Померла дружина Олександра Білявського

  1. як сонечко
  2. майбутній біолог
  3. Прикинь!

А його 13-річна дочка закінчила сьомий клас з однією трійкою і поїхала в Грецію

П'ять років тому 80-річний Олександр Белявський викинувся з п'ятого поверху. Приїхавши через 12 хвилин на місце трагедії медики «швидкої» констатували травми, несумісні з життям. Все це відбулося на очах дружини Людмили і дев'ятирічної дочки Сашеньки, які гуляли у дворі.

Слідство так і не встановило, що ж це було. Нещасний випадок? Або легендарний «Фокс» наклав на себе руки, втомившись від виснажливої ​​боротьби з важкою хворобою?

За кілька років до трагедії Олександра Борисовича розбив важкий інсульт, після якого він так і не зміг відновитися. До успішному і затребуваним акторові прийшли повна безпорадність, інвалідність і, як наслідок, безгрошів'я.

А за чотири місяці до апоплексичного удару у 71-річного Білявського та його 53-річної дружини Людмили народилася Сашенька. Неймовірне щастя? Так. Але, втративши здоров'я, глава сім'ї втратив і можливість утримувати «своїх дівчаток». На дві пенсії не розгуляєшся.

Я була близько знайома з цією сім'єю, часто забігала в гості в їх квартиру в Великому Тішінском, де актор прожив останні 15 років. Бачила, як Белявський обожнює Сашеньку, пустуючи і граючи з нею, як ласкаво дивиться на Мілу. Жили вони небагато. Але атмосфера в будинку була по-справжньому теплою.

Але атмосфера в будинку була по-справжньому теплою

У квартирі артиста на третьому поверсі завжди було затишно. Як він в той вересневий день виявився на п'ятому - до сих пір загадка. Фото Лариси Кудрявцева / EG.RU

як сонечко

Коли Белявський загинув, Людмила Тихонівна перестала виходити на зв'язок. Телефон її, скільки я не намагалася їй телефонувати, мовчав.

Днями я знову прийшла в цей добре знайомий мені двір, де неодноразово сиділи з Олександром Борисовичем на лавочці і спостерігали за маленькою Сашком.

Тут все як і раніше. Хіба що дерева підросли та побудували новий дитячий майданчик. Як і раніше, багато дітлахів з батьками.

Піднімаюся на третій поверх, де жив актор, дзвоню. Тиша.

- Якщо ви до Людмили, то вона з донькою на дачі, - обертаюся на приємний жіночий голос і бачу що піднімається по сходах літню пару. - На все літо, як завжди, туди поїхали.

- Аркадій, - представляється чоловік. - Ми тут давно живемо. Белявський добре знаємо. Власне, і трагедія сталася на моїх очах. Я на вулиці був. Дивлюся - народ стовпилися у нашого під'їзду. Підходжу - а там Борисовичу лежить. Жив він, як відомо, на третьому поверсі, а тростину його чомусь знайшли на п'ятому. Значить, спеціально туди піднявся. І вікно навстіж відкрите ... Що насправді тоді відбулося - хто ж тепер розбере. Мила, дружина його, відразу підбігла. Особи на ній не було, побивалася від горя сильно. А після похорону замкнулася в собі. Практично її не бачимо. За ці п'ять років кілька разів на сходовому майданчику перетиналися. Сухо привітається, очі опустить - і все. Погляд якийсь сумний, втомлений я б сказав. Так, я розумію - самої вже 67 років, а у Сашка самий вік проблематичний настає (дівчинці 28 серпня виповниться 14 років. - Л. К.). Але вона дівчинка хороша - навряд чи закидони почнуться.

Але вона дівчинка хороша - навряд чи закидони почнуться

- У Людмили НЕ з'явився новий чоловік?

- Яке там! Вона ж до божевілля Борисовичу любила.

- А Сашенька теж закрита, як мама?

- Навпаки. Завжди дуже привітна, усміхнена, як сонечко. Сашка у нас красуня. Одягається модно. З «айфоном» ходить. Висока - 172 сантиметри! Вся в папку. Сьомий клас закінчила. З одного трійкою. За фізрі. Вона по здоров'ю на неї не ходить, тому поставили так, що називається, для галочки. Зараз у них якесь розподіл буде профільне. Саша вибрала поглиблене вивчення іноземних мов. Хоче італійським опанувати досконало. В театральній студії займається. Мріє артисткою стати. Як тато. Така сім'я хороша була. Борисовичу після інсульту тільки завдяки Мілі і Сашеньке пішов і заговорив. Велика любов там була!

- Цікаво, на які гроші вони нині живуть? Адже Людмила Тихонівна і при Олександрі Борисовича не працювала, а тепер і вік уже ...

- Мила начебто не працює, так. Але пенсію отримує. І Саша теж - по втраті годувальника. Це ще тисяч 10-12 на місяць. Рідні допомагають. Викручуються як-то. За хороші річні позначки Міла Сашу в Грецію звозила. У Москві літа зовсім немає, а там - шикарно. Вони і на Чорне море часто їздять. У Болгарії, в місті Ахтопол, у Міли друзі живуть. Вони до них в гості катаються. Ви приходите восени, щоб напевно їх застати. Борисовичу річниця буде.

Борисовичу річниця буде

На прощанні з Белявський була не тільки Людмила Тихонівна (крайня праворуч), але і перша дружина Валентина з донькою Надією (крайні ліворуч). Фото Бориса КУДРЯВОВА / EG.RU

майбутній біолог

Увечері, прийшовши додому, розшукала стару записну книжку. З контактами друзів, колег і рідних Білявського. Стала прозванивать. Останніми сімейними новинами зі мною поділилася сестра Олександра Борисовича - Ольга:

- А у нас горе - Вали Герасимчука (Валентина Білявська - перша дружина актора, мати його дітей Борі і Наді. - Л. К.). Вона для мене як сестра була. До кінця її днів спілкувалися. Валя все життя вірність Саші зберігала. Якби він захотів повернутися, прийняла б без докорів. Мила - теж хороша людина, але нетовариський. Зараз і зовсім ні з ким зв'язок не підтримує. З хороших новин: Костя, старший син Наді, школу в цьому році закінчив, вступив в МГУ на біофак. Зараз на практику поїхав під Звенигород. Думаю, Саша за онука порадів би. Він же сам спочатку на геолога навчався в Інституті кольорових металів і золота. Там з Валею і познайомився. Останнім часом вони з Сашком рідко спілкувалися. Ось зараз, ТАМ, наговоряться ...

На початку червня Саша засмагала в курортному селищі Соліна, що на грецькому півострові Кассандра. Зараз вони з мамою в Болгарії. фото: vk.com

Прикинь!

Лілія Бернес овдовіла в 40. Смерть Марка Наумовича стала трагедією для молодої жінки. За кілька місяців вона схудла на 18 кг. На нервовому грунті навіть відкрилося виразкова кровотеча. Вона пережила два інфаркти. В останні роки Лілія Михайлівна ледве зводила кінці з кінцями. Дружині знаменитого артиста матеріально допомагала Анастасія Вертинська.

Дружині знаменитого артиста матеріально допомагала Анастасія Вертинська

Нещасний випадок?
Або легендарний «Фокс» наклав на себе руки, втомившись від виснажливої ​​боротьби з важкою хворобою?
Неймовірне щастя?
У Людмили НЕ з'явився новий чоловік?
А Сашенька теж закрита, як мама?
Цікаво, на які гроші вони нині живуть?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: