Дмитро Тарасов привітав принцесу-дочку з днем ​​народження

В акаунті футболіста «Локомотива» з'явилося фото, де його дочка від першого шлюбу Ангеліна сидить у нього на плечах, а батько сидить в кабріолеті. Дівчинка виглядає в свої 9 років значно старше, відзначили шанувальники.

Дівчинка виглядає в свої 9 років значно старше, відзначили шанувальники

Футболіст російського футбольного клубу «Локомотив» Дмитро Тарасов привітав свою дочку від першого шлюбу з 9-річчям. В акаунті спортсмена в соцмережах з'явилося фото, на якому на плечах Тарасова сидить його донька Ангеліна з переможно піднятими вгору руками, в той час як її батько сидить в чорному кабріолеті. У підписі до посту футболіст лаконічно привітав спадкоємицю зі святом і побажав «бути щасливою».

Ангеліна з'явилася на світ під час шлюбу Тарасова зі спортсменкою Оксаною Пономаренко, яку нинішня його дружина нещодавно критикувала за спроби просувати дочка в модельний бізнес. Під фото з поздоровленням з днем ​​народження Ангеліни деякі коментатори помітили, що для своїх 9 років, дівчинка здається досить дорослою, ніби їй уже як мінімум 12 років.

У липні-серпні 2018 року дружина Тарасова Анастасія Костенко подарує чоловікові другої дитини і сама вперше стане матір'ю. В даний час футболіст намагається більше часу проводити з вагітною дружиною і родичами.


Карташов Тимур

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: