Куллінан - найбільший діамант у світі.

Найбільший діамант був знайдений в 1905 році в британській колонії Трансвааль. Його вага становила 3106 карат (621,2 м)

Фредерік Уелс керуючий рудником зауважив під час вечірнього обходу на стінці кар'єру блиск в 9 метрах від верху кар'єра. Звідти працівниками копальні був витягнутий алмаз, розміри якого становили 10 x 6,5 x 5 сантиметрів. Алмаз був осколком більшого каменю, який так і не вдалося знайти.

Власника копальні «Прем'єр» звали Томас Куллінан, в честь нього і було названо алмаз "Куллінан". Алмаз був вражаючої чистоти, в ньому були відсутні мінеральні включення, бульбашки і тріщини.

Всі бажаючі могли подивитися на найбільший діамант в банку Йоганнесбурга, але довгий час ніхто не хотів купувати його, так як ціна була занадто висока. Після Англо-бурської війни в 1907 році правителі трансваальский республіки купили алмаз за 150 тисяч фунтів, хоча його не менше 8 млн. Фунтів, і подарували його королю Англії Едуарда VII до Дня Народження.

На сьогоднішній день це найбільший діамант у світі - він прикрашає верхівку королівського скіпетра Великобританії На сьогоднішній день це найбільший діамант у світі - він прикрашає верхівку королівського скіпетра Великобританії

На сьогоднішній день вартість алмаза такого розміру дорівнює вартості 94 тонн золота. Перед відправкою в Англію алмаз був застрахований, був орендований корабель з сейфом. Алмаз охороняли кілька охоронців. Однак це був муляж, він був зроблений, щоб збити з пантелику грабіжників, справжній алмаз був відправлений до Англії поштою.

Спочатку Едуарду VII не оцінили алмаз. У 1908 році було прийнято рішення розбити алмаз на частини і огранувати його. Алмаз був відправлений знаменитим братам Асскор - ювелірам з Амстердама, які вивчали його півроку перед тим, як почати роботу. Через чотири роки були готові два великих, сім середніх і дев'яносто шість дрібних діамантів незвичайної чистоти.

Найбільшу частину алмазу огранили в формі груші і назвали «Зірка Африки» або «Куллінан-I». Його вага становить 530,2 карата. Друга частина вагою в 317,4 карата має форму смарагду, її назвали «Куллінан-II», він прикрашає британську корону. Діаманти менших розмірів назвали «Куллінан-III» (94,4 карата), «Куллінан-IV» (63,65 карата), ще більш дрібні отримали загальну назву «Малі зірки Африки».


[An error occurred while processing this directive] require "admin / linkbroker / get_links.php"?> Якщо вас зацікавили матеріали, розміщені у нас на сайті,
ви можете їх скопіювати і розмістити пропоновану активне посилання на авторів.
Незаконне запозичення текстових матеріалів з цього сайту спричинить за собою юридичні проблеми.
Посилання www.brilliant-info.ru Діамант - король дорогоцінних каменів
<a href="http://www.brilliant-info.ru" target=_blank> Діамант - король дорогоцінних каменів </a>

Php"?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: