Що таке «кавунове голодування»

Початок осені - вдалий час для того, щоб влаштувати свої розвантажувальні дні Белла Уайд

4 вересня 2017 13:01

4 вересня 2017 13:01

Влаштуйте собі кавунові розвантажувальні дні

Фото: Pixabay.com/ru

Хто не любить кавуни? Здається, важко знайти таку людину. Тому можна сміливо влаштувати собі рагрузочние «Кавунові» дні . До того ж це дуже бюджетно і не вимагає часу на приготування. Помічено, що при такому «голодуванні», за рахунок великого вмісту води і цукру, найменше хочеться їсти.

У жорсткому варіанті протягом дня вам належить з'їсти кавун, вага якого в 10 разів менше, ніж ваш власний. Крім нього - тільки вода або чай без цукру. З'їсти кавун потрібно в шість прийомів, з рівними проміжками часу, із задоволенням і не поспішаючи. Можна повторити і на другий день, але тільки якщо не виникло проблем із самопочуттям. Можна дозволити і третій день, але не більше!

Головне, що дає розвантаження - очищення організму від шлаків і токсинів, але і для невеликого зниження ваги цілком підходить. Як будь-яка дієта, цей спосіб має протипоказання. Тому якщо є проблеми зі здоров'ям, перш ніж купувати «розвантажувальний» кавун, порадьтеся з лікарем.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: