«Війна Анни» Олексія Федорченка братиме участь у Роттердамському кінофестивалі

Олексій Федорченко входить в число головних російських режисерів сучасності. Його картини «Вівсянки», «Небесні дружини лугових марі» і «Ангели революції» з великим успіхом брали участь на МКФ у Венеції і Римі. «Війну Анни» для Федорченко зняв один з найвідоміших операторів Алішер Хамідходжаєв, теж, до речі, лауреат Венеції. Все до того, що нас чекає шедевр. Олексій Федорченко входить в число головних російських режисерів сучасності

«Війна Анни» Олексія Федорченка братиме участь у Роттердамському кінофестивалі

Ще в червні цього року Олексій Федорченко показав фрагменти фільму «Війна Анни» на «Кінотаврі» в Сочі. Просто для того, щоб професійна публіка могла оцінити масштаб проекту. Вже тоді стало ясно, що фільм як мінімум вийшов нескінченно красивим - і нестерпно страшним. Тому що практично весь сюжет зосередився в одному маленькому будинку, вірніше, в його комині, де під час Великої Вітчизняної війни сховалася маленька дівчинка. І прожила там два роки, вилазячи з свого притулку тільки тоді, коли в будинку нікого було. За весь фільм вона не промовляє жодного слова. Кадри на великому екрані виглядали дуже вражаюче, було ясно, що талант Федорченко продовжує розвиватися, хоча його і так вже визнають найбільшим вітчизняним автором.
Трейлер «Війни Анни»
Як розповів нам Олексій Федорченко, державних коштів на картину виділено не було, і тому коли фільм був уже знятий і треба було шукати нових партнерів на постпродакшн, процес загальмувався. Він не закінчилася й досі. 4 грудня творці картини оголосили краудфандінг , Щоб дособрать гроші на завершення роботи. Паралельно йдуть переговори з потенційними європейськими партнерами. Зараз Олексій Федорченко розраховує закінчити картину до Роттердаму. Ми попросили Федорченко розповісти, чому в бюджеті немає державних грошей:

Трейлер фільму «Вівсяники»

Чорновий монтаж фільму був готовий вже навесні, потрібно було шукати кошти на звук, графіку і т.д. У міру того як з'являлися нові партнери і гроші, робота потроху просувалася, в тому числі в борг, який потім планувалося повернути. А Олексій Федорченко тим часом паралельно працював над фільмом по Зощенко.
Трейлер фільму «Ангели революції»

Фільм по Зощенко з робочою назвою «Ключі щастя» тим часом перебуває в середині знімального процесу. Його підтримала держава, але грошей все одно не вистачає, і Олексій Федорченко, за його словами, їздить по пітчинг усього світу в пошуках відсутніх коштів.
Данило Козловський просить підтримати «Війну Анни»

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: