Телеведуча Ангеліна Вовк не може пробачити Аллу Пугачову

Ангеліна Вовк. Кадр з відео

Днями Ангеліна Вовк відсвяткувала черговий ювілей: їй виповнилося 75 років. В інтерв'ю Ангеліна згадала скандальний інцидент з відходом з "Пісні року".

Ангеліна Михайлівна зізнається: вона до сих пір не може забути те, як її "виставили" з шоу. Йдеться про рішення Алли Пугачової в 2006 році втрутитися в процес створення музичного фестивалю. Вовк розповіла, що Примадонна в один момент початку переробляти сценарій програми, в оновленому варіанті якого просто не знайшлося місця для Ангеліни Михайлівни і Євгена Меньшова. Алла Борисівна так і не принесла Вовк вибачення за скандальну поведінку.

"Я вважаю, що заслужила хоча б те, щоб мій відхід був більш красиво обставлений. Я телевізійний працівник, який віддав життя телебаченню, що не заробивши скажених гонорарів і грошей. Я довгі роки вела фестиваль, ще до того як з'явилися Крутий і Пугачова. А переді мною навіть ніхто не вибачився. Але ж я свого часу відстояла цей фестиваль, коли його збиралися закривати. Чи не Крутий, що не Пугачова відстояли "Пісню року", а я! Пугачова досить рідко з'являлася на фестивалі, і доля його, її абсолютно не хвилювала. Але ... Якщо комусь так поступати, як про ошлісь зі мною, дозволяє совість, це його особиста справа. Все в дусі часу. Ми стикаємося з такою поведінкою на кожному кроці, коли люди поводяться грубо і непривабливо ", - цитує Вовк Аif.ru.

Нагадаємо, Алла Борисівна з'явилася на розкішному торжестві в короткій чорній сукні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: