажувати сервіс різними доповненнями, Amazon дає можливість підключити вашу бібліотеку до стороннього додатка, яке дозволить редагувати і друкувати фото, або створювати фотоподаркі. Щоб завантажити і переглянути фотографії можна використовувати спеціальні програми для ПК, iOS, Android і Kindle Fire. Виконати це можна і на сайті Amazon. У мобільному додатку є функція автоматичного копіювання всіх фото, зроблених мобільним пристроєм.

Без підписки Prime безлімітний план обійдеться в $ 12 / в рік, також можна використовувати безкоштовну тримісячну пробну версію.

переваги:

 • не перевантажений непотрібними і марними функціями для навігації; ви просто отримуєте сховище для своїх фотографій, переглянути які можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
 • сервіс входить в $ 99 за підписку Prime, і якщо ви вже платите за неї, то можете користуватися і безлімітним місцем на сховище.

недоліки:

 • обмежений вибір організаційних інструментів і відсутність пошуку.

Найбільше підійде: тим, хто шукає саме просте і зручне сховище.

Photobucket

Photobucket

Майже 10 млрд фото, розміщених на Photobucket, говорять самі за себе - цей сервіс користується популярністю. Photobucket пропонує безлімітне місце як для зберігання фото, так і для відео (з обмеженням розмірів файлів), організацію альбомів, інтеграцію з Facebook і мобільні додатки.

Photobucket дозволяє ділитися фото з друзями або публікувати їх в якійсь із соціальних мереж. Сервіс сам генерує URL-адреси щоб ви могли публікувати і вставляти зображення. Тому Photobucket - найвдаліше рішення, якщо вам потрібно регулярно ділитися фото на блогах або форумах.

Вбудовані інструменти для редагування включають в себе обрізку, настройку яскравості і застосування різних ефектів (фільтри, рамки і стікери). Можна роздруковувати фото з телефону або планшета, створювати фотокниги, календарі та подарунки.

Photobucket пропонує кілька планів, починаючи від безкоштовного 2ГБ варіанту (з обмеженням по смузі пропускання - 10ГБ). Якщо завантажте мобільні додатки для iOS і Android - отримаєте 8ГБ безкоштовного місця на сховище.

Платні підписки варіюються від $ 0,99 / в місяць за відсутність реклами і всім можливостями 2ГБ місця до $ 40 / в місяць (або $ 400 / в рік) за 500 додаткових ГБ на сховище.

переваги:

 • орієнтованість Photobucket на соціальні мережі дає можливість легко і швидко ділитися фото з друзями та сім'єю;
 • опція редагування і додаткові мобільні додатки дозволяють управляти фото незалежно від вашого місцезнаходження.

недоліки:

 • сервіс перевантажує різними соціальними функціями;
 • співтовариство переповнене тинейджерами, активно розміщують GIF-файли і фото для своїх LiveJournal або Tumblr.

Найбільше підійде: користувачам, які хочуть швидко публікувати фото в соціальних мережах і блогах.

ThisLife by Shutterfly

ThisLife by Shutterfly

У добре відомого сервісу фотодруку Shutterfly є спеціальне сховище для фото - ThisLife. Завдяки цьому сервісу можна завантажувати необмежену кількість фотографій абсолютно безкоштовно. Але якщо ви хочете завантажувати і відео, вам потрібно вибрати один з платних планів, що стартують з $ 20 / в рік за 60Гб на сховище (приблизно 1 тис. Відео) і далі, по зростаючій. Фото з основної бібліотеки представлені в чіткому хронологічному порядку. Можна подивитися фото, нанесеними на карту по Геотеги. За допомогою функції "Виділення" (вмикається і вимикається за бажанням) ThisLife показує ті кадри з колекцій, які «на його думку» заслуговують на окрему увагу. Імпортовані і завантажені з бібліотеки фото можуть бути організовані в альбоми (вони називаються «Історії»), обрізані і опубліковані онлайн. Також ви можете роздруковувати та робити фотоподаркі.

На ThisLife є цікава функція - спільний аккаунт, яким можна ділитися з ким завгодно. Обидва користувача отримують всі функції роботи з фотографіями. Крім цього сервіс імпортує зображення з Instagram, Facebook, Flickr, SmugMug і Picasa і завантажує нові фото після того, як ви додали їх на один з цих сервісів.

Є мобільні додатки для Android, iOS і Kindle Fire, кожне з яких автоматично завантажує зняті на мобільний пристрій фото. Крім цього є спеціальний настільний «завантажувач», який завантажує фото безпосередньо з ПК.

переваги:

 • завдяки зрозумілому дизайну сайту по ньому легко пересуватися;
 • сторінки з повнорозмірними фото передають всю можливу інформацію.

недоліки:

 • ThisLife не пропонує ніяких інструментів редагування крім обрізки.

Найбільше підійде: тим, хоче роздруковувати фото і створювати з ними всілякі фотоподаркі.

хмарні сховища

Всі перераховані вище сервіси розроблені спеціально для зберігання фото, але також можна використовувати хмарні сховища для копій фото онлайн. Хмари, серед яких Google Drive, Dropbox і OneDrive можуть стати відмінним місцем для розміщення медіафайлів різних типів.

Вони дають достатньо місця на сховище за невеликі гроші, рідко мають обмеження за розміром, можна завантажувати фото на будь-який пристрій і використовувати різні варіанти для публікації зображень в інтернеті.

Більшість з таких сайтів не дають редагувати фотографії або організовувати їх в альбоми, але пропонують деякі додаткові функції. У Dropbox, наприклад, є спеціальний додаток Carousel для легкого обміну фотографіями і їх автоматичного копіювання.

У Apple теж є хмарне сховище для фото і файлів - iCloud Drive, яке може копіювати на хмару зняті i-пристроями фото. Детальніше про хмарах можна почитати в нашому матеріалі .

Додаткові варіанти для професіоналів

Професійні фотографи можуть знайти більш надійні платформи для зберігання фото, з можливістю розміщувати там файли різних форматів з дуже високою роздільною здатністю.

Деякі з таких сайтів, наприклад 500px і SmugMug дають можливість розміщувати фото в настроюються і красивих галереях, друкувати або продавати кадри онлайн.

Наступні сайти очолюють список преміум фотохостингів: 500px , SmugMug , PhotoShelter і Zenfolio . Все, крім 500px вимагають платного членства, але є можливість протестувати безкоштовну пробну версію.

За матеріалами: CNET

А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги?
Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?
А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги?
Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?
А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги?
Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?
А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги?
Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?
А якщо ви хочете роздрукувати фото, відшукати знімок за датою, назвою або Геотеги?
Або ви просто вирішите одного разу відмовитися від бурхливої ​​Facebook-діяльності і закрити акаунт?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: