Створити образ диска за допомогою програми Alcohol 120%.

  1. Як записати ISO образ на диск?

Для того, що б створити образ диска, знадобляться деякі програми, а саме UltraISO або Alcohol 120% . Обидві програми хороші, проте UltraISO краще підходить для трохи подряпаних дисків, оскільки має властивість багато разів намагатися все-таки прочитати це місце, або в кінці кінців пропускати битий сектор.

Що стосується Alcohol 120%, то він також відмінно справляється зі своїм завданням як і UltraISO, але не призначений для роботи з битими дисками. У тому випадку якщо битих секторів буде дуже багато Alcohol 120% припинить створення образу диска, в той час як UltraISO кілька разів спробувавши пропустить цей сектор і піде далі.

Тепер перейдемо більш конкретно до питання: «Як створити образ диска за допомогою програми Alcohol 120«, покроково і з скріншот!

Завантажити програму можна без проблем в інтернеті. Встановити її також не складе труднощів, хіба що на Windows XP доведеться встановити спеціальний драйвер віртуальних дисків, який як правило поставляється разом з програмою Alcohol120%.

Встановити її також не складе труднощів, хіба що на Windows XP доведеться встановити спеціальний драйвер віртуальних дисків, який як правило поставляється разом з програмою Alcohol120%

Як створити образ диска

Отже, вставте потрібний диск в привід. Натисніть в програмі на кнопку «Створення образів«.

Як створити образ диска

Отруюються вікно створення образу диска, тут треба дещо налаштувати і почати створення образу.

Як створити образ диска

У пункті DVD / CD накопичувач, виберіть Ваш привід в який Ви вставили диск, з якого потрібно зробити образ. Зверніть увагу на пункт налаштувань «Тип даних«, там Ви можете вибрати з яким диском належить працювати. У тому випадку якщо Ви створюєте образ диска для Playstation 2, то виберіть зі списку відповідний пункт.

Як створити образ диска

Тепер натисніть на кнопку «Старт» і образ диска почне створюватися. Коли процес закінчиться, образ буде готовий до використання, тоді можна вийняти диск і побачити створений образ в списку образів Alcohol 120%.

Як створити образ диска

Що б відкрити образ в папці, перейдіть по шляху зазначеному в комірці таблиці «Шлях«. На цьому все - створений образ готовий до використання, якщо в майбутньому Ви захочете переконвертіровать створений образ з .mdf в .iso то скористайтеся програмою UltraISO.

Як записати ISO образ на диск?

Запис і робота з дисками:

Успіхів!

Як записати ISO образ на диск?
Як записати ISO образ на диск?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: