10 платформ для створення мобільних додатків

  1. Appery.io
  2. Mobile Roadie
  3. TheAppBuilder
  4. Good Barber
  5. Appy Pie
  6. AppMachine
  7. GameSalad
  8. BiznessApps
  9. AppMakr
  10. ShoutEm

Давно хочете створити мобільний додаток або сайт, але чомусь не наважуєтеся? Насправді все не так вже й складно. У цій статті ми розповімо про найкращі і доступних рішеннях.

У цій статті ми розповімо про найкращі і доступних рішеннях

Страх перед програмуванням сковує ентузіазм і змушує нас відкласти пошук ПО для створення додатків в довгий ящик. З іншого боку, увійти на ринок мобільних додатків сьогодні простіше, ніж коли-небудь: для цього не потрібні ні знання програмування, ні досвід.

Незалежно від цілей - бізнес, продукт, блог, сервіс і т.д. - є ряд відповідних програм-творців додатків. З невеликими витратами часу і готовністю вчитися ви можете створювати і управляти своїм мобільним сайтом або додатком, використовуючи одну з платформ, перерахованих нижче.

Appery.io

io

Appery - це хмарний розробник мобільних додатків, який можна використовувати для створення додатків для Android або iOS; він також включає Apache Cordova (Phone Gap), Ionic і jQuery Mobile з доступом до їх вбудованим компонентів.

Оскільки Appery працює в хмарі, немає необхідності що-небудь завантажувати або встановлювати: приступити до роботи досить легко. У розробника додатків є візуальний редактор, який використовує компоненти перетягування для створення призначеного для користувача інтерфейсу. Appery автоматично генерує код для будь-яких компонентів, які ви завантажуєте. Є можливість підключитися до будь-якого REST API і використовувати його в своєму додатку, а також миттєво додати хмарну базу даних і сервер в свій додаток, якщо вам потрібно зберігати дані.

Також можна використовувати каталог плагінів Appery або створити власні. Якщо ви працюєте з командою, то можете легко поділитися своїм проектом з ними і співпрацювати в режимі реального часу за додаткову плату.

Ціна: Від $ 60 / місяць до $ 135 / місяць для команди і призначених для користувача цін для корпоративних рішень.

Mobile Roadie

Mobile Roadie

Mobile Roadie - конструктор додатків, який дозволяє будь-якому створювати і управляти своїм iOS або Android-додатком. Примітно, що процес розробки відбувається в візуальному форматі. Платформа підтримує всі типи носіїв, автоматично імпортуючи RSS, Twitter або ключові слова з Google News, а також автоматично оновлюючи fan wall для спілкування з користувачами в реальному часі.

Ви можете точно переглянути, як буде виглядати додаток з пристрою користувача. Mobile Roadie допоможе пройти процес розгляду в App Store і перевірить якість і доречність контенту.

Цей конструктор додатків дає можливість відправляти push-повідомлення (як контент з вашого сайту, так і з самої платформи). Платформа в цілому є мовно-незалежної, тому можна передавати дані в різних форматах, включаючи XML, JSON, PHP, CSV і HTML. На самому початку вам пропонується кілька варіантів макетів, які налаштовуються на свій розсуд.

Ціна: від $ 145 / місяць.

TheAppBuilder

TheAppBuilder

TheAppBuilder пропонує набір додатків для співробітників, клієнтів, подій і брошур, використовуючи 2 підходи: платформа, з якої ви збираєтеся працювати, якщо розробляєте додаток в якості интрасети для компанії; також можна створити програму за допомогою онлайн-інструментарію, або самого TheAppBuilder, щоб наповнювати додаток контентом і встановлювати його структуру.

Використовуючи AppLibrary, забезпечите своїм користувачам доступ до вікна з декількома додатками, яке можна налаштувати його в стилі свого бренду. Є можливість захистити як загальнодоступні, так і приватні програми за допомогою призначених для користувача імен і паролів і розподілити їх через магазин додатків, використовуючи інтеграцію Active Directory TheAppBuilder.

Оновлення структури і контенту додатки відбувається легко, навіть після того, як ви опублікуєте його, так як можна вносити необмежену кількість змін і публікувати на декількох мобільних платформах одним клацанням миші. Платформа підтримує iPhone, iPad і Android, а поновлення активується протягом 60 секунд після внесення змін. Синхронізація оновлень не відрізняється від інших служб.

Ціна: за запитом

Good Barber

Good Barber

Good Barber надає платформу для створення додатків для iPhone і Android, а також оптимізованих веб-додатків. Ви можете контролювати кожну деталь додатки для будь-якої з платформ, не написавши жодного рядка коду. На старті пропонується кілька шаблонів оформлення, безліч цікавих іконок та доступ до Google Fonts.

Ці прогресивні веб-додатки теоретично можуть замінити поточний сайт, оскільки вони можуть бути оптимізовані для настільних комп'ютерів, мобільних пристроїв і планшетів.

Ви отримуєте негайну візуальну зворотний зв'язок кожного разу, коли налаштовуєте будь-які параметри в своєму додатку. Надсилайте унікальні, ефективні push-повідомлення і перетворюйте своїх читачів в співавторів, дозволяючи їм відправляти статті, фотографії та відео. Ви також можете організувати свій додаток і додавати розділи, починаючи від відео, фотографій, звуків, прямих трансляцій і т.д.

Ціна: від $ 32 / місяць для Android-додатків і $ 96 / місяць для iOS-додатків.

Appy Pie

Appy Pie

Appy Pie - це хмарний інструмент для створення мобільних додатків (за принципом DIY - do it yourself або «зроби сам»), який дозволяє користувачам без навичок програмування створювати додаток практично для будь-якої платформи і публікувати його. Не потрібно нічого встановлювати або завантажувати - просто перетягніть сторінки, щоб створити власне мобільний додаток онлайн. Після того як процес буде завершений, ви отримаєте гібридне додаток на базі HTML5, яке буде працювати з усіма платформами, включаючи iOS, Android, Windows і навіть Progressive app. Всі зміни відбуваються в режимі реального часу, з можливістю відправки push-повідомлень, монетизації з рекламою, перегляду живої аналітики і відстежування місцеположення за допомогою GPS. Ви також можете інтегрувати канали соціальних мереж, блоги, веб-сайти, аудіо, радіо і багато іншого.

При використанні цієї платформи вам пропонуються різні теми: від ресторану до радіостанції. У них також є інструмент планувальника зустрічей, який особливо корисний для таких компаній, як лікарі, салони або спа з контактними функціями, наприклад, вхідний дзвінок одним натисканням. Використовуючи кодову сторінку, можна вбудовувати власний код і вбудований фрейм.

Ціна: від безкоштовного плану з рекламою до $ 50 / місяць.

AppMachine

AppMachine

AppMachine - це проста у використанні платформа для створення і розробки професійних нативних додатків для iOS і Android. Використовуючи drag-and-drop інтерфейс, ви можете комбінувати різні будівельні блоки, які пропонують безліч функцій: інформація, фотографії та відео. Крім того, вони дозволяють цієї програми було Facebook, Twitter або інтернет-магазинами. Створюйте свій унікальний дизайн, вибираючи шляху навігації, кольору, шрифти і значки, а також повністю контролюйте макет і стежте за ходом роботи за допомогою Previewer.

Ця платформа дає можливість сканувати веб-сайт для ключового контенту, який може переноситися в додаток для iOS або Android.

Перевіряйте додаток при його створенні і перевіряйте його прогрес на своєму комп'ютері, мобільному телефоні або планшеті. Після того, як додаток буде повністю протестовано і готове до роботи, ви зможете публікувати і просувати його, а також аналізувати призначені для користувача дані. AppMachine подбає про все, що потрібно для того, щоб ваше додаток виявилося в App Store і в Google Play.

Ціна: від $ 49 / місяць за додаток до $ 69 / місяць за додаток.

GameSalad

GameSalad

GameSalad дозволяє створювати і публікувати гри для різних платформ, включаючи iOS, Android, HTML5 і macOS. Інтерфейс перетягування дозволяє швидко почати роботу, не вимагаючи будь-яких знань про програмування, при цьому даючи можливість навчатися комп'ютерній науці в процесі роботи.

Творець ігрового програми має редактор сцен і акторів, за допомогою якого можна поміщати акторів в сцену і створювати атрибути, зображення, звуки і навігацію між акторами. Активний форум спільноти - величезний плюс, з доступом до допомоги і порад від незалежних розробників ігор.

GameSalad пропонує два плану: один призначений для викладачів, а інший для розробників. Ці обидва конструктора додатків дозволяють створювати гру без написання коду.

Ціна: за запитом для розробників і викладачів.

BiznessApps

BiznessApps

BiznessApps - це платформа, яка допомагає з легкістю створювати мобільні додатки для малого бізнесу. Вона надає безліч функцій, включаючи оформлення замовлення, кошик, відгуки, повідомлення, динамічний контент, сторонні інтеграції, push-повідомлення, всебічну аналітику і багато іншого.

Проста у використанні система управління контентом дозволяє створювати додаток за лічені хвилини і налаштовувати все за допомогою власного дизайну. Також є опція попереднього перегляду в режимі реального часу, яка допомагає перевірити прогрес при розробці програми.

Ви можете миттєво оновлювати свій додаток в інтернеті і змінювати все всередині, без необхідності оновлювати додаток з Apple або Google. Крім цього, BiznessApps пропонує простий спосіб створення рекламних матеріалів. Тут є щотижневі вебінари про те, як створювати красиві мобільні додатки, використовуючи платформу BiznessApps, а також доступ до сотень посібників і статей, які допоможуть зробити процес ще простіше.

Ціна: від $ 99 / місяць до $ 250 / місяць.

AppMakr

AppMakr

AppMakr, платформа для розробки додатків за принципом DIY, яка дозволяє будь-якому створювати додатки для iOS, Android і HTML5 без будь-яких знань з програмування. Вона заснована в 2009 році і нещодавно була придбана компанією Infinite Monkeys, ставши після цього однією з найбільших в світі платформ для публікації додатків.

Ви можете зробити стільки додатків, скільки хочете, з необмеженими оновленнями і використовувати ряд функцій, включаючи push-повідомлення, фотогалереї з високою роздільною здатністю, живі поновлення, потокову музику та відео, чати, інтеграцію з Google Maps, календарі загальних подій, вбудований в додаток шопінг і багато іншого.

Ви відстежуєте всі додатки через панель моніторингу, легко налаштовуєте зовнішній вигляд і функціональність свого застосування, додаєте контент з вкладками, предпросматріваете додаток в режимі реального часу і публікуєте його в один клік.

Ціна: від безкоштовного конструктора мобільних сайтів до $ 99 / місяць.

ShoutEm

ShoutEm

ShoutEm пропонує конструктор додатків з повним керуванням контентом, потужними інструментами взаємодії з користувачем і варіантами монетизації в поєднанні з легким процесом публікації. Все це гарантує, що сценарій створення додатка буде хорошим.

Розробник інтерфейсу надає безліч параметрів настройки, і кожне застосування може бути тісно інтегровано з існуючими джерелами контенту, такими як WordPress, Foursquare, Facebook, Twitter, SoundCloud і т. Д. Множинні варіанти монетизації означають, що ви можете швидко створити потік надходження доходу зі свого додатки, надати досвід електронної комерції, підписки всередині програми, угоди і купони, з підтримкою всіх основних рекламних мереж.

Ви можете публікувати свої додатки під обліковим записом розробника як в iTunes, так і в Google Play, а також оновлювати додаток або контент в режимі реального часу. Ще ShoutEm пропонує регулярні автоматичні оновлення, щоб додаток завжди випереджало нові оновлення для iOS і Android.

Ціна: від $ 59 / місяць для Android до $ 99 / місяць для iOS і Android і $ 179 / місяць за додаткові надбудови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

джерело: Mashable

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: