Як впливає пиво на цукор в крові

 1. Як пиво впливає на цукор в крові?
 2. рекомендації

Завдає пиво шкоди нашому здоров'ю або все-таки є користь Завдає пиво шкоди нашому здоров'ю або все-таки є користь? А може бути справа в кількості «поглинається»? У даній статті ви дізнаєтеся відповідь на ці та інші питання, отримаєте відповідні рекомендації. А також для вас ми постараємося доступною мовою описати механізм впливу, який чинить пиво на цукор в крові.

Одним з улюблених алкогольних напоїв громадян Російської Федерації є пиво. За даними ВЦИОМ (всеросійського центру вивчення громадської думки) 10% жителів Росії вживають пиво не рідше, ніж 1 раз в тиждень. 20% опитаних сказали, що п'ють пиво 1-2 рази на місяць. Проте більше 50% людей заявили, що зовсім не люблять цей напій.

Як пиво впливає на цукор в крові?

Підвищений або знижений цукор обумовлено рівнем глюкози в крові під впливом алкогольних напоїв та інших факторів. Особливе зниження рівня глюкози викликають міцні алкогольні напої, такі як горілка, віскі, коньяк та інші, через високий вміст в цих напоях етанолу. В результаті виникає так звана гіпоглікемія (гіпо- знижений, глік- глюкоза, haemia- (-емія) кров). Порада: ні в якому разі не можна пити алкогольні напої натщесерце.

Чому алкоголь знижує рівень глюкози?

 • Перша причина. Алкоголь активує інсулін - гормон, який якраз і знижує концентрацію глюкози в крові;
 • Друга причина. Зазвичай на наступний день після «незабутньою тусовки», безсонної ночі і декількох літрів алкогольних напоїв «Привіт» говорить наш самий небажаний один - «похмілля». Щоб уникнути цього стану будь-яка людина прийме ліки, або ще одну пляшку ячмінного. І в тому і в іншому випадку знижується рівень глюкози. Відчистив організм від алкоголю, ліки також продовжує діяти і гіпоглікемія посилюється;
 • Третя причина. В точно такій же ситуації може виникнути відстрочена гіпоглікемія, людина не відразу помічає зміни. При цукровому діабеті це може зіграти злий жарт.

Також алкоголь може призводити до підвищення цукру.

 • Алкоголь, руйнуючи мембрани клітин, дозволяє глюкози потрапляти в клітку безпосередньо з кровотоку. Тим самим значно збільшуючи обсяги надходить глюкози;
 • Крім того, алкогольні напої викликають почуття голоду, калорії набираються в кількостях, що перевищують норму, а голод не йде. Один з найважливіших факторів, який буде причиною зайвої ваги. Як правило, багато даною обставиною нехтують і не вважають, що виною цьому алкоголь.

Для більш повного розуміння питання ДУЖЕ ВАЖЛИВО знати про те, чи можна пити пиво перед здачею крові. Цій темі ми присвятили окрему статтю, яку ви знайдете за ЦІЙ засланні!

Крім алкоголю в пиві містяться пивні дріжджі . Якщо, звичайно, воно нефільтроване .

 • Вони нормалізують обмін речовин, прискорюють обмінні процеси. Тому пивні дріжджі часто включають в дієту при цукровому діабеті;
 • Стабілізуються функції печінки, кровотворення;
 • До того ж такі мікроелементи, як цинк і магній збільшують чутливість клітин організму і рятують від оніміння;
 • Хром підтримує в крові необхідну кількість глюкози;
 • Вітаміни групи регулюють вуглеводний обмін - той, на якому і побудований весь механізм циркуляції глюкози.

рекомендації

Не рекомендується пити пиво після тривалих фізичних навантажень, тривалої перерви після прийому їжі, коли калорії майже витрачені.

Пацієнтам з цукровим діабетом зовсім не слід вживати спиртні напої.

Добова доза пива не повинна перевищувати 300-400 мл ≈ 1 кружка, у чоловіків: 0,5 л ≈ 1 пляшка. Зазвичай в пиві міститься близько 4,5-5% спирту в залежності від сорту. Допустима доза алкоголю для жінок (ВООЗ) = 20 мл етанолу в день. Допустима доза алкоголю для чоловіків (ВООЗ) = 30 мл етанолу в день.

Отже, підбиваючи підсумки і згадуючи про поставлених питаннях на початку статті, відповімо коротко на головне питання про те, як впливає пиво на цукор в крові людського організму!

Пиво знижує рівень цукру в крові, оскільки вміст алкоголю активує гормон інсулін, що знижує концентрацію глюкози. Але зловживання цим напоєм може привести до вищезгаданої гіпоглікемії.

Хотілося б сказати, що, безумовно, шкода і користь визначається дозою споживаного пива. Пам'ятайте про норму. Ми сподіваємося, що надалі ви будете враховувати всі плюси і мінуси і не станете надалі експериментувати зі своїм здоров'ям. А це найголовніше.

Будьте здорові! Якщо у вас залишилися які-небудь питання або ви бажаєте висловити свою думку - обов'язково пишіть в коментарі !

Більше матеріалів по темі:

Як пиво впливає на цукор в крові?
А може бути справа в кількості «поглинається»?
Як пиво впливає на цукор в крові?
Чому алкоголь знижує рівень глюкози?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: