NEWSru.com :: Роскомнадзор вимагає закрити телешоу "Канікули в Мексиці 2"

Роскомнадзор направив звернення до редакції телеканалу "П'ятниця" (колишній "MTV") з пропозицією припинити трансляції проекту "Канікули в Мексиці" через величезну числа скарг на нецензурну лексику

Роскомнадзор направив звернення до редакції телеканалу "П'ятниця" (колишній MTV) з пропозицією припинити трансляції проекту "Канікули в Мексиці" через величезну числа скарг на нецензурну лексику, повідомляє ІТАР-ТАСС з посиланням на прес-службу відомства.

"Експертна комісія Роскомнадзора, розглянувши численні звернення громадян, що містять критику програми" Канікули в Мексиці ", і вивчивши відеозапису програми" Канікули в Мексиці 2 ", зробила висновок про те, що критичні зауваження заявників обгрунтовані і розглянута телепрограма містить інформацію, здатну завдати шкоди здоров'ю і розвитку дітей ", - відзначили в прес-службі.

Роскомнадзор направив відповідне звернення редакції телеканалу "Телекомпанія П'ятниця" з пропозицією розглянути можливість припинення трансляції проекту в ефірі. "На підставі пункту 6.5 Положення про Федеральній службі з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій, затвердженого постановою уряду РФ від 16 березня 2009 року N228, Роскомнадзор просить надалі при формуванні сітки мовлення врахувати рішення Експертної комісії", - йдеться у зверненні відомства на адресу редакції.

Телевізійне реаліті-шоу "Канікули в Мексиці" створив канал MTV в 2011 році. Шоу являє собою аналог телепроекту "Дом-2" з різницею лише в тому, що дія відбувається на курорті в Мексиці.

На телеканалі "П'ятниця" поки не коментують дане повідомлення Роскомнадзора. "Документ ми отримали. Ми його вивчаємо, але поки не коментуємо", - цитує "Інтерфакс" піар-директора телеканалу "П'ятниця" Наталію Абрамочкіну.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: