Алгоритм Пінгвін від Google. Або де тут ГС?

  1. пінгвін настає

Добрий день, шановні читачі і гості LediSeo Добрий день, шановні читачі і гості LediSeo? Навряд чи хто з Вас буде зі мною сперечатися з тим, що пошукові системи постійно ускладнюють життя оптимізаторів і веб-майстрам. раніше просування сайту було набагато простіше в Яндексі - прикупив посилань з різними анкорами, обмінявся постовими, розмістився на дошках оголошень - і ось ти в топі. Але після того, як вельмишановний Yandex затіяв гру в міста, всі нововведені пошукові алгоритми носили назву міста (Арзамас, Краснодар ), За допомогою якої вирішив залишити в пошуковій видачі тільки якісні сайти - життя простого сеошника змінилася і довелося знаходити способи щоб не потрапити в немилість у Яші і залишитися на плаву, а хто то вирішив зробити основний упор на просування в Google. Ще рік тому оптимізувати сайт під нього було простіше простого, але в лютому 2011 року він вирішує теж почати боротьбу з неякісними сайтами і надати користувачам отримувати тільки корисну інформацію вводить в дію знаменитий алгоритм Панда , Який свого часу наробив багато шуму, та й зараз із задоволенням з'їдає нові неугодні сайти. Здавалося б, на цьому варто зупинитися, але Гоша продовжив боротьбу з неякісними сайтами і вирішив нас "порадувати" новим вихованцем і випустив на світ 24 квітня нового звірка з Антарктиди, алгоритм Пінгвін, такого ж незрозумілого, як і сам світ вічного холоду. Може тому до сих пір і неясна вся логіка його дій, але думаю, Ви вже відчули його на своїх ресурсах в тій чи іншій мірі. Тому давайте розберемося, що ж це такий за звір Пінгвін і що від нього можна очікувати і найголовніше як приручити.

З кінця квітня серед оптимізаторів і веб-майстрів відбувається неабиякий переполох, пов'язаний з веденням пошуковою системою Google нового алгоритму Пінгвін (Google Penguin), в завдання якого входить зачистка пошукової видачі від ресурсів з неякісним матеріалом, з переотімізірованнимі текстами, з величезною кількістю не релевантні реклами, то є під приціл цієї маленької пташки потраплять ті сайти, які як вважає Гоша, не містять на своїх сторінках корисної інформації для користувачів, які він буде в результаті своєї роботи в кращому випадку знижувати в пошуковій видачі, а в гіршій взагалі з неї виключати.

А потім пішов 3 травня апдейт pr, в результаті якого багато ресурсів прогнулися. Хоч для багатьох цей параметр і не є суттєвим показниками, але погодьтеся, все одно не дуже весело тим хто його втратив тільки з - за того, що дуже багато зовнішніх посилань на сайті.

Спостерігаючи за тим, що зараз відбуватися, поява нового звірка викликало шоковий стан у багатьох оптимізаторів, так як їх сайти почали втрачати топові позиції з багатьох ключових запитах в Гугл, а звідси і зменшення відвідуваності. Деякі ресурси просіли на 50%, а хто то і більше. В результаті багато хто втратив пристойні суми грошей, які були витрачені на просування по тому або іншому запиту.

Отже, що ж таке вигадав Google, щоб почати боротьбу з ГС ...

Розробники не розкривають секретів роботи алгоритму Пінгвін досі, вони єдино в кінці квітня випустили невеликий реліз в мережі, такого змісту:

У найближчі дні ми запускаємо важлива зміна алгоритмів, спрямованих на Webspam. Зміни знизять рейтинги сайтів, які як ми вважаємо, порушують вимоги Google до якості сайтів

У цей же самий час Метт Каттс, один з представників компанії Гугл на прес конференції говорить:

А тепер, що стосується людей жорстко оптимізують свої сайти і проробляють велику роботу по SEO. Зазвичай ми не анонсуємо змін заздалегідь, але в останні кілька місяців ми старанно працюємо і сподіваємося випустити оновлення в найближчі кілька місяців або тижнів. Ми намагаємося вирівняти трохи гравців ринку. Ці люди багато зусиль докладають до SEO, замість того, щоб робити хороший контент або покращувати сам сайт. Ми робимо бота Google розумнішими, релевантність видачі краще і спостерігаємо за тими, хто зловживає релевантність, використовуючи безліч ключових слів на сторінці, обмінюючись безліччю посилань або видаючи не те, що ви очікуєте побачити. Зараз над цим завданням працює кілька інженерів.

Виходить, що алгоритм Пінгвін покликаний на боротьбу з чорним сео і ресурсами, які не відповідають вимогам якості Гоші. З усіх вимог, що пред'являються Google до блогів і сайтів, можна виділити кілька найосновніших:

  • Не можна використовувати приховані посилання або текс, що впливають на позиції в видачі. Тобто пошуковий робот Гугл повинен бачити те ж саме що і відвідувач сайту. Деякі "умільці" примудрялися на сторінках так приховати текст, що відвідувач потрапляючи на неї з пошукової видачі дивувався, а де то що він хотів побачити.
  • Не можна використовувати клоакинг.
  • Не слід зловживати ключовими слова в матеріалі. Цього принципу вже місяців шість дотримується Яндекс, оголосивши війну з переоптімізацію, чого не можна було сказати про Гугл.
  • Не слід створювати сторінок, що містять віруси, фішинг, шкідливих кодів.
  • Розміщується інформація на сайті повинна становити певну цінність і бути корисною для користувачів.
  • Не створюйте різних схем побудови посилань, які дозволять підвищити рейтинг сайту.

З усього цього можна зробити простий висновок, який був зрозумілий давно - слід робити сайти тільки для людей, не варто перенасичувати матеріал ключовими словами, різними банерами і рекламою, використовувати не тільки комерційні анкор, а й природні. Тобто робимо сайти зручними для наших відвідувачів і все буде чудово.

пінгвін настає

Минуло три тижні з впровадження алгоритму Пінгвін в життя і якщо Ви помітили, що відвідуваність впала і знизилися позиції сайту, саме після 24 квітня, то це результат дії нового звірка від Гугл. На своєму блозі я не помітила різкого падіння відвідуваність з Гоші, природні сезонні коливання.

Але якщо все ж Пінгвін пішов в атаку на Ваш сайт, то перш за все не треба панікувати і стрімголов мчати і виправляти всі помилки. Це тільки погіршить ситуацію. Необхідно розробити простий, але дієвий план по поступового видалення шкідливих зовнішніх посилань, особливу увагу приділити:

  • продажним посиланнях
  • посиланнях, розташованим в футере з комерційним анкором
  • наскрізним посиланнях з комерційним анкором в сайтбаре

Виправивши всі, чекаємо апдейтів і якщо ситуація не змінюється можна написати петицію Гугл проти Google Penguin тут. Написавши претензію ще не факт, що що - то змінитися, але сидіти склавши руки і лити сльози, не варто, треба вживати будь-які дії, навіть можна звернутися і до розробників алгоритму Пінгвін .

Що - то більш конкретно за новим алгоритмом Пінгвін говорити поки ще дуже рано, але нас можна сказати попередили, а попереджений значить озброєний. Та й робити тепер ресурси заради швидкого заробітку в інтернеті сенсу не буде, тільки якісні сайти зможуть потрапити в пошукову видачу.

Ну ось мабуть і все на сьогодні. Як би важко не було, але доведеться підлаштовувати під нового звіра від Гугл. І на останок хочу запропонувати Вам ознайомитись урок Ренда Фишкина про значення pr.

[Youtube] dvIDas6u4gM & feature = player_embedded [/ youtube]

Ось тепер точно все. Всім удачі, поки - поки.

З повагою, відчайдушна

Можливо Вам це буде цікаво:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: