Баден-Баден, алгоритм Яндекса як привід зайнятися якістю контенту, огляд eTXT.

23 березня Яндекс анонсував поліпшення пошукового алгоритму, в якому зміни спрямовані на боротьбу з переоптімізірованние текстами, написаними спеціально для роботів і не відповідають на запити реальних користувачів.

Випускаючи це оновлення, Яндекс слідом за Google оголошує черговий хрестовий похід проти низькоякісного контенту і переспамленних ключами SEO-текстів.

Випускаючи це оновлення, Яндекс слідом за Google оголошує черговий хрестовий похід проти низькоякісного контенту і переспамленних ключами SEO-текстів

Судячи з останніх заяв представників обох пошукових систем і результатами апдейтів алгоритмів ранжирування, проведених в 2017 році, пошуковики твердо націлені на практичне втілення давно заявлених цілей: підвищення корисності контенту і досягнення максимального задоволення користувача.

Варто зазначити, що поява Бадена не було повною несподіванкою для SEO-фахівців. Багато відомих персон робили припущення і давали коментарі про можливість подібних рішень ще рік тому.

Крім того, Баден-Баден - послідовне і логічне продовження політики Яндекса, його запуск покликаний зрівноважити роботу системи ранжування та зробити видачу більш якісною. Подивимося, що з цього вийде.

З технічної точки зору все-таки схоже, що Баден-Баден не буде повною аналогією Панди від Google. Судячи з усього, песимізація Яндексом переповнених ключами текстів носитиме точковий характер (постраждають окремі запити, а не сайт в цілому).

Разом з тим регулярна спадкоємність Яндексом ідей і технічних аспектів реалізації Гугла давно не є великим секретом. У будь-якому випадку перш ніж робити остаточні висновки, варто дочекатися офіційних коментарів представників Yandex і уважно стежити за змінами у видачі.

У будь-якому випадку перш ніж робити остаточні висновки, варто дочекатися офіційних коментарів представників Yandex і уважно стежити за змінами у видачі

Незважаючи на те, що будь-які нововведення від ПС завжди створюють вогнище напруженості серед фахівців, а перші постраждалі вже діляться враженнями на SEO-форумах, Баден-Баден - не тільки засіб покарання, адже він грає на руку прихильникам "білого SEO". А у тих учасників ринку, хто ще не звик до нових реалій, з'явився відмінний стимул підвищити якість своїх сайтів.

Самі спритні веб-майстри вже почали роботу над поліпшенням змістовної і смислового навантаження розміщуються текстів, адже ПС вже давно натякають на те, що саме такий підхід в довгостроковій перспективі дозволить розраховувати на стабільне місце в топі.

Про інші санкції і фільтрах читайте в статті нашого партнера, навчального центру Cybermarketing .

Як то кажуть, корисний контент на дорозі не валяється. Приєднуйся до нас! На Біржі eTXT ви зможете замовити "правильний" контент під ваші вимоги. Наші копірайтери виконують завдання навіть в самий обмежений термін.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: