Бізнес на Амазон

  1. Як відкрити інтернет-магазин
  2. графічне оформлення
  3. Розробка карток товару
  4. Технічна підтримка магазину
  5. Зберігання та обробка інформації
  6. Як масштабувати магазин

Інтернет-торгівля рано чи пізно витіснить офлайн-продажу. Глобальні інтернет-магазини вже займають значну частину ринку. І незважаючи на велику конкуренцію, створення і відкриття інтернет-магазину, який буде відомий в світі, все ще залишається хорошою бізнес-ідеєю, з якої можна досягти великого фінансового успіху. Розповідаємо, як створити інтернет-магазин і чому без грамотної техподдержі в цьому випадку точно не обійтися.

Як відкрити інтернет-магазин

Є кілька правил, без яких не обійтися, якщо ви створюєте глобальний інтернет-магазин, де буде дуже багато товарів і покупців.

1.Серверное обладнання повинно бути якісним, адже саме воно забезпечує безперебійність роботи інтернет-магазину. Вибирайте надійні платформи з можливість розширення для роботи високонавантажених проектів.

2. Потрібно обзавестися гарною командою технічної підтримки, готової цілодобово забезпечувати функціонування глобального інтернет-магазину в штатному режимі.

3. Структура проекту повинна бути продумана ще на етапі його розробки. Важливо бути готовим до масштабування сервісу. Кожен успішний інтернет-магазин змушений розширюватися, адже це природна потреба на етапі збільшення прибутку. Доведеться створювати новий якісний контент, розширювати географію охоплення користувачів, підвищувати функціональність інтернет-магазину.

4. Будьте готові інвестувати великі суми в створення і розвиток інтернет-магазину. Один тільки етап розробки проекту потребує суттєвих вкладень. На розробці точно не варто економити, так як в разі помилок можуть бути великі збитки. Розвиток потребуватиме вкладень в рекламу. Використовуйте всі канали залучення трафіку: контекстну рекламу, соціальні мережі, seo і так далі.

5. Створення глобального інтернет магазину зажадає чималих часових і фінансових витрат. Справитися поодинці не вийде, так що приготуйтеся до командної роботи. Зберіть однодумців, сформуйте проектний офіс. Реалізація подібних проектів може тривати місяці і навіть роки, Зайва поспіх може перешкодити, але і не відкладайте реалізацію, в очікуванні слушного моменту. Дійте, вирішуйте питання у міру їх надходження.

графічне оформлення

графічне оформлення

Вкрай важливо, щоб готовий продукт подобався мільйонам користувачів з різних країн світу, які відрізняються менталітетом, смаками, інтересами. Для цього навігація спрощується, наскільки це можливо.

У логотипу магазину повинен бути сенс, легко читається кожним відвідувачем. Наприклад, логотип всесвітньо відомого Amazon - це букви A до Z і стрілка, спрямована вправо вгору. В цьому логотипі є розуміння, що в магазині знайдеться все - від «А» до «Я».

Колірна схема вашого логотипу не повинна втомлювати очей. Тоновое оформлення сторінок і елементів сайту вибирається індивідуально. Якщо дизайн буде опрацьовано якісно, ​​то утримання цільової аудиторії буде високим, як і конверсія.

Розробка карток товару

Це важливий момент. Оформляйте картки так, щоб в них була вся ключова інформація про ваші товари. Чим якісніше будуть оформлені картки, тим простіше продавати. Постарайтеся оформити товари так, щоб у користувачів була можливість дізнатися рейтинг продукту, почитати відгуки інших споживачів. Пропонуйте покупцям сучасні аналітичні інструменти, щоб вони могли оцінити переваги і недоліки кожної речі.

Обов'язково використовуйте форми для збору відгуків. Покупці магазину будуть розуміти, що їх думка дійсно важливо і виявиться корисним для інших покупців.

| Читайте також: Як зображення товарів на Амазон впливають на продажу

Технічна підтримка магазину

Технічна підтримка магазину

Платформа і база даних, які ви використовуєте для обробки великої кількості інформації, повинні бути надійними. Навіть хвилина простою на великих платформах принесе величезні збитки. Наприклад, коли Amazon не працював всього 49 хвилин, збиток був оцінений в 5,7 мільйона доларів.

У покупця на будь-якому з етапів оформлення замовлення можуть виникнути питання. Тому він завжди повинен мати можливість отримати відповідь від технічної підтримки. Чим швидше оператори будуть відповідати на запитання користувачів, тим вище буде конверсія. Нікому не подобається довге очікування, особливо коли такий високий рівень конкуренції серед магазинів.

Окремо слід наголосити на необхідності організації мультимовної підтримки для глобального інтернет-магазину. Це теж підвищить конверсію.

Зберігання та обробка інформації

Для цього доведеться обзавестися великою кількістю потужних серверів. Це потрібно, якщо проект буде запущений на міжнародному рівні. Наприклад, у інтернет-магазину Amazon вже понад тридцять дата-центрів, а ще півтора десятка серверів існують поки що на етапі проектування. Сумарна потужність обладнання близько 600 МВт, це еквівалентно мільйону середньостатистичних комп'ютерів.

| Читайте також: Свій бізнес: що вигідно продавати в інтернеті

Як масштабувати магазин

Як масштабувати магазин

Глобальний інтернет-магазин створюється для залучення максимально великий потік клієнтів, а в міру збільшення їх кількості буде рости і популярність самого майданчика.

Використовуйте всі джерела трафіку для розвитку майданчика. Соціальні мережі в даний час надають величезні можливості для залучення великої кількості відвідувачів. Запускайте рекламні кампанії в Медійній мережі. Обов'язково оптимізуйте контент на сторінках з точки зору SEO.

Але не варто забувати, що зі збільшенням трафіку, збільшиться кількість транзакцій і знадобиться обробляти дуже багато даних. Через це може виникнути багато проблем в роботі сервісу. Тому заздалегідь варто спроектувати систему для великого навантаження. Інтернет-магазин доведеться багато разів масштабувати зі збільшенням його популярності.

| Читайте також: Сервіси для автоматизації бізнесу на Амазон

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: