Військові знищили ватажків угруповання, яке захопило заручників в Алжирі

9:46, 19 січня 2013

світ

2014

Мухтар Бельмухтар - один з військових лідерів ісламістів в Алжирі

Про це повідомляє в суботу мавританское агентство Alakhbar.

Бойовики пов'язаної з "Аль-Каїдою" угруповання "Підписанти кров'ю" 16 січня захопили в районі нафтопереробного комплексу біля Ін-Аменас кілька сотень алжирських та іноземних фахівців, нагадує РІА Новини. За останніми даними, понад 600 заручників, у тому числі 573 алжирця і кілька десятків іноземців, звільнені в ході спецоперації, яка ще триває.

Терористи утримують сім іноземних громадян; 12 осіб, серед яких як алжирські, так і іноземні заручники, вважаються загиблими.

Серед знищених ватажків угруповання - виходець з мавританського племені текна і щонайменше один алжирець. За інформацією мавританського агентства ANI, деякі з бойовиків, можливо, - нігерійці.

На чолі "підписав кров'ю" варто Мохтар Белмохтар (Mokhtar Belmokhtar), який отримав прізвиська "містер Мальборо". Він учасник війни в Афганістані, де втратив око. Там же отримав підготовку в таборах "Аль-Каїди". У 1993 році приїхав до Алжиру, де став одним з керівників "салафітского групи проповіді і джихаду". Влада Алжиру неодноразово засуджували його до смертної кари.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: