Українська антишок-насадка для велосипеда зібрала на Kickstarter в 9 разів більше, ніж заявлена ​​сума

20 квітня, 2017, 20:00

14889

Сьогодні на краудфандінговой платформі Kickstarter завершився збір коштів на проект українців Юрія Копиці і Катерини Кравчук Rinsten Spring . Це амортизатор на велосипедну седушку, який дозволяє зробити її більш «чуйною», а також нівелювати скачки на нерівних трасах і неприємні відчуття в хребті. На проект планували зібрати $ 15 000, але половина суми була на рахунку кампанії вже за першу добу. Підсумкові збори перевищили план в 9 разів і склали $ 136 000.

Придбати насадку за меншою ціною побажали 2500 Бекер на Kickstarter. Ринкова ціна планується на рівні $ 50 за штуку, проте рано пташкам Rinsten Spring обійдеться від $ 25 до $ 31. Виробництво планують запустити в квітні, а в липні поточного року почати перші поставки Бекер.

Нагадаємо, Rinsten Spring складається з п'яти частин і легко встановлюється на сідло велосипеда будь-якої моделі і конфігурації. За словами розробників, на установку піде не більше хвилини. Насадка амортизує в трьох напрямках, зводячи нанівець будь-які поштовхи і удари.

Як пояснив засновник і головний виконавчий директор компанії Юрій Копиця, краудфандінг для команди є не джерелом залучення коштів, а скоріше маркетинговим інструментом. «Ми будуємо велику велосипедну компанію, і для нас це частина плану по її розвитку. Це маркетинг, можливість отримати впізнаваність бренду на світовому ринку, перевірити попит і отримати фідбек від Бекер з різних країн », - пояснив він.

Це маркетинг, можливість отримати впізнаваність бренду на світовому ринку, перевірити попит і отримати фідбек від Бекер з різних країн », - пояснив він

За його словами, результат міг би бути більше. «Якби ми знали на старті все те, що знаємо зараз, то могли б зібрати не $: 135 000, а півмільйона. Встановлена ​​мета в $ 15 000 - це те, що ти плануєш зібрати за першу добу, коли запускається. Тому що на Kickstarter дуже важлива динаміка: чим швидше кампанія збере заявлену суму, тим більша ймовірність, що її помітять - сам Kickstarter про неї напише, інші напишуть ... Ми зібрали нема за першу добу, а за другі, але в цілому я задоволений результатом » , - прокоментував Копиця.

Виробляти амортизатори будуть в Китаї. А вже найближчим часом Rinsten обіцяє повернутися на Kickstarter з новим продуктом.

Нагадаємо, інженери з Донецької області запустили Indiegogo-кампанію для випуску електровелосипеда VoltyCо, який підходить як для індивідуального використання, так і комерційних вантажних перевезень до 150 кг.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: