Як швидко зробити GIF-картинку з анімованим текстом

GIF - одна з найважливіших складових інтернет-культури. Даний формат є одним з найпоширеніших серед анімаційних зображень в Мережі. Індійський розробник Джігнеш какаду запропонував своє рішення під назвою Slate, за допомогою якого будь-який бажаючий зможе створити власне анімоване текстове GIF-зображення.

Slate,

Slate являє собою єдину інтернет-сторінку, що дозволяє сформувати текстові картинки GIF і зберегти їх на сервісі обміну зображеннями Imgur .

Функціонал сайту дозволяє коригувати текст, прискорювати цикли його показу, змінювати шрифти та кольори, а також додавати різні емотикони Функціонал сайту дозволяє коригувати текст, прискорювати цикли його показу, змінювати шрифти та кольори, а також додавати різні емотикони. Після завершення роботи з'явиться посилання на Imgur, а також Facebook , Twitter , Google+ або Pinterest, де можна розмістити отримане зображення.

Якщо ви хочете опублікувати картинку де-небудь за межами вищевказаних соціальних мереж, просто відвідайте сторінку, що згенерувала Slate, і збережіть зображення з неї. Після цього анімаційним зображенням можна поділитися зі своїм друзями в Skype або будь-якому іншому мессенджере або залишити картинку на будь-якому іншому сайті.

Дивіться також:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: