Британський експерт розповів про особливості створення синтетичних алмазів

Нещодавно найбільша в світі компанія з виробництва алмазів De Beers оголосила, що вперше за 130 років роботи почне продавати синтетичні діаманти. Експерт Ендрю Еванс з Університету Аберіствіт в Великобританії розповів, як вони будуть робитися.

Експерт Ендрю Еванс з Університету Аберіствіт в Великобританії розповів, як вони будуть робитися

Фахівець відзначив, що алмаз - досить складний матеріал, в якому все залежить від правильно розташованих атомів всередині кристала. Причому всі ці атоми однакові - це вуглець, як повідомляє VladTime. Досить найменшого порушення схеми - і діамант вже поміняє колір. Природні алмази на Землі - рідкість, вони мільйони років створюються на великій глибині, де температура правильна, і тільки потім виявляються на поверхні.

Перші діаманти виготовляли, намагаючись частково повторити природні умови, в результаті чого виходили невеликі камені, які задіюють зараз для ріжучих інструментів. Щоб робити високоякісні кристали штучних алмазів, потрібно вирощувати шари атомів вуглецю по одному з використанням метану.

Це робиться шляхом відділення водню від молекул метану в суперчістих судинах з використанням гарячої плазми. Далі головне контролювати, щоб кристали були чистими, без домішок. Саме це, як зазначає Ендрю Еванс, могло вийти у De Beers, і якщо результат виправдає свої очікування, то алмази можна буде застосовувати навіть для зберігання інформації у квантових комп'ютерах.


Ірина Летінская

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: