Розчохлюють сачок - будемо натхнення ловити!

Усе! УСЕ!!! Все ... Ви вичерпалися ... Контент не пишеться, люди не коментують, все дратує, і сил ніяких більше немає ... «Досить це терпіти!» - процитуємо ми баяністів баян. А якщо серйозно, діставайте сачки, вудки, долоньки, в загальному, у кого що є, і підемо ловити натхнення!

А якщо серйозно, діставайте сачки, вудки, долоньки, в загальному, у кого що є, і підемо ловити натхнення

Першим ділом…

Хоча ні! Нульовим справою випустіть пар. Позлити, посварилися, завітайте ... Але недовго. Хвилин 5 ... Гаразд, 10. Хоча ні Коли ви позбудетеся від негативних емоцій, пора братися за роботу.

Приступимо ...

Дослідження на тему того, де черпати натхнення людям творчих професій, проводилися неодноразово. Наприклад, автор популярного блогу ISO500 розпитав багатьох людей мистецтва про те, як вони долають творчий ступор. Давайте проаналізуємо найцікавіші поради і подивимося, як їх можна застосувати в області SMM.

1. «Коли всі ідеї закінчуються, це означає, що я просто не можу сконцентруватися і терпляче засісти за роботу, або мене турбує щось, що не має прямого відношення до справи. За роки я виробила тактику: просто надіти навушники і слухати музику. Музика допомагає дистанціюватися і не відволікатися на стороннє. Хоча останнім часом я в таких випадках слухаю аудіоподкасти - в них можна знайти багато надихаючих історій ».


Одрі Кавасакі, художниця з Лос-Анджелеса

Як ця рада застосуємо в SMM

Подумайте, може бути, ви просто не можете зосередитися на роботі? Пропущених лист, незроблений звіт ... Або ви з самого ранку не можете вилізти з якогось форуму ... Просто завершіть всі дрібні справи, закрийте всі вкладки, можете навіть вимкнути телефон, сядьте і постарайтеся зосередитися. Дуже часто це допомагає. Ні? Тоді їдемо далі ...

2. «У пошуках натхнення можна звертатися до своїх же робіт: працюючи над одним шрифтом цілий рік, я періодично запозичив зі своїх старих дизайнерських ескізів. Тому не забувайте про свої блокноти, та й взагалі старі предмети - це справжній скарб: мені в роботі дуже допомогло розглядання обкладинок старих книг і постера «Хіросіма» Уіма Кроуелл ».

Том Мюллер, графічний дизайнер, засновник власної студії, що займається графікою та ілюстраціями

Як ця рада застосуємо в SMM

Не знаєте, що написати? Просто почитайте свою сторінку. Спочатку спробуйте її прочитати абстрактно, так, як ніби не ви писали матеріали. Подивіться, що вам подобається, а що ні, які теми знаходять відгук у вас в душі, а які залишаються поза увагою. Так ви зможете зрозуміти, на які теми вам зараз буде простіше писати.

Хочете підняти затухшим активність на сторінці? Знову зверніться до неї ж. Візьміть найпопулярніші матеріали, наприклад, піврічної давності і заново розмістіть їх на сторінці. Якщо вони знову наберуть багато коментарів і / або перепис, пишіть далі на цю тему. Якщо немає, шукайте інші варіанти.

3. «Мій рецепт - багато читати і робити багато начерків або чернеток. Читання - це довгостроковий вклад в свій розвиток: потрібно постійно накопичувати ідеї, думки, деталі, точки зору, метафори і символи, щоб потім приступати до будь-якого проекту з величезною базою знань і джерел натхнення, а за допомогою начерків можна активувати всю пасивну інформацію, яка зберігається в голові ».

Хой Вин, директор дизайн-відділу NYTimes

Як ця рада застосуємо в SMM

Про користь читання навіть і говорити не будемо, зупинимося на чернетках. Розповім про свій спосіб. Для кожного проекту у мене є спеціальні папки, в які я кидаю всілякі фото, цитати, ідеї, посилання та інше, що, як мені здається, підійде для сторінки. Коли я сідаю писати контент для цього проекту, я просто відкриваю свої татка-шкатулки і починаю «огранювання» знайдених раніше ідей.

4. «Розшир область своїх інтересів. Чим більше ти споживаєш культурного продукту - тим краще можеш зрозуміти, що в підсумку хоче побачити твій клієнт. Обмінюйся думками з колегами, дивись на свій проект під різними кутами ».

Airside, креативне агентство з Великобританії

Як ця рада застосуємо в SMM

Вам потрібно написати про лускатих гнездокрилов ... (Чорт ... Лускаті гнездокрили - хто це взагалі ???) Щоб вам було простіше і цікавіше писати контент, намагайтеся глибше вивчити предмет, про який будете писати, зрозуміти суміжні теми, постаратися знайти щось цікаве для себе.

І не бійтеся звертатися за порадою. Якщо серед вашого оточення є людина, якій небайдужі лускаті гнездокрили, запитайте у нього поради. Дайте йому привід обговорити з вами гнездокрилов - ви відразу зрозумієте, що саме йому цікаво, які питання він захоче обговорити.

5. «Ти застряг, якщо всерйоз віриш, що ідей немає, не знаєш, як вибратися з застою, і, якщо ти знаєш, як вибратися, але сумніваєшся в своїх силах. У цих випадках робити треба так:

Я задаюся питанням, а чи правда я застряг? Іноді ми все ще генеруємо масу ідей, але для чогось себе переконуємо в тому, що це творча криза. І потім, творча криза - це теж щось нове: потрібно сприймати його як новий досвід ... »

MINE, студія графічного дизайну з Сан-Франциско

Як ця рада застосуємо в SMM

Як ця рада застосуємо в життя

На мій погляд, це найкраща порада. Немає ніякого творчого кризи - є лінь, втома або відсутність мотивації. Черпати натхнення можна звідки завгодно: музика, фільми, люди, книги, театр, природа, саме життя ... Просто змініть свою точку зору, погляньте на проект під іншим кутом. Полюбіть його і щиро постарайтеся знайти в ньому щось цікаве. Тоді вам буде легко і приємно писати, і реакція аудиторії не змусить себе чекати!

Автор Катерина Панчева

джерело http://www.growth-team.ru/blog/company-page/2561/

Ні?
Хочете підняти затухшим активність на сторінці?
Лускаті гнездокрили - хто це взагалі ?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: