Підсилювач радіусу дії wifi роутера. Способи посилення сигналу WIFI. Як правильно розташувати роутер в приміщенні

 1. Причини погіршення Wi-FI сигналу
 2. Помістіть маршрутизатор, де ви зазвичай використовуєте Інтернет
 3. програмне посилення
 4. Зміна конфігурації маршрутизатора за замовчуванням
 5. Дізнайтеся, як використовувати інструменти тестування безпеки
 6. Низька потужність передавача
 7. Використовувати анонімне, граціозна, неагресивна мережеве ім'я
 8. стандарт 802.11N
 9. Не нехтуйте внутрішньою безпекою
 10. Не потрапляйте в параною
 11. Корисні поради для поліпшення бездротової мережі Інтернет і без інженерів зв'язку
 12. Налаштування перезавантаження
 13. Використовуйте точку доступу або підсилювач сигналу
 14. збіг частот
 15. Арло, камери для інтелектуального офісу і розумного будинку
 16. Нова прошивка і драйвера
 17. Використовуйте кабелі в найбільш часто використовуваних пристроях
 18. Пам'ятайте про кількість користувачів
 19. Як посилити сигнал Wi-Fi за допомогою другого роутера
 20. Сильний сигнал апаратними засобами
 21. Вибір правильного місця
 22. вплив обладнання
 23. робимо антену
 24. Як треба і не треба встановлювати роутер
 25. покращуємо програмно
 26. покращуємо апаратно
 27. Антена для роутера з металевої банки
 28. Антена з дисків
 29. Підсилювач WiFi-сигналу з банки

Сьогодні використання Wi-Fi для передачі даних застосовується повсюдно. Але одним з недоліків даного способу виходу в інтернет є вельми обмежена дальність дії. Виправити цей недолік можна, але для цього необхідно скористатися спеціальними засобами. Вони можуть бути як апаратними, так і програмними.

Причини погіршення Wi-FI сигналу

Є дві причини, чому недобре мати ваш маршрутизатор прямо на землі. Один з них полягає в тому, що більшість маршрутизаторів призначені для передачі сигналів трохи вниз, коли вони проходять через вашу антену. Крім того, вони не можуть легко проникати в деякі тверді матеріали, такі як метал, бетон і цемент. Подумайте про це, особливо якщо ви живете в дворівневій квартирі.

Помістіть маршрутизатор, де ви зазвичай використовуєте Інтернет

В результаті експерти рекомендують розміщувати ваш маршрутизатор трохи вище підлоги - можливо, на столі або поличці. Незалежно від того, де ви розмістите свій маршрутизатор, сигнал буде сильніше в кімнаті, в якій він знаходиться. Оскільки сигнал маршрутизатора може поглинатися багатьма об'єктами, тоді вам потрібно тримати його відкритим з найменшими речами. Іншими словами, не приховуйте це на стенді або не ставте його в середині великої кількості електроніки.

програмне посилення

Існує велика кількість способів збільшити силу трансльованого маршрутизатором Wi-Fi. Посилити сигнал роутера Wi-Fi в настройках роутера досить просто, зробити це можливо буквально за кілька секунд.

Основні способи поліпшення якості сигналу:

Всі ці способи дають можливість посилити сигнал Wi-Fi роутера без антени чи інших апаратних засобів.

Сигнал найкраще працює на відкритому повітрі. Отже, виконайте цей простий тест: перевірте, чи можна побачити маршрутизатор здалеку і з різних точок зору. Околиці цього населення навіть допускають незаконне використання сусідній мережі. Це може бути проблематично в той час, коли закон Хадопі карає неправомірні зв'язку. Маршрутизатор - досить красива коробка, яка не працює за помахом чарівної палички. Всередині є операційна система, розроблена вашим інтернет-провайдером.

Зміна конфігурації маршрутизатора за замовчуванням

Дуже важливо добре знати ваш маршрутизатор. Як тільки ви дізнаєтеся більше про маршрутизатор, важливо змінити базову конфігурацію, щоб він відповідав вашим потребам. Маршрутизатор, який продовжує працювати з конфігурацією, налаштованої виробником, - це маршрутизатор, який кричить того, хто хоче почути його «зламали мене!». Це проста мета для тих, хто знає, як використовувати адекватну програму.

Застосування застарілого протоколу безпеки робить роботу мережі не тільки слабо захищеної, але також дуже повільної. Слід в розділі налаштувань маршрутизатора, зайшовши в них в якості адміністратора, як використовуваний за замовчуванням вибрати WPA2.

Істотно підвищує швидкість роботи бездротового зв'язку обмеження кількості підтримуваних пристроїв. Самі MAC-адреси виступають в якості ідентифікаторів.

Дізнайтеся, як використовувати інструменти тестування безпеки

Немає шифрування на 100% надійніше проти атак, але якщо ви виберете найнадійніші технології, ймовірність того, що ваша мережа буде захоплена чужими, значно скоротиться. Хакери в першу чергу орієнтовані на найбільш доступні мережі. У своїй книзі «Мистецтво війни» Сунь-Цзи сказав, що для завоювання потрібно знати свого ворога і знати самого себе. Цей принцип також застосовується в мистецтві комп'ютерної безпеки: щоб хтось не проходив ваш захист, потрібно знати інструменти, які він використовує.


Не слід залишати назву мережі у відкритому доступі. Найчастіше якість, а також швидкість передачі даних падають саме через різного роду сторонніх користувачів, які намагаються здійснити підключення. Для здійснення приховування досить прибрати галочку в меню установок напроти пункту «дозволити передачу SSID».

Ось кілька прикладів. Ці утиліти зазвичай дуже прості у використанні. Їх мета, строго педагогічна, на папері. Єдиний спосіб дізнатися, чи ефективна його конфігурація з точки зору безпеки, - використовувати її у своїй власній мережі і подивитися, чи можна підключитися до неї.

Сигнал бездротового з'єднання починається у всіх напрямках від маршрутизатора. Якщо точка доступу знаходиться поруч з квартирою сусіда, квартира сусіда отримає половину сигналу. Це, безумовно, запрошення насолоджуватися вашої зв'язком. Щоб уникнути доступності мережі в тих областях, де ви ніколи не поїдете, стратегічно подумайте про те, де вам потрібно встановити маршрутизатор.

Низька потужність передавача

Одна з основних причин низької якості зв'язку, малої зони покриття - невелика потужність передавача. Особливо цим часто грішать пристрої з вбудованою антеною. Виправити цей недолік без використання різного роду підручних засобів досить складно. Але, тим не менш, реально.

Дуже багато виробів від іменитих виробників дають можливість змінювати швидкість передачі даних своїми руками.

Використовувати анонімне, граціозна, неагресивна мережеве ім'я

Втрати сигналу неминучі при проживанні в обмеженому просторі, але можна обмежити ці витоку, переміщаючи маршрутизатор від вулиці і сусідів. Повний план квартири дуже корисний. Можливо, ви не знаєте, що збереження імені маршрутизатора за замовчуванням може бути дуже небезпечним.

Це дає конкретну інформацію про вашу моделі маршрутизатора. Зміна імені доступу своєї точки доступу зробить вашу мережу безпечнішою, але це буде повідомлення, відправлене тим, хто досліджує мережі навколо них. Ви повідомите потенційним паразитам, що ви знаєте свій маршрутизатор, і що ви стурбовані його безпекою. І змусити їх піти, щоб зламати інший аккаунт.

Наприклад, щоб зробити це в TP-Link


Наприклад, щоб зробити це в TP-Link

Після застосування налаштувань потужність передавача повинна зрости. Якщо, звичайно, до початку налаштувань розглядається значення було нижче.

стандарт 802.11N

Ще один спосіб, що дозволяє істотно збільшити швидкість доставки оброблюваної інформація, а також якість зв'язку - стандарт 802.11 N. Він був введений в експлуатацію досить давно - в 2009 році, 11 вересня.

Не нехтуйте внутрішньою безпекою

Навіть якщо безпеку вашого маршрутизатора підвищена, важливо надати другу лінію захисту, в якій можна знайти притулок, якщо хтось нарешті досягне вашого з'єднання і має погані наміри. Найважливіша стіна, яку потрібно підняти, - це брандмауер, також відомий як брандмауер.

Не потрапляйте в параною

Заповнення вашого маршрутизатора захистом замість того, щоб бути корисним, іноді може викликати деякі незручності, такі як «Я замкнувся за межами моєї фортеці». Вони використовують напівавтоматичні інструменти і, якщо вони зазнають невдачі, допускають, що вони швидко перемагали, перш ніж шукати більш доступну мережу. Провідна мережа безпечніша, надійніше і швидше, ніж бездротове з'єднання. Якщо ви перебуваєте поза домом протягом кількох днів, вам не потрібно залишати маршрутизатор включеним.

Швидкість передачі даних при використанні даного стандарту становить цілих 300 Мбіт / с. Переключитися на нього досить просто, зробити це можна через WEB-інтерфейс. Щоб відкрити саме вікно налаштувань, необхідно ввести в адресному терміні браузера 192.168.1.1. Це IP-адреса пристрою, який присвоюється йому за умовчанням.


Це IP-адреса пристрою, який присвоюється йому за умовчанням

Корисні поради для поліпшення бездротової мережі Інтернет і без інженерів зв'язку

Наскільки нам відомо, жоден маршрутизатор ні зламаний, поки він був вимкнений 🙂. Чи є у вас інші поради для спільноти? Чи була у вас коли-небудь піратська мережа? Потім розташуйте маршрутизатор якнайдалі від стін і предметів, які можуть перешкоджати поширенню радіохвиль, далеко від інших джерел радіохвиль і, якщо існують антени, вони повинні підніматися перпендикулярно.

Виберіть правильний широкомовний канал. За логікою, кілька каналів засмічуються, підключення більше залежить. Потім зі спеціальними інструментами, також доступними як додаток для смартфонів, ви можете контролювати засмічення каналів і вручну вибирати для передачі на менш забитий канал. Оскільки все більше людей підключено, і чим більше з'єднання розподіляється між різними користувачами, тим більше він сповільнюється.

Також деякі апарати дозволяють виконати перемикання прямо в операційній системі. Для цього необхідно відкрити властивості пристрою в «панелі управління» Windows.

Налаштування перезавантаження

Також поліпшити якість зв'язку через Wi-Fi може перезавантаження. Її виконання за допомогою WEB-інтерфейсу дозволяє очистити пам'ять маршрутизатора від програмних помилок. Саме вони часом є основною причиною виникнення неполадок самого різного роду, що знижують швидкість передачі даних.

Використовуйте точку доступу або підсилювач сигналу

На щастя, більшу частину часу є способи їх вирішення, деякі з них, навіть без будь-яких витрат. Якщо все буде добре, проблеми з перешкодами будуть вирішені. Навіть в цьому випадку вони існують для всіх кишень. Проблеми можуть бути різними, але головними зазвичай є занадто товсті стіни, які блокують сигнал або використовують поганий маршрутизатор. Таким чином, завдання, яке вам потрібно буде зробити, - проаналізувати канали, які використовуються іншими, щоб знайти оптимальний. Таким чином, саме тривалу дію, яке вам потрібно буде зробити, - побачити найбільш використовувані канали та уникнути переповнених.

Для здійснення даної операції досить зайти в WEB-інтерфейс як адміністратор.


Для здійснення даної операції досить зайти в WEB-інтерфейс як адміністратор

Зробити це можна в такий спосіб:

 • ввести в адресному рядку 192.168.1.1;
 • ввести логін і пароль адміністратора у відповідних полях;
 • відкриваємо розділ «Швидка настройка» і натискаємо кнопку.

збіг частот

Стандартне значення робоче частоти зазвичай становить 2.4 ГГц. На ній працює велика кількість самих різних пристроїв. Змінити канал можна за допомогою спеціалізованих програм. Наприклад, Network Stumble r.

Арло, камери для інтелектуального офісу і розумного будинку

Це дозволить вам підключати кабельні пристрої або, наприклад, мережеві комутатори. Це корисні пристрої для приватного і малого та середнього бізнесу. Значок курсору на вашому комп'ютері, стільниковому телефоні або планшеті, який з'являється, коли вміст сайту займає надто багато часу. Можливо, за допомогою декількох простих трюків ви можете виправити цю проблему. Ви мовчите в проблемах з буферизацією? Тобто, не завантажуйте веб-сторінки добре, коли ви використовуєте планшет або мобільний телефон на дивані?


Також можна змінити канал через WEB-інтерфейс.

Для цього необхідно:


Нова прошивка і драйвера

Ще один спосіб, який дає можливість посилити роботу - установка нових драйверів на комп'ютер і подальша його перепрошивка. Особливо часто допомагає заміна прошивки. Нерідко багато моделей маршрутизаторів, оснащені старим програмним забезпеченням, мають досить невелику пропускну здатність. Перепрошивка дозволяє виправити стан речей.

Ось як вирішити проблему. Але його позиція сильно впливає на його сигнал. Ідеальним є розміщення маршрутизатора в центрі будинку, так що його сигнал досягає однакової інтенсивності всюди. Але це непросто, тому що маршрутизатор повинен бути, як правило, близько до телефону або оптоволоконному роз'єму. Одним з рішень є витягування різьби, щоб знайти центральне положення будинку.

Використовуйте кабелі в найбільш часто використовуваних пристроях

Як рогівка, так і дзеркала відображають або заважають бездротовому сигналу. Також оновлені маршрутизатори. І це зручно, щоб оновити його за допомогою останньої прошивки . Ви можете перевірити настройки маршрутизатора.

Пам'ятайте про кількість користувачів

Навіть якщо у вас є оновлений і добре розташований маршрутизатор, якщо є 8 пристроїв, які використовують з'єднання 2 Мбіт / с, швидкість може бути несправною. Вам потрібно збільшити швидкість.

Наприклад, багато маршрутизаторів спочатку не підтримують стандарт 802.11 N, але після поновлення програмного забезпечення успішно працюють з ним. Так як апаратна частина спочатку проектувалася з перспективою на можливу роботу до цього стандарту. І установка оновлень дозволила працювати на високій швидкості.

Як посилити сигнал Wi-Fi за допомогою другого роутера

Істотно розширити зону дії бездротової мережі можна своїм руками за допомогою другого маршрутизатора. Дана схема може здійснюватися різними способами. Але в першу чергу необхідно виконати з'єднання двох пристроїв.

З цими пропозиціями ваше з'єднання повинно покращитися, якщо не так, зверніться до техніку. Забудьте про кабелях і насолоджуйтеся бездротовим доступом в Інтернет по всьому будинку або будинку. Який інтернет краще для вас? У цьому уроці ви можете самостійно поширювати Інтернет вдома.

Якщо ви хочете підключитися, ви завжди повинні знаходитися в досяжності модему передавача. Часто повітряний сигнал порушується меблями, металевими предметами або стінами. Завдяки йому у вас буде сигнал, де вам це потрібно. Станція доступу виводить сигнал від модему і відправляє його на клієнтську станцію. Клієнтська станція відправляє кабельний сигнал безпосередньо на пристрій, з яким воно взаємодіє. Перший - це доступ, який витягує сигнал від модему, а другий називається одержувачем, а також клієнтом.


Фото: посилення сигналу другим роутером

Для реалізації такої схеми бажано скористатися двома однаковими моделями. Відмінно для цього підійде TP-Link TL-WA901N. В першу чергу слід підключити до інтернету і налаштувати один з маршрутизаторів. Після цього необхідно здійснити підстроювання другого пристрою, воно буде працювати в режимі «репитера».

Замість цього він посилає сигнал на пристрій, з яким ви працюєте. Щоб почати з'єднання, підключіть кабель, знайдений в придбаному пакеті, до стандартного високошвидкісного інтернет-модему з телефонної лінії . Потім підключіть адаптер джерела живлення та підключіть його до електричної розетки. Потім підключіть адаптер харчування і вставте його в розетку. Щоб перевірити правильні підключення, переконайтеся, що зелені світлодіоди на пристрої ввімкнено. Потім клієнт не підключає кабель до приставки, а безпосередньо до комп'ютера.

Перевага цього пристрою полягає в тому, що сигнал не порушується стінами, металевими предметами або меблями, як це має місце, якщо сигнал передається по повітрю. Це означає, що вам не потрібно турбуватися про те, що сусіди, наприклад, можуть використовувати ваше з'єднання. Візьміть перший адаптер з упаковки і вставте його в електричну розетку, максимально наближену до модему з телевізора. За допомогою цього адаптера інтернет проникає в вашу електропроводку. Підключіть адаптер модему до мережевому кабелю з упаковки.

Найбільш складна і трудомістка налагодження саме репитера.

Виконується вона в кілька етапів:


Необхідно задатися статичним IP-адресою: 192.168.1.100. Маска підмережі також буде постійною: 255.255.255.0.

Після успішного виконання всіх вище перерахованих дій необхідно:

Другий адаптер використовується для виведення сигналу від джерела живлення на комп'ютер або телевізор. Потім вставте адаптер в електричну розетку. Не так складно розвинути Інтернет після будинки, як він виглядає в першу чергу. Вам потрібно лише вибрати, який знаходиться у вашому будинку найбільш корисним, і ви можете подорожувати по Інтернету з ранку до вечора.

Ми вже знаємо, що радіозв'язок пригнічується - як повітряним, так і перешкодою. Чим слабкіше мережевий сигнал, тим нижче швидкість передачі даних. Звичайно, ви можете збільшити діапазон передавачів, але тоді повертаються пакети як і раніше будуть мати обмежений охоплення. Інший спосіб, яким виробники використовують кращі антени , - але ви не можете завжди підключати більш потужні антени до маршрутизатора, і у нас не завжди є умови для їх установки.


Останнім етапом є вибір алгоритму шифрування. Після того, як був обраний необхідний параметр, потрібно знову перезавантажитися.

Сильний сигнал апаратними засобами

Домогтися якісного з'єднання з обладнанням Wi-Fi можна різними способами.

Найбільш часто використовувані:


Багато виробників випускають компактні підсилювачі, розмір яких трохи більше пари сірникових коробок. Вони вставляються в розетку і здійснюють посилення Wi-Fi, в зоні дії якого знаходяться.

Дуже багато моделей оснащуються ще на заводі додатковими портами для підключення другої антени. Вона істотно збільшує зону охоплення апарату, робить можливим поширення сигналу на значні відстані.

Вибір правильного місця

Одним з найважлівішіх факторів, Які безпосередно вплівають на якість зв'язку, є місце Розташування пристрою для транслювання. Оптимальна ситуація, коли роутера розташовується в центрі всіх пристроїв, що використовують підключення.


Дуже важливо уникати розташування неподалік від роутера будь-якої громіздких меблів, дзеркал. Все це поглинає і відображає хвилі. Тому слід розташовувати маршрутизатор таким чином, щоб на шляху дії даної мережі не були які-небудь дуже тверді предмети.

вплив обладнання

Також крім різних фізичних перешкод, різноманітне обладнання також може чинити негативний вплив на надійність зв'язку через Wi-Fi.

До пристроїв такого роду відносяться:


Зазвичай вся справа полягає в тому, що маршрутизатор і інше обладнання може працювати на частоті, що збігається з частотою інших подібних виробів.

робимо антену

При необхідності можна виготовити антену-підсилювач для поліпшення якості зв'язку, переданого по повітрю.

Для конструювання антени такого роду нам буде потрібно:

 • фольга харчова;
 • пластикова пляшка або банку.

Фольга просто обмотується навколо пляшки, банки. Після чого на 5-10 хвилин залишається в такому положенні. Після закінчення даного часу слід розмістити отриманий виріб за задньою частиною роутера. Фольга сфокусує відбивач і направить його в потрібному напрямку. Що дозволяє уникнути виникнення «мертвих» зон.


Навіть якщо апарат для передачі даних володіє не дуже сильним сигналом на виході - в цьому немає нічого страшного. Так як виправити становище можна власними руками. Для цього навіть не потрібно наявність будь-яких інструментів. Досить просто рулони харчової фольги часу

Багатьох користувачів цікавить, як посилити сигнал WiFi-роутера самостійно. У сучасному світі багато виробників техніки включають в плати модулі WiFi. Стало звичним виходити в інтернет з телевізора, мати кілька портативних комп'ютерів з виходом в мережу, дистанційно керувати домашньою технікою. Але іноді якість сигналу і зона дії мережі залишають бажати кращого. Якщо сигнал не доходить або присутній, але з деякими перебоями в мережі, можна спробувати посилити сигнал маршрутизатора.

Як треба і не треба встановлювати роутер

Після придбання роутера, користувачі замислюються, як правильно розташувати його в приміщенні, якщо є кілька пристроїв, які повинні будуть ловити сигнал WiFi. Щоб сигнал був потужний і якісний, потрібно відповідально поставитися до установки роутера. На силу WiFi-сигналу впливають багато факторів: кількість і товщина стін (і стелі в разі багатоповерхового приміщення), розташування роутера, комп'ютерів та інших пристроїв, наявність поруч інших електричних приладів. Давайте розглянемо, як правильно встановити роутер, щоб втрата сигналу була мінімальною, а швидкість, якість і швидкість сигналу радували вас постійно.

Ось деякі поради:

 1. Намагайтеся розташувати маршрутизатор так, щоб на шляху сигналу до пристрою було мінімум стін, а якщо не вийде уникнути перетинання з перешкодами, то варто враховувати товщину перегородок.
 2. Якщо у вас є стіни зі звукоізоляцією, краще розташувати роутер в іншій кімнаті або в коридорі, де є безпосередній вихід в усі залишилися приміщення.
 3. Не варто розташовувати маршрутизатор поруч з акваріумом, вода теж може створювати перешкоди для сигналу і глушити його.
 4. Скло і дзеркала можуть відображати сигнал.
 5. Бетонні, цегляні і залізні мури погано пропускають сигнал. Гіпсокартон пропускає, створює мінімальні перешкоди.
 6. Якщо на шляху роутера є стіна або інше широке перешкоду і його не можна «обійти», розміщуйте роутер перпендикулярно стіні: сигнал буде проходити безпосередньо через неї, що поліпшить якість і радіус дії WiFi-мережі.
 7. Не встановлюйте роутер поряд з іншими електроприладами: мікрохвильовими печами, радіотелефонами. Більшість маршрутизаторів, як і більшість техніки, працюють на частоті 2,24 ГГц. Якщо встановити маршрутизатор в безпосередній близькості з іншими електроприладами, можливо глушіння сигналу Wi-Fi, а також перешкоди і інше негативний вплив. Мінімальна віддалення від різної побутової техніки - 2 м.
 8. Також причиною низької швидкості може стати незахищеність мережі. До бездротової мережі без пароля може підключитися будь-який бажаючий, хто знаходиться в межах її покриття. У даній зоні найчастіше перебувають сусіди, які можуть користуватися вашим доступом в інтернет, що істотно знизить вам швидкість обміну даними і витратить ваш трафік. Зробіть свою точку доступу захищеної, і тоді користуватися нею зможуть лише ті, хто знає пароль для підключення.
 9. Чим вище розташований роутер, тим краще буде передаватися сигнал, тому розміщувати його рекомендується на найвищій точці в кімнаті. Те ж саме стосується і мобільних роутерів (їх можна підключати за допомогою подовжувача).

покращуємо програмно

WiFi-роутери дуже популярні в звичайних квартирах, так як часто один користувач має кілька видів техніки, яку можна пов'язати з мережею WiFi. Зараз складно знайти молоду сім'ю без WiFi-роутера в будинку. Такий достаток точок доступу може негативно позначитися на якості сигналу, так як різні бездротові мережі можуть займати 1 канал або перетинатися в ньому. При збігу частот каналів слід «розвести» роутери і вибрати інший радіо-канал. Наприклад, це можна зробити за допомогою програми inSSIDer. Дану програму потрібно встановити на комп'ютер, знайти всі доступні мережі вашого будинку і в налаштуванні маршрутизатора змінити номер каналу на вільний або найменш перетинається з іншими.

На деяких моделях роутерів в розширених налаштуваннях можна збільшити потужність сигналу (поставте максимальне значення 100% або значення High, що в перекладі з англійської означає «сильний»). І не забудьте зберегти настройки!

А більш дорогі моделі роутерів (наприклад, дводіапазонні) працюють на 2,24 ГГц і 5 ГГц. Цей діапазон НЕ буде заглушатись різною технікою і роутерами діапазону 2,4 ГГц і менш схильний до зовнішніх перешкод. Зверніть увагу, що всі ваші пристрої, на які ви хочете роздати Wi-Fi сигнал, теж повинні підтримувати цей діапазон.

для користувачів систем Windows 7 і Windows 8 рекомендується при харчуванні від розетки не встановлювати «Режим економії енергії», а змінити на «Збалансований» або «Висока продуктивність». Wi-Fi-модулем може просто не вистачати харчування.

покращуємо апаратно

Антена для роутера є всенаправленной, тобто сигнал йде в усі 4 сторони, але якщо ви точно визначилися з розташуванням роутера і пристроїв, які будуть приймати Wi-Fi, і всі ці пристрої знаходяться приблизно в одному місці, має сенс зробити антену односпрямованої для посилення якості сигналу. Спрямована Wi-Fi-антена буде роздавати сигнал переважно в 1 напрямку, цими обмеженнями можна домогтися високого ККД і не роздавати інтернет даремно.

Найбільш просте рішення: придбати підсилювач антени в магазині, купити додаткову або замінити антену на більш потужну.

Це збільшить зону покриття мережі, дасть суттєвий приріст в якості і стабільності зв'язку. У важкодоступне приміщення в умовах нестійкого прийому можна поставити антену-ретрансляція (антена-повторювач, від англійського «repeat» - «повторення»). Цей пристрій підключається як клієнт, приймає мережу Wi-Fi і роздає його, розширюючи зону покриття.

Порада: купуйте антену-підсилювач в інтернет-магазинах або великих магазинах, що спеціалізуються на комп'ютерах і комплектуючих до них, так вийде значно дешевше.

Якщо ви не шукаєте легких шляхів, тоді пропонуємо зробити вам посилити сигнал роутера вручну.

Антена для роутера з металевої банки

Нам будуть потрібні:

 • металева банка з-під напою (наприклад, з-під кока-коли);
 • ножиці або ніж;
 • стаціонарний роутер.

Алгоритм роботи:

 1. Відступити від кожного краю по 1-2 см.
 2. Відрізати денце банки зовсім, а верх - НЕ дорізаючи до кінця 3-4 см.
 3. Розрізати банку уздовж.
 4. «Розправити» краю банки як лопаті (для зручності працюйте на столі).
 5. Готовий підсилювач сигналу надіти на антени роутера, направивши лопаті на пристрій.

Антена проста у виготовленні і не вимагає багато часу і великих витрат. Однак вона виглядає не дуже естетично і непривабливо, але її має сенс використовувати, коли маршрутизатор знаходиться поза зоною видимості (наприклад, на шафі).

Антена з дисків

Нам будуть потрібні:

 • диски за кількістю антен на роутері;
 • стаціонарний роутер.

Для реалізації цього способу потрібно просто надіти диски на антени роутера блискучою стороною вгору. Це ще один простий у виконанні і не дуже витратний спосіб. Однак потужність дії цього підсилювача досить слабка.

Підсилювач WiFi-сигналу з банки

Нам будуть потрібні:

 • консервна банка;
 • ніж / ножиці / консервний ніж;
 • 3G-роутер;
 • подовжувач c входом-виходом USB.

Алгоритм дій:

 1. Вибираємо банку: вона не повинна мати ребристою поверхнею, повинна бути досить витягнутої і відкритої з одного боку (денце залишити).
 2. Відступивши від денця, слід вирізати невеликий отвір під втулку (можна і без неї) за розміром вашого 3G-роутера (за формою поперечного перерізу, тобто ширина х товщина). Втулку можна зробити з жерсті (наприклад, з кришки від цієї банки). Втулка потрібна для того, щоб не подряпати роутер.
 3. Ще один варіант: прорізати в банку отвір за формою літери Н (розміром по перетину модему), а потім відігнути всередину вийшли «пелюстки».
 4. Для надійного використання підсилювача втулку слід припаяти або закріпити універсальним клеєм.
 5. Вставляємо модем приблизно на половину довжини і направляємо в сторону 3G-вишки. Верхній кінчик модему повинен бути на рівні центру банки або не набагато вище.
 6. Дана конструкція нагадує радар. Все це підключаємо до комп'ютера за допомогою USB кабелю, а сам підсилювач надійно прикріплюємо вище.

Такий пристрій дає більш помітний ефект, сигнал і швидкість дійсно поліпшуються. Але цей метод вимагає акуратності і трохи вільного часу.

Ці способи допоможуть вам в домашніх умовах зробити антену для роутера і поліпшити WiFi-сигнал.

Хочете отримувати оновлення блогу? Підписуйтесь на розсилку і внесіть свої дані: Ім'я та е-мейл


Чи є у вас інші поради для спільноти?
Чи була у вас коли-небудь піратська мережа?
Ви мовчите в проблемах з буферизацією?
Який інтернет краще для вас?
Хочете отримувати оновлення блогу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: