Рішення «Лабораторії Касперського» - кращі за результатами незалежних тестів

  1. Захист від онлайн-загроз - і без помилкових результатів
  2. продуктивність
  3. Захист грошових переказів в режимі онлайн
  4. Захист мобільних пристроїв
  5. Захист Windows-систем
  6. Тривале тестування: очищення інфікованого ПК

У третьому і четвертому кварталах 2014 року рішення «Лабораторії Касперського» перемогли в 11 незалежних тестах, в тому числі і довгострокових. Ми вважаємо, це досягнення гідно того, щоб розповісти про нього докладніше! У третьому і четвертому кварталах 2014 року рішення «Лабораторії Касперського» перемогли в 11 незалежних тестах, в тому числі і довгострокових

Найпопулярніше комп'ютерне видання в Європі - німецький журнал Сomputer Bild визнав Kaspersky Internet Security 2015 антивірусним рішенням року . Були особливо відзначені такі переваги, як високий рівень захисту від вірусів, надійний захист при роботі в Інтернеті, а також зрозумілий і простий інтерфейс.

Остання оцінка стає ще вагомішим, якщо згадати, що Сomputer Bild - журнал, призначений для рядових користувачів, для яких інтуїтивно зрозуміле управління не менш важливо, ніж серйозний рівень захисту. Також слід згадати, що продукти «Касперського» займають перші місця в тестах Computer Bild вже не один рік поспіль.

Захист від онлайн-загроз - і без помилкових результатів

У цьому тесті оцінюють якість захисту від різних загроз (наприклад, коли користувачеві пропонують встановити троян або ввести свої дані на підозрілому веб-сайті) і число помилкових спрацьовувань (чи антивірус блокувати роботу надійних додатків, вважаючи їх підозрілими).

Під час чотиримісячного динамічного тестування AV Comparatives Kaspersky Internet Security запобіг 99,4% всіх загроз і не допустив жодного помилкового спрацьовування. В іншому тесті AV Comparatives , Перевіряють, наскільки ефективно антивіруси виявляють шкідливі файли при стандартній перевірці ПК, KIS заблокував 99,7% всіх загроз. Зрозуміло, в результаті обох тестів антивірус «Касперського» отримав вищий рейтинг - Advanced +.

В аналогічному тестуванні Dennis Technology Labs відмінно показав себе не тільки KIS, але і Kaspersky Small Office Security, а також Kaspersky Endpoint Security for Business. Антивіруси «Лабораторії Касперського» набрали максимум очок, отримали рейтинг ААА і були визнані найбільш ефективними рішеннями як для домашніх користувачів і малого бізнесу, так і для корпоративного використання.

продуктивність

Багато геймери все ще бояться, що «ненажерливі» антивіруси уповільнюють роботу системи, хоча ще в 2013 році незалежні тести довели , Що антивірус «Касперського» вже давно позбувся цієї проблеми. У 2014 році цей факт знову підтвердився завдяки тесту AV Comparatives на продуктивність антивірусів .

Фахівці запускали різні сценарії на ПК з антивірусом і без нього. За результатами випробування Kaspersky Internet Security продемонстрував продуктивність 97,7%. За 100% в AV Comparatives беруть продуктивність ПК взагалі без антивірусу: як нескладно підрахувати, антивірус «Касперського» уповільнює роботу системи всього на пару відсотків - невелика ціна за безпеку.

Крім того, рішення «Лабораторії Касперського» отримали нагороду Best Performance 2014 Award за кращу продуктивність у всіх текстах, проведених в 2014 році лабораторією AV-Test.

Захист грошових переказів в режимі онлайн

В MRG Effitas оцінили захист від спеціалізованих фінансових загроз . А саме наявність на комп'ютері ботів, а також ПО, що краде банківські ідентифікаційні дані або втручається в процес обміну інформацією з платіжним сервісом.

За результатами тесту Kaspersky Internet Security був визнаний ефективним рішенням для захисту грошових переказів в онлайн-режимі. Необхідно зауважити, що з 17 протестованих захисних рішень з усіма завданнями успішно впоралися тільки 4.

Захист мобільних пристроїв

В тесті PC Security Labs продукт Kaspersky Internet Security для Android зайняв перше місце і успішно запобіг 99,959% всіх загроз без помилкових спрацьовувань. Мобільний антивірус також отримав сертифікат якості за результатами аналогічного тестування, проведеного AV-Test.

Захист Windows-систем

Відповідно до досліджень компанії Net Market Share, системи сімейства Windows встановлені більш ніж у 91,5% користувачів усього світу. Тому не дивно, що багато незалежні лабораторії перевіряють, як поведе себе антивірус на тій чи іншій версії Windows з різними пакетами оновлень.

Лабораторія Virus Bulletin перевірила роботу безлічі антивірусних рішень з системами Windows 8.1 і Windows Server 2008 R2 SP1. Від «Лабораторії Касперського» в тесті взяли участь чотири рішення: Kaspersky Endpoint Security, Kaspersky Small Office Security, Kaspersky Internet Security і Kaspersky Anti-Virus for Windows Servers Enterprise Edition. Всі продукти «Касперського» заблокували 100% загроз без єдиного помилкового спрацьовування.

За результатами двомісячного випробування AV-Test , Який перевіряв роботу антивірусів на ПК зі встановленою Windows 7 SP1, рішення «Лабораторії Касперського» показали високі результати: корпоративне рішення Kaspersky Endpoint Security 10 отримало сертифікат Approved Corporate Endpoint Protection, а
KIS крім сертифіката ще й набрав максимальну кількість очок.

Тривале тестування: очищення інфікованого ПК

самому тривалого випробуванню - 8 місяців - піддали Kaspersky Internet Security фахівці з AV Comparatives, перевіряючи, як покажуть себе антивіруси, встановлені на вже заражені ПК. І знову антивірус «Лабораторії Касперського» отримав сертифікат Advanced +.

І знову антивірус «Лабораторії Касперського» отримав сертифікат Advanced +

На закінчення хочеться відзначити, що в 2014 році рішення «Лабораторії Касперського» взяли участь в 93 незалежних тестах і стали кращими за результатами 51 з них. У 71% тестів продукти «Касперського» увійшли в Top-3 кращих - цей результат значно вище, ніж у будь-кого з конкурентів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: