Як змонтувати образ за допомогою Alcohol 120%

Будемо вважати, що програма Alcohol 120 у Вас вже завантажена і встановлена Будемо вважати, що програма Alcohol 120 у Вас вже завантажена і встановлена. Тому відразу перейдемо до налаштувань програми, які будуть необхідні для успішного монтування образу диска.

Так само, хочу нагадати, про те, що все скріни в статті клікабельні, тобто для перегляду картинки в хорошій якості потрібно клікнути на неї мишкою. І так:

Запускаємо Alcohol 120. Переходимо у вкладку → Установки → Віртуальний диск. Вирішуємо скільки нам потрібно віртуальних дисків, припустимо, мені достатньо одного, так що в поле → Число віртуальних дисків вибираємо потрібну нам кількість (до слова сказати, дана софтина вміє підтримувати до 31 - го віртуального диска одночасно).

Вирішуємо скільки нам потрібно віртуальних дисків, припустимо, мені достатньо одного, так що в поле → Число віртуальних дисків вибираємо потрібну нам кількість (до слова сказати, дана софтина вміє підтримувати до 31 - го віртуального диска одночасно)

Потім переходимо в поле → Асоціація файлів, де нам пропонується додати інформацію про те, з якими розширеннями образів диска, буде працювати Alcohol 120. Тут сміливо можемо натискати кнопку → Вибрати всеОК.

Тут сміливо можемо натискати кнопку → Вибрати все → ОК

Далі переходимо в меню → Установки → Емуляція і ставимо галочку в поле → Емуляція RMPS і Ок.

Далі переходимо в меню → Установки → Емуляція і ставимо галочку в поле → Емуляція RMPS і Ок

Потім в меню Установки → Емуляція → Додатково у всіх пунктах ставимо галочки і тиснемо ОК. В меню емуляція, ми налаштували Alcohol 120 для обходу захисту, які можуть бути застосовані виробником дисків для захисту від копіювання. Все, настройка програми для нашого випадку, на цьому закінчена.

Все, настройка програми для нашого випадку, на цьому закінчена

Запускаємо Alcohol 120. В основному меню програми знаходимо пункт Пошук образів.

В основному меню програми знаходимо пункт Пошук образів

Далі відкриється вікно Пошук образів, в якому нас цікавить пункт → Пошук, натискаємо кнопку Пошук, чекаємо поки Alcohol знайде образи на комп'ютері, знайдені файли відобразяться списком. Далі знаходимо потрібний нам образ, виділяємо його, клікнувши по ньому лівою кнопкою мишки. Або виділяємо все образи скопом, як зроблено в прикладі і тиснемо кнопку → Додати Вибраний в Alcohol.

Або виділяємо все образи скопом, як зроблено в прикладі і тиснемо кнопку → Додати Вибраний в Alcohol

Тепер можна закрити вікно Пошук образів. Після цього, в основному меню програми, з'являться образи, які ми додали в попередньому пункті.

Тепер, що б змонтувати образ, досить подвійного кліка лівої кнопкою мишки по потрібному нам файлу. Все, тепер можна приступати до роботи зі смонтірованим чином.

PS Так - же можна змонтувати образ за допомогою іншої програми - Daemon Tools. Почитати статтю про те, як це зробити, можна на моєму блозі, стаття Як змонтувати образ за допомогою Daemon Tools

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: