Picasa - програма для перегляду і зберігання фото в хмарі, їх редагування, пошуку по особам, створення колажів і відео

 1. Що таке Picasa, її можливості і недоліки
 2. Установка Picasa до себе на комп'ютер
 3. Picasa Веб-альбоми - організація і додавання фото
 4. Користувачі - пошук по особам
 5. Додавання фотографій в Picasa, імпорт нових
 6. Picasa - безкоштовний редактор фотографій
 7. Часто виконуються операції
 8. Корекція освітлення і кольору
 9. Ефекти в фоторедакторі picasa
 10. Копіювання ефектів
 11. Групове редагування і перейменування фотографій в Пікасо
 12. Додаткові можливості фоторедактора Picasa
 13. Додавання текстових тегів до фото
 14. Додає позначку на карті для альбому або окремої фотографії
 15. Надіслати в Google+
 16. Створення фільму-презентації в Picasa
 17. Створення колажу в Пікасо
 18. Відправка фотографій по електронній пошті

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Цю статтю написала моя дружина (Олена), тому далі розповідь буде йти від імені жінки (не дивуйтеся). Вирішив попередити, а то подумаєте, що у мене щось з головою ...

Хочу представити вам дивовижну програму для перегляду фотографій під назвою Picasa. Нещодавно ми з вами вивчили в деталях Яндекс.Фотки - безкоштовний фотохостинг з можливістю редагування фотографій і завантаження їх в інтернет - дітище від великого Яндекса. Пікасо ж є дітищем Google, також має великі можливості, які, думаю, будуть цікаві багатьом.

Мені часто доводиться мати справу зі стічними фотографіями . Моїм незамінним помічником у останнім часом є переглядач FastStone Image Viewer , Який вміє не тільки «вихоплювати» фото зі сканера, редагувати їх, показувати слайд-шоу, але і відмінно справляється з пакетною обробкою зображень.

Моїм незамінним помічником у останнім часом є  переглядач FastStone Image Viewer  , Який вміє не тільки «вихоплювати» фото зі сканера, редагувати їх, показувати слайд-шоу, але і відмінно справляється з пакетною обробкою зображень

Ну, а тут якось займалася обробкою цифрових фотографій і мені на очі потрапила безкоштовна програма від Гугла - Пікасо. Вирішила подивитися, що це за «звір», і була приємно здивована можливостям, які відкриваються при роботі з цим безкоштовним редактором фотографій. На жаль, і недоліки є (для кого-то, можливо, і не суттєві), але про них трохи нижче.

Що таке Picasa, її можливості і недоліки

Пікасо - це програма для роботи з різними файлами (наприклад фото, відео), розроблена в 2002 році такий кампанією, як Lifescape, і придбана через два роки Гуглом.
По-перше, що важливо, дана програма абсолютно безкоштовна і проста в установці. А по-друге, прямо з програми будь-яке фото ми можемо відправити поштою (в самому низу вибираємо значок конвертика або натискаємо «Файл - Відправити по електронній пошті»), поділитися ним в соціальних мережах, вибравши «Інструменти - Додавання», або ж відправити прямо на відеохостинг Ютуб :

До переваг програми для перегляду зображень Picasa можна віднести наступне:

 1. Фотографії можна завантажувати в комп'ютер прямо зі сканера, фотокамери, телефону або ж карти пам'яті. Підтримується величезна кількість типів файлів (.jpg, .gif, .nef, .raf, mpg, .avi, .divx, .mp4, .mkv і ін.). При першому підключення будь-якого з цих пристроїв до комп'ютера відбувається настройка автозавантаження всіх файлів на ваш Google Диск.
 2. Перегляд зображень можна робити як в звичайному, так і повноекранному режимі. Також можна включити перегляд у вигляді слайд-шоу.
 3. Пікасо можна використовувати як безкоштовний редактор фотографій (можливо ретушування, кадрування, вирівнювання, корекція кольору / контрастності і т.п.).
 4. Є можливість накладення різних спецефектів на фото (сепія, чорно-білий, зернистість, сяйво, різні відтінки, постеризація, тепловізор, видалення червоних очей і ін.)
 5. Зображення можна відправити на друк прямо з фоторедактора picasa.
 6. Можна відіслати зображення комусь на електронну пошту, або відправити для публікації в соціальні мережі.
 7. Створити незвичайний колаж з відібраних знімків.
 8. Створити з будь-якої кількості зображень заставку.
 9. Якщо ви вирішили відредагувати будь-яке фото , То воно автоматично збережеться під новим ім'ям, а не зіпсує ваш оригінал.

Переваги, звичайно ж, з лишком перекривають наявні недоліки (в принципі, до будь-якій програмі, якщо сильно захотіти, можна причепитися):

 1. Немає можливості всередині фотоальбому створювати папки (інші альбоми).
 2. Не вміє коректно відображати файли з розширенням .tiff (буде видно лише перша сторінка з декількох).
 3. Ну, і виникає невелика проблема зі зміною розміру картинки (поміняти можна, але не в одну дію, як хотілося б).

Установка Picasa до себе на комп'ютер

Заходимо на офіційний сайт і натискаємо Завантажити Picasa . Погоджуємося з усіма висунутими нам умовами, після чого вибираємо папку (місце на своєму комп'ютері) куди буде зберігатися завантажувальний файл (займе не сильно багато, всього 65,9 Мб). Натискаємо кнопку «Встановити».

На завершення установки знімаємо непотрібні галочки (я залишила у себе тільки останню - «Запустити picasa»):

Вам буде запропоновано включити автозавантаження (або зробити це пізніше) всіх ваших фото і відео в закритий альбом Google+, щоб ви мали можливість в будь-який час і з будь-якого пристрою поділитися ними з друзями. Натискаємо «Налаштувати»:

Відкриється вікно з пропозицією створити Google аккаунт або ж увійти, ввівши адресу вашої електронної пошти та пароль від неї.

Після того, як ви увійшли (або ж створили заново) в свій аккаунт, вам буде запропоновано налаштувати автозавантаження фото і відео в Google+. Для цього натискаємо на кнопку «Налаштувати»:

Тут ви можете вибрати ті джерела, звідки автоматично будуть завантажуватися ваші фотографії і відеофайли, які після завантаження буде видно тільки вам (якщо ви не спромоглися надати кому-небудь доступ до них). Після установки або зняття непотрібних вам галочок натискаємо на «Почати завантаження»:

Якийсь час (залежить від кількості фото і відеофайлів на вашому комп'ютері) в правому нижньому кутку вашого монітора ви будете спостерігати ось таке віконечко, де картинки буду змінювати одна іншу - це відбувається пошук всіх зображень, наявних у вас на комп'ютері. Зачекайте завершення даного процесу.

Все, на цьому установка фоторедактора picasa на ваш комп'ютер завершена.

Picasa Веб-альбоми - організація і додавання фото

На перший погляд фоторедактор від Гугла виглядає як звичайний переглядач фотографій, але насправді у нього є деякі нюанси. Давайте подивимося які:

Зліва ми можемо спостерігати розділ «Папки» (вони, до речі, будуть повною копією тих папок, що знаходяться у нас на комп'ютері). Пам'ятайте, що видаливши яке-небудь фото з папки Picasa, воно зникне і з вашого комп'ютера. Акуратніше з цим.

Ось з розділом «Альбоми» справа йде куди простіше. Альбоми є дітищем самої програми, тому ми можемо без страху переміщати і видаляти поміщені туди зображення - вихідні завжди будуть знаходитися в папках на вашому комп'ютері.

Користувачі - пошук по особам

У розділі «Користувачі» можна зібрати колекцію по особам. Пікасо вміє дуже добре розпізнавати обличчя на фотографіях, збираючи їх з різних папок на вашому комп'ютері (добре б, якби ця можливість поширилася на Гугл картинки, що за допомогою можна було б більш ефективно шукати людей по фото ). Тут також можна видаляти і переміщати фото без будь-яких наслідків.

Якщо ви спробуєте під портретом повільно вводити ім'я тієї людини, яка на ньому зображений, то вам будуть пропонуватися варіанти тих людей, хто числиться у вас в друзях в різних соціальних мережах. Оригінально!

Оригінально

Якщо пропозицій не надійшло (ну, немає у цієї людини поки свого аккаунта), то вводите його ПІБ, або просто ім'я (наприклад, Варвара), і натискаєте на клавіатурі enter. У вас відкриється вікно, де в самому верху буде красуватися введене ім'я «Варвара». Потім, натискаєте «Нова людина» (з'являється ім'я Варвара ще й із зірочкою) і праворуч, при бажанні, вводимо його e-mail, після чого натискаємо Ок.

Потім, натискаєте «Нова людина» (з'являється ім'я Варвара ще й із зірочкою) і праворуч, при бажанні, вводимо його e-mail, після чого натискаємо Ок

Тепер ми бачимо, що у відповідному розділі у нас з'явився новий користувач - Варвара (в цій папці будуть красуватися все фото Варвари, починаючи з пелюшок і закінчуючи похилим віком):

Тепер ми бачимо, що у відповідному розділі у нас з'явився новий користувач - Варвара (в цій папці будуть красуватися все фото Варвари, починаючи з пелюшок і закінчуючи похилим віком):

Що дивно, Picasa визначає це з неймовірною точністю.

Додавання фотографій в Picasa, імпорт нових

Для початку давайте виберемо, які типи файлів ми хочемо бачити в нашій програмі для перегляду фотографій. Для цього вибираємо «Інструменти - Параметри - Типи файлів». Ставимо галочки навпроти тих типів, які хочемо, щоб Picasa показувала, після чого натискаємо Ок:

Тепер нам потрібно зазначити папки, які будуть редагуватися. Заходимо в «Інструменти - Менеджер папок». Зліва вибираємо потрібну нам папку, а праворуч - дія (скільки раз обрана папка скануватиметься, або її слід повністю видалити з фоторедактора):

Як я говорила трохи раніше, завантажувати в комп'ютер зображення можна безпосередньо зі сканера, фотоапарата, мобільного телефону і навіть з карти пам'яті. Вони не тільки збережуться в даній програмі, але і будуть в міру необхідності автоматично додаватися, якщо ви дозволили це в налаштуваннях.

Натискаємо на Імпорт нових фотографій:

Натискаємо на Імпорт нових фотографій:

У віконці вибираємо пристрій (сканер, фотоапарат і т.д), з якого хочемо імпортувати що-небудь в програму для перегляду фотографій і не тільки. Внизу вибираємо папку, куди буде все це імпортуватися, і вибираємо імпортувати все або вибірково.

Picasa - безкоштовний редактор фотографій

Безкоштовний редактор фотографій Picasa багатий на різноманітні фільтри і ефекти, які можна застосувати до тієї чи іншої фотографії, тим самим змінивши її до невпізнання. Давайте спробуємо на ділі як це буде виглядати. Клацаємо двічі по зображенню, яке хочемо поліпшити. У нас відкривається ось таке вікно:

 1. Назад в бібліотеку - повернутися назад для вибору іншого зображення.
 2. Відтворити -
 3. програвання слайд-шоу з вибраних фотографій.

 4. A -
 5. перегляд одного зображення (як в даному випадку у нас на зробленому скрині ).

 6. AB
 7. - перегляд двох різних зображень (обраного і подальшого за ним).

 8. AA
 9. - перегляд вибраного зображення в двох варіантах (оригінал і видозмінений, із застосуванням будь-яких фільтрів). Цей варіант мені здався найцікавішим, тому виберу його.

 10. Дані EXIF - тут буде відображена вся додаткова інформація про знімок, яку вміє запам'ятовувати будь-який цифровий фотоапарат. Це і якою камерою, і за допомогою якого об'єктива знято дане зображення, які налаштування (iso, діафрагма, витримка) були зроблені і т.п. В даному випадку у нас нічого не відображається, тому що ця картинка була скопійована з інтернету (також не інформації EXIF, якщо вона була відсканована).

Часто виконуються операції

Часто виконуються операції

Кадрування - дана операція дозволяє вирізати потрібну нам частину картинки. Клацаємо по зображенню і не відпускаючи ліву кнопку миші виділяємо потрібний нам фрагмент, після чого відпускаємо кнопку миші і натискаємо enter. Також можна вибрати розмір із запропонованих (мається хороший вибір).

Вирівнювання. Тут назва говорить сама за себе. Дана операція дозволяє за допомогою з'явився повзунок виправити кривизну на фото (наприклад, вирівняти горизонт).

Червоні очі - усуває ефект червоних очей на фотографії. Утримуючи ліву кнопку миші виділяємо по черзі кожне око, відпускаємо кнопку - відбудеться усунення недоліку. На жаль, засвічені очі виправити не вийде, дана операція знімає лише червоність.

Мені пощастить! - відбудеться автоматична корекція освітлення і кольору в один клік. Виправлення на удачу, так би мовити.

Автокорекція контрасту - автоматичне виправлення рівня яскравості і контрастності.

Автокорекція кольору - автоматичне виправлення колірного балансу.

Ретушування - дозволяє прибрати різні деффекти на знімках. Наприклад, можна відретушувати зовсім старе фото, або зіпсоване чимось (капнули на нього каву, наприклад). Натискаєте «Ретушування», вибираєте розмір кисті і приступаєте до відновлення зображення.

Текст - з цим має бути все зрозуміло. Вибираємо місце на фото, натискаємо «Текст» і вводимо потрібну нам інформацію.

Компенсаційна освітлення. Застосування цього інструменту допоможе виправити, наприклад, занадто темний силует людини по відношенню до всього іншого, що потрапив в кадр.

Корекція освітлення і кольору

Корекція освітлення і кольору

Освітлення і Затемнення - за допомогою повзунка можна відрегулювати рівень освітлення або затемнення зображення.

Колірна температура - за допомогою все того ж повзунка ви можете зробити ваше фото в більш теплих тонах, або ж, навпаки, вдаритися в більш холодні.

Вибір нейтрального кольору - за допомогою піпетки ми можемо допомогти Picasa вибрати нейтрально-сіру, або ж білу частину фотографії для того, щоб потім більш правильно (на ваш погляд) відновити колірний баланс.

Ефекти в фоторедакторі picasa

Хоч Пікасо і є безкоштовним редактором фотографій, але можливостей у неї хоч відбавляй. Думаю, що вона нічим не поступиться, наприклад, Pixlr - онлайн редактору фото в стилі Photoshop . Чого варті тільки різноманітні ефекти, які можна застосувати до зображення. Результат вийде просто карколомний. дивимося:

 1. Чи можемо збільшити або зменшити різкість знімка, встановивши за допомогою наявного повзунка величину цього параметра.
 2. Застосувати сепію, тобто зістарити фотографію, зробити її в деяких червоно-коричневих тонах.
 3. Зробити фото чорно-білим, що, треба зізнатися, зараз знову входить в моду.
 4. За допомогою все того ж повзунка зробити тони тепліше.
 5. Додати зернистості. Комусь це здасться зайвим (як мені, наприклад), але багато хто вважає, що це надає якийсь шарм знімку, який ви тільки що роздрукували на принтері.
 6. Є можливість додати будь-якої відтінок зображення. Вибираєте в палітрі кольорів потрібний, а потім за допомогою повзунка регулюєте його насиченість. Ефектно виходить.
 7. Додати насиченості зображенні.
 8. Застосувати м'який фокус. Тобто виділити на фото область, яка залишиться чіткою, а решта розмити.
 9. Додати сяйва найбільш білим ділянкам на фото. За допомогою повзунка змінюється інтенсивність і радіус даної настройки.
 10. Накласти чорно-білий фільтр або фокус. Зміни деякі, звичайно, можна спостерігати неозброєним поглядом, але от мені дані настройки якось не особливо сподобалися. Спробуйте, може саме ви їх і зацените.
 11. Ну, і останній ефект в даній вкладці - вибір тону. Вибираємо вподобаний нам відтінок в палітрі і милуємося на те, як змінюється наша фотографія.

На наступній вкладці теж розташовуються ефекти:

 1. Накладення інфрачервоної плівки.
 2. Застосування ломографії (по краях можна зробити невелике розмиття і затемнення). Даний ефект імітує знімок, зроблений на камеру «Ломо», яка була в ужитку аж в 1984 році.
 3. Накласти ефект в стилі Holda (за допомогою повзунків регулюється розмиття по краях, зернистість і затемнення). Імітує знімок, зроблений на пластмасову іграшкову фотокамеру.
 4. Ефект HDR (є можливість відрегулювати радіус і інтенсивність настройки, а також її затемнення).
 5. Сінемаскоп, з можливістю вставки зверху і знизу широких чорних смуг (імітує старий кінофільм).
 6. Ефект Ортона (регулюється світіння, яскравість і затемнення). Ваше фото буде виглядати як намальоване «мокрою» аквареллю.
 7. Ефект під назвою «в стилі 60-х», який надає фотографії старовину (є можливість додати знімку закруглені кути і тепле сяйво).
 8. Інвертувати - зробити фотографію схожою на негатив.
 9. Імітація тепловізора.
 10. Ефект, який імітує перехресну обробку плівки.
 11. Постерізация - зменшення кількості кольорів на знімку.
 12. Дуплекс - перетворення зображення в двокольорове. Вибираєте перший колір і другий, регулюєте яскравість, контрастність і затемнення.

Ну, і на третій вкладці фоторедактора picasa мешкає ще кілька ефектів:

 1. Посилення - підвищення насиченості кольору і збільшення контрастності.
 2. Пом'якшити - даний ефект надає знімку м'якість і деякий сяйво.
 3. Виньетирование затемнює краю фотографії. Можна вибрати необхідний колір, розмір, інтенсивність і масштаб затемнення.
 4. Пикселизация імітує великі пікселі і низький дозвіл (можна відрегулювати розмір пікселя, режим змішування і затемнення).
 5. Спортивний фокус - відбувається масштабування зображення за межами центральної області. Можна змістити центр фокусу, налаштувати інтенсивність масштабування, змінити фокусний розмір, відзначити чіткі межі і застосувати затемнення.
 6. Ефект малювання олівцем.
 7. Можливість надати зображенню ефект неонового свічення (колір є можливість вибрати).
 8. Стилізувати під комікси.
 9. Контур - додавання рамки. Рамка буде складатися з двох кольорів - зовні і всередині (обидва кольору можна вибрати), також є можливість відрегулювати товщину кожної з рамок, відзначити радіус заокруглення. Налаштування «висота тексту» збільшує чорну область під картинкою для відображення будь-якого тексту. Вийде щось типу демотиватор (по суті це графічний мем ).

 10. Додати тінь, что відкідається збережений. Вийди так, як Ніби ви вашу фотографію поклали на аркуш паперу (колір листа можна вібрато в настройках) и від неї виходом тінь (ее колір теж можна позначіті). Такоже вібірається відстань Розташування знімка відносна аркуша паперу, кут, розмір тіні и затемнення (прозорість).
 11. Паспарту - затемнення країв фото. Це Щось на подобі накладення рамки (рамка такоже подвійна - вібірається ее колір и товщина як Всередині, так и зовні).
 12. Імітація знімка Polaroid. Регулюється нахил знімка и колір листа, на якому тією нібіто буде лежать.

Копіювання ефектів

Например, ви Довго чаклувалі над Яким-небудь зображення, и даже Самі Вже НЕ пам'ятаєте, Які самє фільтри застосовувалі, а результат вас настолько враз, что хотілося б точно так же відредагуваті и інші фотографии. Так ось Piсasa дуже даже вміє це делать, причому может застосуваті Сейчас набір ефектів відразу до декількох обраних вами фотографіямі! Але є одне АЛЕ: копіювати ефекти можна тільки в межах однієї папки. Тобто відредагована фотографія повинна знаходитися в тій же папці, що і ті, які ви хочете відредагувати (накласти ті ж ефекти) за таким же принципом.

что нужно для цього зробити?

Вибираємо фотографію, до якої ми застосували якісь ефекти. Потім заходимо в «Правка - Копіювати все ефекти».

Після чого вибираємо в цій же папці зображення, до яких хочемо застосувати ті ж ефекти, і вибираємо «Правка - Застосувати все ефекти». Все дуже просто.

Групове редагування і перейменування фотографій в Пікасо

Для того, щоб зробити групове редагування зображень в програмі для перегляду фотографій Picasa, потрібно виділити необхідні і зайти в «Фотографія - Групове редагування»:

Потім вибираємо ту дію, яку хочемо зробити: повернути за годинниковою стрілкою, зробити корекцію контрасту або кольору, збільшити різкість знімка, додати зернистості, змінити на сепію або чорно-білий варіант, прибрати ефект червоних очей і т.п.

Якщо щось пішло не так, то ви завжди можете зробити крок назад - скасувати внесені зміни в один клік з декількох фотографій. Для цього їх необхідно виділити, а потім вибрати «Фотографія - Скасувати всі зміни». І ще, якщо ви колись додавали рамку до картинки, а зараз зробили її в чорно-білому варіанті, який вас не влаштував, то вибравши «Скасувати всі зміни», відбудеться і скасування раніше накладеної рамки.

Тут же, в пункті «Групове редагування» є і дія - групове перейменування зображень ( «Групове редагування - Перейменувати»).

Вибираємо картинки, яким хочемо змінити назву, натискаємо «Перейменувати». У вікні вписуємо назву, наприклад «Природа», ставимо при бажанні галочки біля додаткових даних і тиснемо на однойменну вкладку:

У вікні вписуємо назву, наприклад «Природа», ставимо при бажанні галочки біля додаткових даних і тиснемо на однойменну вкладку:

Вибрані фотографії в підсумку будуть все мати ім'я «Природа», а також їм буде присвоєно свій порядковий номер після назви (природа-001.jpg, природа-002.jpg ...).

Додаткові можливості фоторедактора Picasa

Лупа і як додати позначку

У pikasa є можливість перегляду зображень через лупу. Це потрібно для того, щоб не відкривати кожне зображення окремо в новому вікні. Для цього натисніть на відповідну іконочку (папка з лупою), і утримуючи ліву кнопку миші (ваш курсор буде виглядати як лупа) наведіть на будь-яке зображення. Після того, як ви відпустите ліву кнопку миші - лупа зникне.

Щоб ваші улюблені фотографії були завжди під рукою, їх з легкістю можна позначити як вибраний - додати позначку. Для цього, вибравши одну або кілька картинок, натисніть на жовту зірочку. У правому нижньому кутку на обраних картинках буде красуватися ця зірочка, а зліва у вас з'явиться нова папка з обраними фотками - Помічені фотографії.

Щоб видалити фото з даної папки, тобто скасувати позначення, просто виберете його клацанням миші і натисніть повторно на іконку з жовтою зіркою.

Додавання текстових тегів до фото

За допомогою тегів ( що це? ) Можна з легкістю знайти потрібні фотографії в Веб-альбомах Picasa.

Вибираємо зображення, до якого хочемо додати тег (поставити мітку) і натискаємо на кнопку Тег (це такий жовтий листочок справа внизу):

Вибираємо зображення, до якого хочемо додати тег (поставити мітку) і натискаємо на кнопку Тег (це такий жовтий листочок справа внизу):

Потім вводимо короткий опис нашої картинки (тег) у відповідне поле "в нашому випадку -« дівчина в червоному »і тиснемо на поруч стоїть плюсик. Все, тег доданий. Можна ввести до одного фото відразу кілька тегів - вводите їх по черзі, розділяючи пробілом.

Можна також вибрати тег з уже наявних, тобто вибрати його з поля «експрес-теги» (якщо ви раніше туди вже занесли часто зустрічаються мітки для зручної навігації). Заносяться експрес-теги очеь легко - Натискаючи на будь-якому знаку питання, відкриється вікно, де ви вписуєте ті теги, які планують часто зустрічатися в ваших фотоальбомах.

Здійснювати пошук за тегами, доданим до фотографій, можна за допомогою поля пошуку в правому верхньому куті вікна Picasa.

Додає позначку на карті для альбому або окремої фотографії

Для початку давайте подивимося, як додати мітку (позначити місце розташування) на карті для альбому в цілому. Вибираємо зліва альбом, а потім натискаємо на червону мітку, розташовану в правому нижньому кутку, і вписуємо адресу або назву місця:

Можна зробити й інакше: клацнути по зеленій мітці з плюсом, а потім встановити її на карті (вказати тим самим місце розташування, поставити мітку на карті):

Вас запитають, додати чи мітку до такого-то кількості фотографій або відео, які перебувають в цій папці - натискаєте Ок або відкидаєте дію, якщо мітка помилково встановлена ​​не правильно.

Мітка на карті для одного зображення додається точно так же, тільки вибирається не вся папка цілком, а одне зображення.

Можна додати мітку на карті до одного або декількох фотографій ще простіше: хапаєте будь-яке зображення лівою кнопкою миші і перетаскуєте його на область карти. На фотках, місце розташування яких виявлено на карті, в нижньому правому куті буде красуватися червона мітка. Якщо ви помилилися з установкою мітки (вибрали не те місце на карті), то просто перетягніть червону мітку в потрібну точку на карті.

Якщо ж мітка на фото більше не потрібна, то клацаєте по цьому фото (на карті з'являється її місце розташування), а потім клацаєте по з'явилася мітці на самій карті і натискаєте видалити геотегов:

Якщо ж мітка на фото більше не потрібна, то клацаєте по цьому фото (на карті з'являється її місце розташування), а потім клацаєте по з'явилася мітці на самій карті і натискаєте видалити геотегов:

Надіслати в Google+

Щоб поділитися своїми фотографіями з ким-небудь, потрібно надати за допомогою Picasa до них доступ. Для цього ми і створювали свій аккаунт в Google. Також налаштовували автозагрузку фото і відео в Google+. Якщо не налаштовували автозагрузку, то не біда, можна відправити в Google+ за потребою.

Для цього ми вибираємо альбом, або окремо взяті фотографії? натискаємо на велику зелену кнопку «Відправити в Google+»? розташовану в самому низу:

розташовану в самому низу:

У вікні, ми вибираємо альбом (з наявних або створюємо новий) куди буде відбуватися завантаження зображень, розмір файлів (вихідний розмір або оптимальний для інтернету). У нижньому полі можна додати кола, користувачів, або просто e-mail знайомих, щоб поділитися з ними цікавими картинками. Натискаємо на кнопку «Додати»:

Натискаємо на кнопку «Додати»:

Фото пішли додаватися в обрану вами папку:

Фото пішли додаватися в обрану вами папку:

Потім ви потрапите в свій аккаунт на Google+. Там ви зможете:

 1. відзначити людей на фото (якщо такі там є)
 2. упорядкувати (ввести заголовки, повернути, видалити, зробити будь-який з них обкладинкою альбому
 3. впорядкувати за датою зйомки, назвою або в зворотному порядку
 4. поділитися з ким-небудь
 5. додати нові знімки (перетягнути мишкою в позначене вікно або вибрати у себе на комп'ютері)
 6. переглянути слайд-шоу
 7. застосувати автокорекцію і ін

відзначити людей на фото (якщо такі там є)  упорядкувати (ввести заголовки, повернути, видалити, зробити будь-який з них обкладинкою альбому  впорядкувати за датою зйомки, назвою або в зворотному порядку  поділитися з ким-небудь  додати нові знімки (перетягнути мишкою в позначене вікно або вибрати у себе на комп'ютері)  переглянути слайд-шоу  застосувати автокорекцію і ін

При виборі пункту «Поділитися» у вас відкриється вікно, де ви зможете вибрати людей, кому хочете показати ваші твори мистецтва:

При виборі пункту «Поділитися» у вас відкриється вікно, де ви зможете вибрати людей, кому хочете показати ваші твори мистецтва:

Обрані люди, які не мають облікового запису в Гуглі, отримають запрошення на перегляд по електронній пошті, а мають - побачать їх у своїй стрічці. Якщо ви відкрили комусь із друзів доступ до альбому, то вони зможуть їм поділитися і зі своїми друзями теж.

Однак ви можете заборонити публікацію альбому в інших стрічках. Для цього заходимо в налаштування спільного доступу:

І ставимо галочку в «Заборонити публікацію в інших стрічках»:

Також можна заборонити публікацію в інших стрічках з альбому. Для цього натискаємо на «Фото» у верхньому лівому кутку:

Вибираємо там ще раз «Фото» і потрапляємо на сторінку з усіма нашими фотоальбомами. Натискаємо знову ж на стрілку (як показано на скріншоті вище) і вибираємо всі ті ж «Налаштування спільного доступу», ставимо галочку про заборону публікації.

Створення фільму-презентації в Picasa

Зліва вибираємо альбом, а потім натискаємо на кнопку «створити фільм-презентацію»:

У вікні вибираємо вкладку «Слайд», де вводимо назву нашого фільму (воно буде проявлятися на самому початку, коли ви запустите на перегляд фільм), підбираємо до нього шаблон (як саме текст буде з'являтися на нашому екрані), а також шрифт, його розмір, стиль, колір тексту і фону:

Текст ще можна накласти прямо на саме фото - вибираєте серед слайдів з картинкою потрібний (клацаєте по ньому лівою клавішею миші), а потім у відповідному полі вводите текст, вибравши для нього шаблон. А є можливість і порожній текстовий слайд додати, клацнувши по іконці з листочком (як і видалити будь-який, клацнувши по іконці з хрестиком).

Після закінчення можна переглянути вийшов фільм-презентацію, розгорнувши його на весь екран (див. Скріншот вище), а також відобразити фактичний розмір фільму без будь-яких розтягування.

На вкладці «Фільм» можливо накласти звук на нашу презентацію. Для цього натискаємо на кнопку «Завантаження», а потім на своєму комп'ютері вибираємо відповідний трек. Нижче вибираємо стиль переходу, тривалість показу слайдів, накладення, а також дозвіл нашого майбутнього фільму-презентації, створеного за допомогою Picasa.

Після чого пропонуєте програмі Пікасо викласти фільм-презентацію на Youtube (увійшовши на свій канал під своїм логіном і паролем) - натискаєте на відповідну кнопку (див. Скріншот вище). Сподіваюся, що ви вже знаєте як зареєструватися і створити свій канал на Ю тюбе .

У вікні, даєте назву вашої презентації, вписуєте опис, вибираєте категорію відео, додаєте через пробіл теги (ключові слова) і вирішуєте, чи зробити ваше відео загальнодоступним.

Відео не може бути довше 10 хвилин і важити більше 1 Гб. Дотримуйтесь авторські права - не викладайте на відеохостинг Youtube всякі музичні кліпи, телепередачі і тому подібні речі, створені не вами, інакше вас можуть заблокувати.

Потім сміливо тисніть на «Додати відео». У вас з'явиться вікно, де ви зможете спостерігати за завантаженням відео. Після закінчення завантаження, в правому нижньому кутку монітора «Натисніть для перегляду в Інтернеті» (якщо випадково закрили це віконечко, то подивіться своє відео на ютубі в своєму каналі):

Якийсь час відео на youtube буде оброблятися (залежить від розміру). Після чого у вас буде можливість поколупатися в його налаштуваннях:

Навпроти «Відео» буде красуватися циферка, яка покаже кількість завантажених роликів на даний відеохостинг. Вибравши наш фільм-презентацію і натиснувши на кнопку «Дії» дивимося, які дії можна з ним зробити:

 1. Налаштувати параметри доступу - зробити відкритий, доступ за посиланням, обмежений доступ
 2. вилучити
 3. Застосувати додаткові дії - додати дату, доступ до статистики відео, категорію, коментарі, місце зйомки показати, вставити обмеження за віком, додати теги і опис і т.п.
 4. Ну, і подивитися останні вчинені дії

Натиснувши на кнопку «Змінити» - можемо поліпшити відео, додати субтитри, звук, скачати або ж видалити ролик.

Створення колажу в Пікасо

Для того щоб створити колаж , Потрібно натиснути на відповідну кнопочку, попередньо обравши папку з фотографіями (можна виділити мишкою і окремо взяті знімки) з яких буде цей самий колаж складатися:

Справа у вас з'явиться набір вибраних фотографій, розкиданих на аркуші паперу. Натиснувши на будь-якому з цих зображень, його можна буде видалити, встановити в якості фону (на ньому будуть красуватися інші знімки), або ж повернути і змінити розмір за допомогою вот такой вот з'явилася мішені:

Зліва надається багатий вибір стилів:

 1. Стопка фотографій - безладно розкидані знімки (застосовується за умовчанням)> -
 2. Мозаїка - зображення автоматично підлаштуються під розмір сторінки
 3. Мозаїка кадру - мозаїка з рельєфним центром зображення (тобто по центру колажу буде встановлено фото, а інші навколо нього).
 4. Сітка - зображення будуть розміщені в рядках і стовпцях одного розміру.
 5. Індекс-принт - в ряд вишикуються зменшені зображення, а над ними буде красуватися заголовок обраної раніше папки.
 6. Мультиекспозиція - все зображення будуть накладені одне поверх іншого (дуже красивий фон виходить).

Мультиекспозиція - все зображення будуть накладені одне поверх іншого (дуже красивий фон виходить)

Також в налаштуваннях можна додати кордону для фотографій:

 1. Зробити зображення без рамок (встановлюється за умовчанням).
 2. Зробити звичайну рамку білого кольору.
 3. Зробити рамку у вигляді поларойдовскіх знімків.

Зробити рамку у вигляді поларойдовскіх знімків

В якості фону можете використовувати суцільний тон. Для цього натискаєте на квадратику (див. Скріншот нижче) і за допомогою піпетки в проявилася палітрі вибираєте потрібний колір. Колір можна вибрати і з самого зображення, направивши курсор у вигляді піпетки на будь-який з знімків:

Колір можна вибрати і з самого зображення, направивши курсор у вигляді піпетки на будь-який з знімків:

В якості фону можна використовувати і зображення. Для цього клацаємо лівою клавішею миші по одному з наших знімків (воно виявиться обведеним в яскраву рамку) і натискаємо на «Використовувати вбрання» (його копія відобразиться в квадратику), а потім милуємося на те, як змінюється фон на нашому майбутньому колажі:

Для цього клацаємо лівою клавішею миші по одному з наших знімків (воно виявиться обведеним в яскраву рамку) і натискаємо на «Використовувати вбрання» (його копія відобразиться в квадратику), а потім милуємося на те, як змінюється фон на нашому майбутньому колажі:

У кожного стилю, який би ми не вибрали, будь то мозаїка, індекс-принт, стопка фотографій, є ще кілька цікавих налаштувань. Наприклад у мозаїки можна задати крок сітки - зображення не будуть з'єднуватися один з одним, а матимуть подобу рамки. А вибравши, наприклад, стопку фотографій, можете підмалювати зображенням тіні (виглядатимуть більш природними, що не намальованими) і додати підписи (буде підписано хто або що на даному знімку зображено):

А вибравши, наприклад, стопку фотографій, можете підмалювати зображенням тіні (виглядатимуть більш природними, що не намальованими) і додати підписи (буде підписано хто або що на даному знімку зображено):

До речі, підписи беруться за замовчуванням з назви фоточек, так що не забудьте їх підписати до створення коллажик. Також будь-колаж можна встановити як фоновий малюнок робочого столу.

На вкладці «Кліпи» у нас знаходяться всі фотографії, наявні в обраній раніше папці (з якої ми брали фотографії для виготовлення колажу). Якщо нам раптом захотілося додати зображень на колаж, то заходимо на цю вкладку, вибираємо ще кілька вподобаних зображень і натискаємо «плюсик» (для видалення, відповідно, «хрестик»). Обрані картинки додадуться на колаж в такому ж вигляді, як і існуючі там (з тінню, рамочкою, написами, якщо такі були задані нами раніше в налаштуваннях стилю):

Загалом, створення колажу в Picasa сильно затягує, все залежить від вашого багатої уяви. Так, не забудьте натиснути на кнопку «Створити колаж» після закінчення.

Якщо у вас з'явилися які-небудь невідкладні справи, а творити ви не закінчили, то натисніть на кнопку «Закрити» - відбудеться збереження чернетки в папку «Колажі» (з'явиться серед інших альбомів):

Якщо у вас з'явилися які-небудь невідкладні справи, а творити ви не закінчили, то натисніть на кнопку «Закрити» - відбудеться збереження чернетки в папку «Колажі» (з'явиться серед інших альбомів):

Коли вам потрібно буде його відредагувати, то двічі клацаєте по своєму проекту у відповідній папці і натискаєте «Змінити колаж». Все досить просто і зручно.

Відправка фотографій по електронній пошті

Дуже зручна в Picasa відправка фотографій по електронній пошті. Клацаємо по конвертику, розташованому в самому низу програми:

Нам запропонують на вибір два способи відправки наших зображень (поштовою програмою за замовчуванням, або поштовою програмою від Google):

В даному випадку, як програми за замовчуванням мені запропонували використовувати Opera, так як саме вона встановлена ​​у мене як основна для зняття і відправки всяко-різного кореспонденції. Я їй дуже задоволена. Якщо цікаво, то можете на дозвіллі детальніше вивчити про Opera і поштовий клієнт, інтегрований в цей браузер . Так ось, якщо ви вибираєте програму за замовчуванням (клацнете по відповідній кнопці), то у вас в ній відкривається лист, де вам залишиться ввести лише адресу одержувача і натиснути на «Відправити».

При виборі Google Mail у вас відкриється ось таке вікно:

При виборі Google Mail у вас відкриється ось таке вікно:

До речі, якщо у вас ще немає свого аккаунта на Гуглі, то подивіться як створити поштову скриньку на Джімейл . В поле «Кому» введіть адреси тих, кому хочете відправити зображення по пошті - під час введення літер вам будуть спливати підказки з поштовими адресами ваших друзів, що дуже зручно. Потім ви можете ввести назву в поле «Тема», далі йде перегляд прикріплених до листа фотографій (їх можна переглянути за допомогою стрілок і видалити зайвий, що випадково потрапив в цей лист кадр). У сам лист ви можете додати щось від себе, або залишити все як є, тобто скільки файлів було відправлено і що ці фотографії були відправлені через програму Picasa від Google. Якщо все введено правильно натискаємо на «Відправити».

На цій ноті, думаю, можна і закінчити. Сподіваюся, що буде цікаво. Удачі в вивченні безкоштовного редактора фотографій Пікасо!

Удачі вам! До швидких зустрічей на страницах блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використову для заробітку

О нужно для цього зробити?
О це?
Для цього ми вибираємо альбом, або окремо взяті фотографії?
? натискаємо на велику зелену кнопку «Відправити в Google+»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: