Огляд Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Безліч чуток і спекуляцій ходило останнім часом навколо операційної системи компанії Google, Android 4.0 Ice Cream Sandwich і ось, нарешті, це сталося - нова система була представлена широкій публіці.

0 Ice Cream Sandwich

C коротким переліком основних нововведень, що з'явилися в новій ОС ви можете ознайомитися в цьому матеріалі , А сьогодні я хочу більш детально ознайомити вас з цієї гучної новинкою, представивши на ваш суд детальний огляд можливостей і особливостей Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

інтерфейс Roboto

Інтерфейс нової операційної системи Google зазнав серйозних змін з часів Android 2.3 Gingerbread, хоча за своєю суттю він є трохи поліпшеним і оптимізованим для роботи на будь-яких пристроях, незалежно від розмірів їх екрану, інтерфейсом Android 3.x Honeycomb.

Інтерфейс Android 4.0 пропонує користувачеві зручність в зверненні, управління за допомогою простих, інтуїтивно зрозумілих жестів. Інтерфейс досить добре анімований і чуйний, що робить його не тільки простим, але і вельми цікавим в зверненні.

Віртуальні кнопки управління в системній панелі використовуються, як правило, для навігації і виклику останніх запущених додатків.

Системна панель присутня на екрані весь час і в усіх додатках, за винятком випадку, коли вони працюють в повноекранному режимі.

Багатозадачність - це одна з переваг системи Android, і в новій, 4.0 версії вона ще більш покращена. За допомогою кнопки виклику останніх запускалися додатків ви можете легко перемикатися між ними, використовуючи зручний список зі зменшеними зображеннями робочих екранів додатків. Щоб переключитися на інший додаток, досить вибрати потрібну програму в списку. Видалення програми зі списку відбувається одним лише рухом пальця.

Видалення програми зі списку відбувається одним лише рухом пальця

Розширена система інтерактивних повідомлень дозволяє користувачеві постійно бути в курсі всіх вхідних повідомлень, інформації музичного програвача, повідомлень від працюючих додатків і багато чого іншого. На пристроях з невеликими екранами, повідомлення відображаються в верхній частині екрану, а на планшетах вони відображаються в системній панелі.

Віджети. Робочий стіл Android 4.0 оптимізований для досягнення максимального його заповнення, корисним вмістом і можливості повної настройки. Користувач не тільки може додавати ярлики на робочий стіл, але і використовувати інтерактивні віджети із змінним режимі реального часу вмістом. Віджети можуть відображати останні вхідні повідомлення електронної пошти або соціальних мереж, відображати події календаря, програвати музичні файли і багато іншого - все це відбувається на робочому столі без необхідності запуску додатків. Розмір віджетів можна змінювати, зменшуючи або збільшуючи їх, для більш оптимального розташування на екрані пристрою.


Нові можливості екрану блокування. Безпосередньо з екрану блокування, тепер можна переглядати останні повідомлення, відповідати на виклики, і переходити в додаток для роботи з камерою, і все це можливо без розблокування екрану. Також під час прослуховування музики можна управляти музичним плеєром і переглядати обкладинки альбомів.

Швидка відповідь на вхідні дзвінки
Швидка відповідь на вхідні дзвінки. Тепер, при надходженні вхідного дзвінка, користувачі можуть швидко реагувати на них, за допомогою відправки текстового повідомлення, без підняття трубки або розблокування пристрою. На екрані вхідного дзвінка досить просто вибрати зі списку текстове повідомлення, яке буде відправлено звонящему абоненту, при цьому виклик буде завершено. Користувачі можуть додавати до списку свої відповіді і управляти списком через меню налаштувань.

Видалення повідомлень, закриття додатків і вкладок браузера одним рухом пальця
Видалення повідомлень, закриття додатків і вкладок браузера одним рухом пальця. В Android 4,0 управління повідомленнями, останніми запущеними додатками і вкладками в браузері, стало ще простіше. Користувачеві для видалення окремих повідомлень, додатків зі списку останніх запущених і вкладок браузера, досить одним рухом пальця перемісити його за межі екрану.

Покращена система введення тексту і перевірки орфографії. Програмна клавіатура в Android 4.0 дозволяє вводити текст ще швидше, і потужна система перевірки орфографії дозволяє при цьому уникати помилок. При наборі з'явилася можливість копіювання і вставки фрагментів тексту.

Потужний движок голосового введення. В Android 4.0 значно поліпшений движок голосового введення. Новий голосовий движок дозволяє диктувати текст будь-якої тривалості на різних мовах і при цьому користувач може коригувати результати введення і вставляти спецсимволи і смайли з клавіатури. Голосове введення доступний у всіх додатках, де потрібно ввести текст для для активації голосового введення на екранній клавіатурі передбачена спеціальна клавіша.

Контроль мережевого трафіку
Контроль мережевого трафіку. Для користувачів, які не є щасливими володарями безлімітних пакетів підключення до Інтернет, в Android 4.0 передбачена потужна і гнучка система контролю і обмеження використання мережевих даних. Для кожного типу підключення (3G, 4G, WiFi та ін.) Користувач може задати поріг попередження про перевищення заданого ліміту використання даних або навіть жорстко обмежувати кількість прийнятих даних шляхом відключення інтернет з'єднання при досягненні заданого порогу.

Простота і доступність
Простота і доступність. В Android 4.0 з'явилася безліч нових функцій, призначених для полегшення використання Android пристроїв, сліпими і слабозорими людьми. Найголовніша з них - це сенсорний режим управління, який дозволяє управляти пристроєм, навіть не бачачи екрана. Перший дотик до екрану супроводжується звуковим підтвердженням, за допомогою якого можна розпізнавати елементи призначеного для користувача інтерфейсу. Обраний елемент інтерфейсу активізується після другого натискання. Браузер підтримує режим читання вмісту сайтів і для поліпшення читаності, передбачений режим збільшеного розміру шрифтів у всій системі.

Спеціальні можливості включаються на етапі початкового налаштування системи за допомогою простого екранного жесту (у формі прямокутника за годинниковою стрілкою з лівого верхнього кута екрану). Коли режим спеціальних можливостей активований, вся видима на екрані інформація може дублюватися за допомогою голосових повідомлень.

Спілкування та обмін інформацією

Операційна система Android 4,0 пропонує великі можливості для соціального спілкування і обміну інформацією, максимально спрощуючи обмін текстовими повідомленнями, електронною поштою, зробленими знімками і голосове спілкування.


People (Люди) і профілі. В Android 4.0, соціальні групи користувачів, профілі та контакти пов'язані між собою і інтегровані в систему для забезпечення максимально простого доступу. У центрі всього знаходиться новий додаток People (Люди), яке управляє всією інформацією профілю користувача, в тому числі прикріпленим до профілю зображенням, номерами телефонів, адресами і обліковими записи, оновленнями статусу і використовується для підключення до соціальних мереж.

Вся інформація про користувача зберігається в новому профілі «Я», що дозволяє полегшити її використання в різних додатках. Система управління контактами дозволяє легко керувати списком контактів, включаючи контакти з усіх соціальних мереж. У будь-якому місці системи, за допомогою натискання на фотографію контакту відображаються Швидкі Контакти, які містять посилання на номери телефонів, електронні адреси та інше.

Єдиний календар, візуальна голосова пошта
Єдиний календар, візуальна голосова пошта. Для поліпшення організації роботи та дозвілля користувача, оновлене додаток календаря дозволяє управляти всіма особистими, робітниками, шкільними і соціальними справами користувача. З дозволу користувача, інші додатки можуть використовувати дані про події календаря і працювати з нагадуваннями. Інтерфейс програми оновлений, для максимального спрощення управління подіями.

У додатку «телефон», нова функція візуальної голосової пошти об'єднує в собі всі вхідні повідомлення, голосові транскрипції і аудіофайли з усіх джерел. Сторонні додатки можуть інтегруватися з додатком «телефон», і додавати у вхідні повідомлення голосової пошти свої власні голосові повідомлення, транскрипції та інше.

Розширені можливості програми «Камера» Додаток для фото і відео зйомки, включає в себе безліч нових можливостей, і дозволяє користувачам запам'ятати пам'ятні події, за допомогою чудових фотознімків і відеороликів. Після зйомки, зображення можуть бути відразу ж відредаговані і відправлені друзям або знайомим.

При зйомці, безперервне фокусування, відсутність затримки спрацьовування затвора і зменшення часу готовності до наступного знімку, допоможуть отримати якісні і чіткі фотознімки
При зйомці, безперервне фокусування, відсутність затримки спрацьовування затвора і зменшення часу готовності до наступного знімку, допоможуть отримати якісні і чіткі фотознімки. Стабілізація зображення і зуммирование доступні не тільки при фото, але також і при відеозйомці. При зйомці відео, тепер можна простим натисканням на екран, захоплювати окремі кадри, не припиняючи при цьому відеозйомку.
Вбудована функція розпізнавання осіб, знаходить в кадрі особи людей і автоматично встановлює на них фокус. Крім того, можна вибрати на екрані будь-яку точку сцени для наведення на неї фокуса.
У режимі панорамної зйомки досить почати фотозйомку і плавно повертати камеру. Додаток автоматично збере кілька зроблених знімків в один великий панорамний знімок.
Після зйомки, користувачі можуть швидко поділитися знятими фотографіями і відеороликами за допомогою електронної пошти, MMS, Bluetooth, розмістити їх в соціальних мережах тощо., Просто натиснувши на його мініатюру.
Оновлена Галерея з фото редактором. За допомогою програми «Галерея», тепер можна не просто зручніше управляти переглядом файлів, але і обмінюватися фотографіями і відео. Фотографії та відео можна об'єднувати в альбоми, які можна сортувати різними способами: за часом, місцем, людям і матюками. Крім того, тепер Галерея об'єднана з потужним редактором зображень. Користувачі можуть обрізати, повертати фотографії, змінювати яскравість, контрастність, насиченість, усувати ефект червоних очей, додавати ефекти і багато іншого. Після редагування, можна вибрати одну або кілька фотографій або відеороликів, для їх завантаження одним клацанням по електронній пошті, Bluetooth, розміщення в соціальних мережах і в інші додатки.

Покращений віджет фото галереї, дозволяє користувачам дивитися на фотографії прямо на своєму домашньому екрані. Міні-програма може показувати фотографії з окремого альбому, випадково відображати фотографій з усіх альбомів або показати одне вибране зображення.
Відеоефекти в реальному часі. Користувач може додавати ефекти в відео, яке буде записано за допомогою камери в реальному часі. Наприклад, можна змінювати задній фон на будь-яке зображення або фотографію, яке буде вбудовано в знятий відеоролик або транслюватися на відео в чаті Google Talk. Також є набір ефектів для зміни особи знімається людини, безпосередньо при відеозйомці. Наприклад, ви можете використовувати такі ефекти, як зменшені очі, збільшений рот, великий ніс, худорляве обличчя і багато інших. Всі ці ефекти також доступні під час відео-чату в додатку Google Talk.

Створення скріншотів. В Android 4.0, нарешті з'явилася можливість зняття копії зображення на екрані пристрою. Скріншот можна зробити за допомогою одночасного натискання кнопок зменшення гучності і включення. Готові скріншоти можна переглядати, редагувати і обмінюватися ними за допомогою галереї, так само як і будь-якими іншими зображеннями.

Хмарний сервіс зберігання інформації
Android завжди була хмарно-орієнтованою системою, дозволяючи користувачам переглядати веб-сторінки, синхронізувати фотографії, програми, ігри, електронну пошту та контакти на всіх своїх пристроях. В Android 4.0 додані нові можливості синхронізації в стандартний браузер і додаток для роботи з електронною поштою.

Покращений веб-браузер. Браузер в Android 4.0 пропонує користувачеві практично всі можливості, які він може знайти в браузері настільного комп'ютера. Він дозволяє користувачам управляти синхронізацією закладок Google Chrome, з усіх своїх облікових записів, швидше відкривати веб-сторінки, і навіть зберегти їх для того, щоб подивитися пізніше, при відсутності доступу до інтернет.

Веб-сайти можна переглядати як в мобільній, так і в повній версії. Зовнішній вигляд і вміст кожної вкладки браузера можна налаштувати окремо. Для поліпшення читабельності, можна масштабувати зображення веб-сторінок на екрані.

За заявою компанії Google, швидкість роботи вбудованого в Android 4.0 браузера в порівнянні з браузером Android 2.3 прискорена від 35 до 550%
Покращене додаток електронної пошти. В Android 4.0, стало набагато вигідніше відправляти, читати і керувати електронною поштою. При створенні повідомлення, автоматичний вибір одержувачів допомагає з пошуком і додаванням часто використовуваних контактів. Для полегшення введення, часто використовуваних слів і фраз, користувачі можуть створювати швидкі відповіді і зберігати їх в додатку, а потім вставляти їх в повідомлення за допомогою зручного меню.

Відстежувати вхідну пошту допоможуть поштові віджети, які дозволяють переглядати останні листи на головному екрані і запускати поштове додаток для відповіді або створення нового листа.

нововведення
Android Beam для обміну даними за допомогою NFC. Android Beam - це абсолютно нове і зручний засіб для обміну між двома NFC-пристроями. За допомогою цієї функції можна миттєво обмінюватися улюбленими додатками, контактами, музикою, відео - всім чим завгодно. Все це відбувається на диво просто і зручно - не потрібно відкривати ніякі меню, запускати спеціальні програми або з'єднувати пристрої межу собою. Просто доторкніться одним Android телефоном або планшетом до іншого і підтвердіть відправку даних.

Наприклад, якщо ви хочете поділитися запущеної в даний момент грою або іншою програмою, доторкніться своїм телефоном до іншого телефону, і на ньому відкриється сторінка завантаження цієї гри або програми в Android Market. Якщо ви переглядаєте веб-сторінку, доторкніться своїм телефоном до телефону одного і на ньому відкриється така ж веб-сторінка як і у вас.

Android Beam можна використовувати і для інших способів взаємодії Android пристроїв, таких як ігри в многопользовательском режимі, чат і багато іншого.


Розпізнавання осіб. Android 4,0 вводить абсолютно нові методи забезпечення безпеки пристрою, роблячи його ще більш приватним. Тепер, телефон або планшет, що називається, знає свого господаря в обличчя. За допомогою новітньої технології розпізнавання осіб, система через фронтальну камеру сканує зображення особи, того хто намагається розблокувати пристрій, і він зможе отримати доступ до пристрою, тільки якщо система пізнає в ньому свого власника. Замість того щоб використовувати, як раніше ПІН-код або спеціальний жест для розблокування екрану, потрібно всього лише навести передню камеру на своє обличчя.
Розпізнавання осіб
Wi-Fi Direct і Bluetooth HDP. Підтримка Wi-Fi Direct дозволяє користувачам підключатися безпосередньо через Wi-Fi до прилеглих пристроїв, щоб встановити надійне і високошвидкісне з'єднання для обміну даними. Не потрібно підключатися до Інтернету або прив'язувати один пристрій до іншого. За допомогою сторонніх додатків, користувачі можуть підключатися до Wi-Fi Direct сумісних пристроїв, щоб скористатися, такими можливостями, як миттєвий обмін файлами, фотографіями і іншими даними, трансляції потокового відео або аудіо з одного пристрою на інший, друкувати тексти і фотографії на сумісних принтерах і багато іншого.
Крім того, в Android 4.0 з'явилася вбудована підтримка HDP для підключення до медичних Bluetooth пристроїв (Bluetooth Health Device Profile). За допомогою сторонніх додатків можна підключатися до бездротових медичних приладів і датчиків, в лікарнях, фітнес-центрах, будинки і в будь-якому іншому місці. Крім того, для підключення до пристроїв Bluetooth аудіо високої якості, в Android 4.0 додана підтримка Bluetooth Hands Free Profile (HFP) 1.6.

Ну і наостанок, пара відеороликів, на яких можна побачити Android Ice Cream Sandwich в дії:

Схожі матеріали:

Факти і чутки про нову операційну систему Android Ice Cream Sandwich.

Скріншоти і відео Android Ice Cream Sandwich

Всі системні програми Android Ice Cream Sandwich. (Завантажити)

Програми з Android Ice Cream Sandwich Google+ 2.0 і Google Music 4.01 (Завантажити)

Android Market 3.2.0 з Android Ice Cream Sandwich (Завантажити)

Спробуй смак солодкого сендвіча - неофіційний Ice Cream sandwich launcher

Android 4 Ice Cream Sandwich і Android 3 Honeycomb. Відмінності і особливості.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: