Як конвертувати M4A в MP3 (3 інший спосіб)

  1. [Легко і швидко] Конвертуйте M4A в MP3 за допомогою VideoSolo Video Converter Ultimate
  2. Як конвертувати M4A в MP3 за допомогою iTunes (безкоштовно)
  3. Онлайн інструмент для конвертації аудіо M4A в MP3

Як відомо, M4A - це популярний аудіоформат, особливо на пристроях Apple. Але якщо ви перенесете файли M4A на свій телефон Android, програвач MP3 і т. Д., Файл може не відтворюватися. Таким чином, ця проблема сумісності викликає бажання конвертувати аудіофайл M4A в MP3 або інші формати. Мета цієї статті - познайомити вас з тим, як змінити аудіоформат з M4A на MP3.

[Легко і швидко] Конвертуйте M4A в MP3 за допомогою VideoSolo Video Converter Ultimate

Кращий спосіб конвертувати аудіофайли M4A в MP3 без втрати якості - використовувати VideoSolo Video Converter Ultimate , Це професійне медіаконвертер підтримує кілька форматів введення та виведення звуку, включаючи M4A, MP3, AAC, FLAC, MP3, APE, AC3, WAV і т. Д. Таким чином, ви можете легко конвертувати аудіо M4A в формат MP3 за допомогою цього інструменту. Звичайно, ви можете конвертувати між цими форматами на свій розсуд.

У порівнянні з онлайн-інструментами

• Немає обмежень за розміром файлу і інтернет-з'єднання.

• Пакетне перетворення дозволено. Так що вам не потрібно обробляти конвертацію одну за одною.

• Ви можете уникнути завантаження вашого файлу в інтернет, щоб захистити ваш аудіофайл.

У порівнянні з iTunes

• Він спеціально розроблений для перетворення відео / аудіо файлів.

• Технологія прискорення графічного процесора для швидкого перетворення швидкості.

• Підтримуються майже всі популярні аудіо формати.

Крок 1. Встановіть та запустіть VideoSolo Video Converter Ultimate

Скачайте і встановіть конвертер, після чого ярлик VideoSolo Video Converter Ultimate буде додано на ваш робочий стіл за замовчуванням. Просто двічі клацніть значок, щоб відкрити його.

Крок 2. Додати M4A Audio в конвертер

Щоб додати файли M4A в конвертер, у вас є дві можливості: прямо перетягніть файл на головний інтерфейс або виберіть «Додати файли».

Крок 3. Виберіть MP3 в якості цільового формату виведення

Перейдіть до «General Audio» і виберіть MP3 в якості цільового вихідного формату. Фактично, ви можете знайти майже все аудіоформати в списку профілів VideoSolo Video Convert Ultimate.

Наконечник: Ви зможете налаштувати параметри звуку (кодер, частота дискретизації, бітрейт, канал), натиснувши кнопку «Налаштування».

Крок 4. Почати конвертацію

Вихідна папка вибирається за замовчуванням, але ви можете змінити її на інші папки призначення перед початком перетворення.

Тепер настає завершальний крок, просто натисніть кнопку «Конвертувати», і він почне конвертувати M4A в цільової формат, як зазначено.

Як конвертувати M4A в MP3 за допомогою iTunes (безкоштовно)

Якщо на вашому комп'ютері встановлено iTunes, ви також можете використовувати його для безкоштовного перетворення аудіофайлу M4A в формат MP3. Але ви знаєте, що iTunes не є професійним аудіо конвертером. Таким чином, він не може працювати з іншими аудіопреобразователямі, такими як M4A в AAC, MP3 в M4A і т. Д.

Ось кроки, які ви повинні виконати для перетворення.

Крок 1. Запустіть iTunes і натисніть «Редагувати> Настройки» в головному меню. Вікно налаштувань з'явиться на вкладці «Загальні». Потім натисніть кнопку «Імпорт налаштувань».

Крок 2. З спливаючого вікна «Параметри імпорту» змініть MP3 Encoder і Import Using на «MP3 Encoder» і виберіть якість файлу, потім натисніть «ОК».

Крок 3. Перейдіть до бібліотеки iTunes, щоб вибрати файл M4A, а потім натисніть «Файл> Створити нову версію> Створити версію MP3». iTunes перетворює ваш файл M4A в формат MP3. За замовчуванням перетворений мультимедійний буде збережений в папці iTunes Media на вашому комп'ютері.

За замовчуванням перетворений мультимедійний буде збережений в папці iTunes Media на вашому комп'ютері

Онлайн інструмент для конвертації аудіо M4A в MP3

Після пошуку в Google «конвертувати M4A в MP3» ви знайдете безліч онлайн-конвертерів аудіо, таких як Zamzar, CloudConvert, Meida.io і т. Д. Цей онлайн-інструмент може завершити конвертацію M4A в MP3 без установки настільного програмного забезпечення. Але ви повинні завантажити свій файл на їх сервер, щоб конвертувати один за іншим. Зазвичай розмір файлу має свої обмеження в залежності від різних онлайн-інструментів.

Тут ми пройдемося по кожному необхідному кроку для перетворення аудіофайлів M4A в формат MP3 з цим Інтернет-аудіо конвертер , Давайте почнемо підручник.

Крок 1. Відкрийте офіційний сайт Online Audio Converter і завантажте файл M4A, натиснувши кнопку «Відкрити файли».

Крок 2. Виберіть MP3 в якості вихідного формату і виберіть якість звуку аудіо. Не забудьте, що ви можете налаштувати додаткові параметри і редагувати аудіо інформацію, якщо це необхідно.

Крок 3. Натисніть кнопку «Конвертувати» і дочекайтеся завантаження конвертованого файлу в форматі MP3.

Етапи використання онлайн-інструментів для перетворення M4A в MP3 практично однакові. Вам просто потрібно: відкрити веб-сайт> завантажити файл> вибрати формат> почати перетворення і повторіть ці кроки.

Якщо ви зіткнулися з проблемою несумісності, викликаної M4A, ви можете вибрати один із зазначених вище методів для перетворення аудіофайлів M4A в MP3. І повір мені, VideoSolo Video Converter Ultimate може бути кращим вибором. Жодних обмежень, ніяка реклама і різні вихідні формати допоможуть вам насолоджуватися звуком M4A в будь-якому місці.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: