NEWSru.com :: До великого списку московських музеїв додався Музей ангелів

До великого списку московських музеїв додався Музей ангелів

Музей ангелів відкритий на території храму Святителя Миколая в Котельника в центрі Москви, який є подвір'ям Православної церкви Чеських Земель і Словаччини.

Експозицію складуть більше тисячі фігурок ангелів з колекції психолога і письменника Ангеліни Могилевської. Виставка відкриється за підтримки Третьяковській галереї, ГУП м Москви "Московське якість" і культурного центру, що діє при храмі.

"З 1990 року Ангеліна Могилевська привозила фігурки з різних країн світу, в яких їй доводилося бувати Бразилії, Перу, Китаю, Кореї, США і багатьох інших. За її колекції можна вивчати географію, адже ангели є у всіх народів світу", - розповіли "Інтерфаксу" організатори експозиції.

У числі експонатів, наприклад, - ангел в шапочці з помпоном, що стоїть на лижах. Ця фігурка дуже популярна в Фінляндії. Маленький індіанець з крильцями привезений з поїздки на півострів Індостан.

"Я вже й не сподівалася, що моя колекція коли-небудь стане єдиною експозицією. Майже 10 років вона була прихована від загального огляду, вважалася моїм приватним зібранням. Тепер вона буде доступна для всіх", - розповіла Могилевська.

У числі експонатів - надзвичайно рідкісні статуї ручної роботи. Деякі з них дивом збереглися з дореволюційних часів, повідомляє "ЦАО Інформ" .

"Збори зображень і фігурок цих милих і зворушливих істот у Ангеліни Могилевської досить багате. Приміщення, виділене під виставку, не в змозі вмістити всі експонати разом", - говорить директор культурного Центру при храмі Святителя Миколая в Котельника Борис Соколовський. "Тому експозиції в музеї будуть постійно змінюватися, щоб бажаючі могли побачити все багатство уявлень народів світу про ангелів", - додав він.

Ангеліна (Галина) Могилевська - психолог-консультант, магістр педагогіки, почесний доктор метафізики (США), член Спілки письменників РФ. Автор книг "Програма молодості: метод Луїзи Хей", "5 душевних травм. Зцілення душі і тіла за методом Ліз Бурбо", "365 радощів життя. Щоденник позитивного мислення", "трансформується дихання. Зцілення душі і тіла", "Дієта хороших новин : Як навести порядок у власних думках ".

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: