Яка смертельна доза пива

Алкоголь небезпечний.

Фото: pixabay

Експерти оголосили разову смертельну для людини дозу пива. До летального результату може привести близько 1 відра зазначеного напою, випитого за один раз, тобто стільки рідини в людини просто не влізе.

Щоб уникнути наближення власної смерті чоловікові можна споживати в місяць не більше 1,3 л пива, 0,5 л вина або 0,15 л горілки. Відносно жінок дозування слід зменшувати удвічі. Нещодавно зарубіжні фахівці і зовсім заявили, що безпечного кількості алкоголю не існує, і спиртне необхідно віднести до категорії отрут.

Експерти також визначили смертельну разову дозу різної алкогольної продукції. Щоб наступила негайна смерть, в організм має надійти 0,4 л етанолу. Саме стільки одноатомного спирту міститься в 1 л горілки, 3,3 л вина і 8,9 л пива. Таким чином очевидно, що випити смертельну дозу горілки деяким ще "під силу", але пива - навряд чи.

Алкоголь призводить до прискореного старіння і скорочення життя. Так, виходячи з дослідження, учасниками якого стали понад 10 тисяч осіб, вживання етанолу більше ніж 50 мл в місяць наближає смерть на 10 років. Випивають кожен місяць по 100 мл вказаного речовини знаходяться у високій зоні ризику.

Про те, чому а меріканскіе вчені визнали наркотиками деякі продукти, дивіться на відео нижче:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: