Презентації на тему Алкоголь, Алкоголізм і його профілактика, Шкода алкогольних напоїв (пива, безалкогольних коктейлів) для класних годин і уроків ОБЖ

Вживання алкоголю надзвичайно небезпечно для дітей і підлітків, а також для дорослих, якщо відбувається часте захоплення спиртними напоями або постійне збільшення кількості вживаного продукту. Презентація «Алкоголь» - це маленький чесна розповідь з картинками про те, наскільки шкідливі алкогольні напої. Правду про алкоголь нерідко приховують від дітей. Малюки бачать, як у них на очах відзначаються свята, де дорослі веселяться, випивши кілька чарок міцних напоїв. Презентація на тему алкоголь розповідає, що саме в такому веселому стані відбувається безліч злочинів, дорожніх аварій, коли людина перестає контролювати свою поведінку.

На нашому порталі будь-який вчитель або батько може скачати презентацію на тему алкоголь абсолютно безкоштовно, щоб довірливо поговорити з дитиною про проблему алкоголізму в країні, в світі і навіть у родині, де вона може існувати. Не бійтеся розповісти дітям, що надмірне вживання алкогольних напоїв веде до деградації людини, руйнує його мозок, труїть органи, позбавляє сім'ї.

З дитиною треба говорити, поки не стало надто пізно. Встигніть завантажити для підлітків презентацію на тему «Безалкогольні коктейлі» і поговоріть з ними по душам, чи завжди правдиво в рекламі йдеться про ці напої, чи є вони корисними і чи варто ними захоплюватися.

Дитячий алкоголізм розвивається набагато швидше, ніж дорослий і діти мають право про те знати. Печінка підлітка розкладається швидше, ніж у дорослого алкоголіка. Розвиток школярів, які почали вживати спиртне, загальмовується. Дитина повинна навчитися сказати «Ні!», Коли йому однолітки пропонують відзначити свято зі спиртним або вжити трохи вина, пива перед відвідуванням дискотеки. Своєчасна відмова від спиртного - його право на щасливе життя, але цього треба школярів навчити. Говорити на ці та багато інших тем на порожньому місці неможливо, а якщо завантажити презентацію по ОБЖ або класному години на тему «Алкоголь», то розмова вийде довірчим і переконливим.

Ніхто не хоче, щоб дитина виросла алкоголіком, тому частина класних годин присвятіть темі боротьби з алкоголізмом.


Вживання алкоголю надзвичайно небезпечно для дітей і підлітків, а також для дорослих, якщо відбувається часте захоплення спиртними напоями або постійне збільшення кількості вживаного продукту
Презентація на тему Алкоголізм для класної години в 5, 6 класі

Дитинство - це час захоплень і відкриттів, але саме в цю пору необхідно розповісти школярам і про небезпеки, які можуть їх наздогнати. Презентація на тему «Алкоголізм», яку можна завантажити безкоштовно, на 32 слайдах розповідає про те, чим небезпечне це явище, яке для багатьох стає хворобою.

Існує кілька стадій розвитку алкоголізму. Проста звичка переростає в страшну залежність, коли без спиртного неможливо прожити день. Про все це повинні знати діти. Вчителю треба всього лише скачати презентацію на тему алкоголізм, а дітям отримати достатньо інформації про те згубний явище, щоб не зіпсувати своє життя. Особливо страшним є дитячий алкоголізм, про який теж розповідає презентація.

Особливо страшним є дитячий алкоголізм, про який теж розповідає презентація

Презентація на тему Алкоголь і підліток для учнів середньої школи (7,8, 9 класи)

Презентація на тему алкоголь до класному години в 7, 8,9 класі розповість про те, що спиртні напої - це ті ж наркотики, тільки дія у них трохи інше. І якщо наркотики сьогодні коштують недешево, то дозволити собі купити алкогольні напої можуть багато. Класний годину на тему алкоголь з презентацією на 45 слайдів допоможе сформувати в учнів правильне ставлення до цього продукту, який деякі вживають спочатку для підняття настрою, а після потрапляють в його владу назавжди. Особливу увагу на класній годині при перегляді презентації слід приділити проблемі відносини підлітка і алкоголю.

Презентація на тему Вплив алкоголю на організм людини, скачати безкоштовно для 8, 9, 10,11 класу

Про шкоду алкоголю сказано багато, але нехай презентація на тему «Вплив алкоголю на організм людини» ще раз нагадає про те, що стає зі здоровим перспективним молодим чоловіком, який починає зловживати спиртним. Від слайда до слайда простежується в презентації шкоду і вплив алкоголю на організм: вбиває нервову систему, виснажує мозок, зневоднює організм, руйнує печінку. Презентацію на тему, як алкоголь впливає на організм людини, на нашому порталі для класної години можна скачати безкоштовно, щоб показати учням 8, 9, 10, 11 класу.

Презентація на тему Про шкоду алкоголю здоров'ю, скачати безкоштовно до класному години 8, 9 клас

Презентація «Про шкоду алкоголю» відповідає на ті питання, які так часто цікавлять дітей, але запитати у батьків вони не завжди можуть: Як впливає алкоголь на організм і на здоров'я? Як проявляється отруєння алкогольними напоями? Як вино і пиво впливає на підлітків? Вам достатньо завантажити безкоштовно презентацію про шкоду алкоголю на здоров'я і школярі отримають відповіді на свої питання. Крім того вони дізнаються на класній годині, як алкоголь шкодить здоров'ю. Виховна година з презентацією про шкоду алкоголю можна додати переглядом 7 хвилин відео «Вся правда про алкоголь», яке краще подивитися в мережі онлайн.

Презентація на тему Алкоголь і здоров'я, вплив на організм людини для початкової школи (2 клас)

Про те, як пов'язаний алкоголь і здоров'я, презентація розповість учням початкової школи на 13 слайдах. Уже в цьому віці учні можуть правильно оцінювати вчинки, тому створена для початкової школи презентація на тему «Алкоголь і його вплив на здоров'я людини» зможе навіть учням 2 класу дохідливо пояснити, що не варто отруювати себе спиртними напоями. У житті багато цікавих занять. Спорт і навчання, подорожі і заняття в студіях набагато краще п'яних вечірок.

Презентація на тему Пияцтво для класної години в 7, 8 класах

У цивілізованому суспільстві, яке здатне створювати розумні машини, царює пияцтво і постує молодшає. Може бути презентація на тему «Пияцтво» відкриє дітям очі на цю страшну проблему і відверне їх від цього зла. На прикладі творчості російських і зарубіжних письменників в презентації про пияцтво показується ставлення суспільства до цієї проблеми в різний час. Тут і цитати Пушкіна, висловлювання Толстого, уривки з Грибоєдов, Некрасова, Лєскова.

Презентація на тему Шкода пива для підлітків для класної години в середніх класах (7, 8, 9 клас)

Як часто реклама збиває з шляху підлітків, бажаючи нав'язати їм свою думку, щоб вигідно продати товар. Черговий обман розкриває презентація на тему «Шкода пива для підлітків». У ній переконливо розказано про шкоду пива, про те, що саме з нього і починається пристрасть до спиртного. Звичка переростає в потребу, а потім народжується неконтрольована залежність. Презентація про шкоду пива загострює увагу дітей на розвиток пивного алкоголізму та його особливості.

Презентація для класної години Пивний алкоголізм серед молоді

Матеріал містить презентацію для класної години "Пивний алкоголізм серед молоді". Захід слід проводити в старших класах школи. В ході проведення класної години учні ознайомляться з історією пива, а також з таким поняттям, як "пивний алкоголізм".

Презентація на тему Алкоголь і життєвий успіх несумісні для класної години

Матеріал містить презентацію для класної години "Алкоголь і життєвий успіх несумісні". Захід рекоендуется проводити у всіх класах. Мета проведеного заходу зкалючается в тому, щоб донести до учнів чим загрожує сп'яніння, як розвивається алкогольна залежність і що вона з себе представляє.

Мета проведеного заходу зкалючается в тому, щоб донести до учнів чим загрожує сп'яніння, як розвивається алкогольна залежність і що вона з себе представляє

Схожі тематики:

Як проявляється отруєння алкогольними напоями?
Як вино і пиво впливає на підлітків?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: