Анімація для презентації

  1. Перехід до слайду
  2. Звуковий ефект переходу
  3. швидкість переходу
  4. зміна слайда
  5. Налаштування анімації

Бажаєте утримати увагу аудиторії - тоді скористайтеся всіма можливостями, пропонованими програмою генерації електронних презентацій Power Point Бажаєте утримати увагу аудиторії - тоді скористайтеся всіма можливостями, пропонованими програмою генерації електронних презентацій Power Point. Анімація для презентацій змусить ваших слухачів прикувати свої погляди і слух до вашої лекції або доповіді.

Програма створення презентацій від Майкрософт має безліч інструментів, що допомагає залучати та утримувати увагу аудиторії. Одним з таких інструментів є анімація. Різні варіанти переходів, появи картинок і написів роблять презентації більш різноманітними. У цій статті ми розберемося з питанням настройки анімації в Power Point 2007.

В даному додатку є можливість анімувати як поява самих слайдів (перехід до слайду), так і поява картинок і підписів до них. Під анімацією тут зазвичай розуміється створення ілюзії руху об'єктів. Для переходу до анімації презентації потрібно пройти у вкладку «Анімація».

Для переходу до анімації презентації потрібно пройти у вкладку «Анімація»

Перехід до слайду

У вкладці «Анімація» є підрозділ «Перехід до цього слайда», в якому створюється і змінюється ефект появи наступного слайда під час показу презентації. Всі варіанти ефектів перебувають при натисканні невеликого трикутника, розташованого праворуч-знизу від зображення недавно використаних ефектів зміни. Вибравши варіант, потрібно натиснути на відповідну кнопку.

Для будь-якого окремого слайда можна налаштувати свій спосіб переходу. Наприклад, один слайд з'являється з ефектом розчинення, другий - зрушенням і т.д. Щоб переходи по всій презентації були однаковими потрібно клікнути на кнопку «застосувати до всіх». Якщо такого завдання немає, то вибравши варіант зі знаком питання на кнопці можна зробити анімацію переходів у випадковому порядку.

Звуковий ефект переходу

Перехід до наступного слайду може бути не тільки анімований рухом, але супроводжуватися різними звуками, наприклад барабанним дробом або інший мелодією. Вибір мелодії, яка буде супроводжувати зміну слайдів, виконується натисканням кнопки «Звук переходу», праворуч від якої знаходиться віконце, де відображається найменування ефекту. Можна зробити так, щоб звук супроводжував всю презентацію безперервно, також можна завантажити інші звуки, на свій вибір.

швидкість переходу

За допомогою цієї функції, яка знаходиться нижче кнопки вибору звуку, налаштовується швидкість анімації. Тут є тільки три варіанти - це повільно, середньо і швидко. Щоб акцентувати увагу, на презентації можна вибрати варіант повільної анімації.

зміна слайда

Зміна слайда, тобто перехід до наступного може бути виконаний або після клацання, коли доповідач повністю управляє презентацією за допомогою миші або клавіатури, і автоматично після закінчення певного проміжку часу. Час показу для кожного слайда можна встановити для кожного з них окремо. Це дуже зручно, оскільки, наприклад, для сприйняття текстової інформації може знадобитися трохи більше часу, ніж для схем і малюнків.

Налаштування анімації

«Пожвавлення» окремих елементів презентації виконується за допомогою «Налаштування анімації». Для анімації тексту або малюнка потрібно виділити цей елемент. Після чого в панелі «Налаштування анімації» активується кнопка «Додати ефект». При натисканні на неї можна змінити ефекти входу, виділення і виходу елемента, а також шляхи його переміщення по екрану.

Всі обрані нами способи відображення об'єктів відбиваються з вікна, розташованому тут же. Знаходяться вони в порядку їх включення, якщо необхідно його змінити, зробити це можна простим переміщенням обраного ефекту в списку.

Результати своєї роботи по створенню презентації можна оцінити відразу, натиснувши на кнопку «Перегляд», кнопка «Показ слайдів» запускає пробний показ всіх слайдів . Якщо яка-небудь анімація здалася зайвою, то її легко видалити, виділивши її в вікні і натиснувши на значок «Видалити».

Таким чином, програма створення презентацій дає можливість «оживляти» презентації самими різними способами, створювати різні ефекти, додавати звуки і багато іншого. Застосування в своїх виступах анімованих презентацій робить їх більш зрозумілими і привабливими.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: