Кожен четвертий водій в Чехії відмовляється від тестів на алкоголь і наркотики

Ілюстративне фото, фото: Pixabay / CC0   Чому водії так часто вдаються до відмови від здачі аналізів на алкоголь і наркотики, пояснює юрист Йозеф Бінёвец, який спеціалізується на транспортних кримінальних порушеннях Ілюстративне фото, фото: Pixabay / CC0 Чому водії так часто вдаються до відмови від здачі аналізів на алкоголь і наркотики, пояснює юрист Йозеф Бінёвец, який спеціалізується на транспортних кримінальних порушеннях. - Водії, які відмовляються від проведення тесту, по суті, визнаються в тому, що його результат позитивний. Однак без проведення аналізу відкрити кримінальну справу не можна і порушення буде розцінюватися тільки як недотримання правил дорожнього руху. Таким чином, порушника неможливо засудити за кримінальною статтею.

За чеськими законами, поліція не має права змусити водія проходити тест, однак, може вилучити посвідчення водія і заборонити подальше пересування на транспортному засобі. За словами фахівців, ситуацію не зможе повністю змінити навіть впровадження в закон відповідальності за відмову від проведення тесту, як це зробили в Словаччині. На їхню думку, поліція повинна більше уваги приділяти превентивним заходам.

Протягом минулого року в Чехії кожен день в середньому було виявлено майже 50 водіїв під впливом речовин викликають залежність. Найчастішим порушенням з них було водіння безпосередньо після їх вживання. Виявлено було також 23 професійних водія, в тому числі водії автобусів, які перебували під впливом алкоголю або наркотиків.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: