Випускні альбоми у вигляді сучасної фотокниги

Фотозйомка випускних альбомів - це давня традиція, якою слідують з покоління в покоління випускники різних навчальних закладів Фотозйомка випускних альбомів - це давня традиція, якою слідують з покоління в покоління випускники різних навчальних закладів. Свій перший випускний альбом більшість з нас отримали ще йдучи з дитячого садка. При закінченні школи фотоальбом з портретами і груповими фотографіями всіх однокласників - це такий же атрибут свята, як стрічки і останній дзвінок. В принципі, шкільний альбом не обов'язково буває випускним. Нерідко батьки учнів вирішують найняти фотографа просто для того, щоб зробити дітям гарний фотоальбом на пам'ять про їх шкільні роки. Гортаючи свій випускний альбом через багато років після закінчення навчання, кожен з нас мимоволі посміхнеться, згадавши якусь смішну історію, пов'язану з людьми, яких, може бути, вже ніколи в своєму житті не зустрінеш.

Варіантів оформлення випускних фотоальбомів існує безліч, і серед них цілком можливо знайти той, який підійде саме вам. Дитячі альбоми, як правило, роблять яскравими і барвистими, шкільні та університетські оформляють в більш стриманому стилі, іноді доходячи до мінімалізму.

Перед початком роботи фотограф завжди обговорює з замовником всі деталі роботу над макетом, пропонує різні варіанти, з зразковим зазначенням вартості кожного з них. Якщо вам потрібен особливий, унікальний альбом, то хороший фотограф обов'язково врахує всі ваші побажання і створить індивідуальний дизайн сторінок і обкладинки фотоальбому.

Фотозйомка зазвичай проходить в два етапи: індивідуальні портрети знімаються в студійних умовах, на нейтральному тлі, із застосуванням штучних джерел світла; групові фотографії найкраще робити на відкритому повітрі. Можна також знімати людей групами і в стінах навчального закладу, але для цього приміщення повинно мати відповідний інтер'єр і хороші умови освітлення. Найкраще групові фото робити в студії, такі фотграфіі не будуть схожі на повсякденні прогулянкові і зроблять альбом індивідуальним і професійним. В такому випадку слід заздалегідь подбати про атрибути, які будуть створювати потрібну атмосферу знімків і доповнювати вибудувану фотографом композицію.

Вартість друку залежить від обраного замовником типу фотоальбому, його формату і кількості друкованих розворотів. Найпростіші фотоальбоми складаються з стандартної обкладинки і файлів, в які вставляються надруковані у фотолабораторії знімки. Більш складний варіант оформлення - коли крім вставлених фотографій в альбомі є ще паперові сторінки, які служать як елемент декору або сторінки для побажань. Найоптимальніший і якісний, але і найцікавіший варіант - оформлення фотоальбому у вигляді фотокниги, коли друк фотографій проводиться безпосередньо на щільних сторінках, які певним чином скріплюються між собою.

Ми пропонуємо оформлення випускних альбомів у вигляді сучасної фотокниги. Фотокнига - це зручний і красивий спосіб оформлення випускного альбому. Фотокнига по суті являє собою сучасний і стильний варіант фотоальбому.

Відмінність фотокниги від звичайного фотоальбому складається, в першу чергу, в технології виготовлення, а також в більш широких можливостях її художнього оформлення, створення індивідуального дизайну, відповідного тематиці фотографій. Фотокнига має на увазі не вклеювання або вставку фотографій в альбом, а високоякісний друк фотозображень безпосередньо на аркушах фотокниги. Сторінки фотокниги можуть бути матовими або глянцевими, мати більшу чи меншу щільність, в залежності від цінової категорії і побажань замовника. Також обов'язковим елементом фотокниги є тверда обкладинка у вигляді індивідуальної фотообкладинки, яка може містити будь-яке зображення і напис.

У тому, що стосується дизайну наших випускних фотокниг - тут немає жодних обмежень. Перед фотозйомкою ми надаємо на вибір базові макети фотокниг, наявних в нашому портфоліо. У нашому портфоліо є макети абсолютно різних стилів, як барвисті і веселі, так і строгі і витримані, з різними фонами і рамками для фотографій. Серед запропонованих зразків ви можете як вибрати потрібний вам дизайн, так і висловити власні побажання щодо внутрішнього оформлення вашої випускний фотокниги. Можливі будь-які зміни, доповнення та комбінації із запропонованими базовими макетами, так як ми в будь-якому випадку намагаємося зробити дизайн кожної випускний фотокниги індивідуальним і неповторним. Базові макети є лише допоміжними і служать для візуального представлення наших дизайнерських можливостей, а не використовуються як готові шаблони. Попередній варіант дизайну може бути висланий вам для затвердження по електронній пошті, після чого за затвердженим вами зразком буде створений макет інших сторінок випускний фотокниги.

Ви можете замовити безкоштовну презентацію випускних альбомів у зручний для вас час в будь-якому місці Києва. Наш менеджер надасть кілька зразків випускного альбому і відповість на всі ваші запитання щодо цін, особливостей процесу фотозйомки і оформлення випускний фотокниги.

Технологічні варіанти виготовлення фотокниги

Вартість повного обсягу послуг зі створення випускних альбомів

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: