Кодування від алкоголізму

 1. Як закодувати людину від алкоголю
 2. Суть методу О. Довженка
 3. Ціна кодування від алкоголізму в Львові
 4. Кодування від алкоголізму в центрі «Ренесанс» (Львів) - ціна і умови

Проблема алкоголізму полягає в тому, що схильність вживати алкоголь у хворого базується на двох типах залежності:

 • фізичної;
 • Психологічної.

Початок лікування - це позбавлення фізичних страждань, які є обов'язковим наслідком відмови від алкоголю у людей з великим стажем залежності. Це комплекс заходів по детоксикації - за допомогою спеціальних препаратів з організму виводять токсини і допомагають йому відновити нормальне функціонування внутрішніх органів.

З психологічною залежністю все набагато складніше - в мозку хворого залишається інформація про почуття алкогольної ейфорії, йому постійно хочеться відновити його. Для того, щоб допомогти пацієнтові впоратися з цією проблемою, застосовують різні методи - одним з них є кодування від алкоголю.

Як закодувати людину від алкоголю

Багато років тому відомий психіатр і нарколог А Багато років тому відомий психіатр і нарколог А. Довженко запропонував метод, що дозволяє блокувати тягу до спиртного - кодування від алкоголізму, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Чернівці та інші міста України сьогодні мають багато його послідовників і ціну абсолютно доступною.

Цей метод полягає в тому, що у хворого за допомогою емоційно-стресової психокорекції формується внутрішній відмову до вживання алкоголю. Дуже цікаво те, що в цій методиці використовується воля пацієнта і його бажання покінчити з пристрастю до спиртного.

З моменту своєї появи кодування від алкоголю показало надзвичайно успішні результати, які офіційно підтверджуються Міністерством охорони здоров'я України. З 1984 року по теперішній час кодування від алкоголю в Рівному, Львові, Харкові, Києві та інших містах України дає можливість повернутися до щасливого життя багатьом людям, хворим на алкоголізм.

Суть методу О. Довженка

Для того, щоб закодувати від алкоголю, пацієнта відповідним чином готують і піддають психокорекції або рекомендують інший метод, якщо вважають це за доцільне з якихось причин. Розрізняють три етапи як закодувати від алкоголю - у Львові, Києві чи Житомирі процес виглядає приблизно однаково:

 • Обстеження хворих, відбір і психологічна підготовка;
 • Сеанс психокорекції та навіювання, коли пацієнтові дається установка на відмову від вживання алкоголю;
 • Закріплення заборони за допомогою спеціальних препаратів.

Така методика показала себе дуже успішною і широко застосовується в Україні. Клініка «Ренесанс» пропонує професійне кодування від алкоголізму у Львові за методом Довженка. Звертайтеся до нас - ми знаємо, як закодувати алкоголіка і допоможемо вам пізнати радість життя без вживання алкоголю.

Ціна кодування від алкоголізму в Львові

Лікування алкоголізму - це довгий тривалий процес і цілком логічно, що ця послуга відноситься до розряду платних. Алкозалежних, які прийняли рішення пройти курс терапії, часто цікавить висновок із запою і кодування від алкоголізму у Львові - ціна і умови. В цьому немає нічого дивного - фінансові можливості у людей різні і не кожен має впевненість, що його стану вистачить для того, щоб оплатити курс лікування.

Метод лікування і препарати для терапії залежать від наступних факторів:

 • Вік пацієнта;
 • підлога,
 • стан;
 • Стаж вживання;
 • Рішучість пройти курс лікування,
 • Фінансові можливості.

Вік пацієнта;  підлога,  стан;  Стаж вживання;  Рішучість пройти курс лікування,  Фінансові можливості

Для тих, кому призначено кодування від алкоголізму у Львові, ціни будуть також залежати від типу препаратів, які будуть застосовані для закріплення блоку на вживання спиртного.

Методику, яка застосовується в даному конкретному випадку і медикаменти, використовувані при цьому, визначає лікар після отримання результатів повного обстеження хворого.

Крім цього, важливо розуміти, що самої кодуванням проблема може бути не вирішена. Після того, як пацієнт пройде курс психокорекції, йому може знадобитися більш-менш тривалий курс реабілітації. Адже людині потрібно навчитися по-новому дивитися на своє життя, навчитися отримувати радість без «допінгу», виробити соціальні навички і взяти на себе відповідальність за власне майбутнє. Очевидно, що в цьому випадку загальна ціна терапії буде включати в себе вартість реабілітації.

Кодування від алкоголізму в центрі «Ренесанс» (Львів) - ціна і умови

Всім, хто цікавиться ціною кодування, варто звернутися за консультацією до професіоналів. Ви можете пройти процедуру кодування від алкогольної залежності в клініці «Ренесанс» (Львів) - ціна курсу буде залежати від результатів вашого обстеження. У будь-якому випадку, повноцінна здорова життя без алкогольної залежності коштувати тих грошей, сплачених вами за лікування.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: