Християнські теми, картинки і мелодії для вашого мобільного телефону .. Обговорення на LiveInternet

Неділя, 12 Июля 2009 р 14:12 + До цитатника
blessed.su

На одному з християнському вап-сайті, який я адміністра, а саме на Blessed.su: http://blessed.su доданий дуже багато християнських тим, християнських картинок, анімацій, відео, християнських мелодій різних форматів, християнських книг-Java і он-лайн і багато іншого. Загалом, на сайті Blessed.Su вже нескол'ко тисяч християнських файлів і ця цифра постійно збільшується. Хто хоче "прокачати" свій телефон, смарт або КПК християнським контентом- ласкаво просимо.
А в бібліотеці ви знайдете кілька сот статей на різну тематику. Особисто мені дуже подобаються розділи Наука і Апологетика. Багато різних статей по сектам, єресі, культів, світових релігій, про теорію еволюції і багато іншого.
Ну а якщо цього вам буде мало (хоча не думаю :)), заходите на християнський сайт Апологет: http://apologet.wen.ru це мій найперший вап-сайт. Зробив його ще на початку січня 2006 року. Там би знайдете купу посилань на християнські завантаження і сервіси різних християнських вап-сайтів. В основному-євангельських християн, але є посилання і на православні завантаження. Вобщем, думаю що знайдете щось корисне. :)
ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Мітки: mp3 апологетика книги для мобільних наука і релігія християнські книги християнські картинки християнські кліпи християнська бібліотека християнські теми християнські завантаження християнські мелодії християнське мр3 безкоштовні християнські завантаження християнські мультфільми християнська анімація java безкоштовно книги для телефонів
Неділя, 12 Июля 2009 р 14:12   + До цитатника   blessed

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: