75-річна Ангеліна Вовк показала ноги в міні-шортах

16.40 15.01.2018

75-річна Ангеліна Вовк за прикладом багатьох російських зірок полетіла на відпочинок до Таїланду. Незважаючи на солідний вік, Ангеліна Михайлівна йде в ногу з часом і є активним користувачем соцмереж, де щодня ділиться кадрами з відпустки. Причому популярна в 1980-х роках диктор центрального телебачення не упускає можливості похвалитися хорошою фігурою. Напередодні Вовк опублікувала відеоролик, в якому постала в міні-шортах.

Передплатники обсипали теледіву компліментами. «Ви супер!», «Класна!», «Ви шикарна жінка», «Дивлячись на Вас, розумієш, що вік - просто число, ви як і раніше красиві і молоді!» - пишуть користувачі Мережі. Дійсно, Ангеліна Вовк на своєму прикладі доводить, що вік - не перешкода для нових починай. Так, в 70 років зірка погодилася взяти участь в проекті « Танці з зірками ». Телеведуча зізналася, що її запрошували ще на перший сезон шоу, але тоді вона навідріз відмовилася від подібної авантюри. Однак після 70 років Ангеліна Михайлівна, за її словами, відчула неймовірний приплив сил.

Теледіва зазначила, що головними секретами своєї молодості вважає любов до лазні і крижаній воді. «Ось уже багато років завдяки моїй подрузі я є« моржем ». Крім того що крижана вода допомагає тримати тіло в тонусі, вона надає позитивний ефект і на нервову систему, забирає погану енергію. Люблю також попаритися в лазні - у мене на дачі є невелика. А за особою допомагає доглядати мій косметолог, до якої я регулярно ходжу. Ще намагаюся більше бувати на природі. Це йде з дитинства », - розповіла Ангеліна Вовк в ексклюзивному інтерв'ю «Навколо ТБ ».

75-річна Ангеліна Вовк показала ноги в міні-шортах

75-річна Ангеліна Вовк показала ноги в міні-шортах

Ангеліна Вовк в шоу «Танці з зірками»

Читайте також:

Ангеліні Вовк - 70!

«Ідеальний ремонт» перетворить кухню на дачі Ангеліни Вовк

Ангеліна Вовк: «Спочатку брати участь в" Танцях із зірками "навідріз відмовилася»

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: