Морська свинка Ангора

Морська свинка Ангора Морська свинка Ангора. Сильне, компактне тварина. Голова велика щодо тіла на короткій потужної шиї. Кістяк розвинений відмінно, що відразу видно по міцним кінцівкам, розвиненому плечового поясу і тазу. Хороша мускулатура робить свинку рухомий, стрибучий. Незважаючи на досить великий розмір (не менше 800 гр), свинка не виробляє враження огрядного, закормленного тваринного, так як вага має бути сформовано не за рахунок жиру, а за рахунок мускулатури на хорошому кістяку. Блискуча шовковиста шерсть ангорської морської свинки виглядає скуйовдженою через розташованих по тілу розеток, але в загальному свинка повинна справляти враження доглянутої породистої "собачки" з цікавим поглядом з під чубчика. Вимита і расчесчесанная шерсть нагадує жіноче волосся і виглядає дуже привабливо.

Врівноважена, цікава, весела свинка, раз у раз пританцьовує в клітці. До стресів не схильна, легко виносить пересадки, переїзди, будь-яку зміну обстановки. Спокійно ставиться до огляду на виставці. Дружелюбна і допитлива.
Недоліки: Занадто залякане або істеричне тварина. Забарвлення шерсті будь-який існуючий без обмежень. Перевага віддається яскравим, ошатним, виразним свинкам. Яскравість забарвлення проявлена ​​максимально. Чи не жорстка як у абиссинцев але і не м'яка, звалюється в ковтуни. Шовковиста, глянцева, з блиском. Нагадує доглянуте волосся людини. Довжина приблизно 15 см, причому передня і задня частина тулуба одягнені однаково.

На голові 3 розетки: одна на лобі, 2 очні. Вітається 2 мікророзеткі у ніздрів. Чубчик довга, закриває морду, шерсть нащеках росте вперед і в сторону, утворюючи, довгі укращающіе баки - плавно переходять в шерсть на плечах. Між вухами за лобової розеткою розташований "фонтанчик" - своєрідна розетка без розетки. Вона розподіляє зростання вовни у напрямку назад-вперед.


Купити Морську свинку Ангора Ви можете в спеціалізованому розсаднику. Ціну Морський свинки Ангора можна дізнатися на дошці оголошень .

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: