Британія почала арешт російського майна

Великобританія видала ордери на арешт майна громадян Росії з незрозумілими походженням, заявив міністр оборони країни Гевін Вільямсон. Великобританія видала ордери на арешт майна громадян Росії з незрозумілими походженням, заявив міністр оборони країни Гевін Вільямсон

26 березня на прес-конференції в Талліні міністр оборони Сполученого Королівства пояснив, що в найближчі тижні і місяці уряд буде працювати дуже ретельно і займатися вирішенням проблеми.

За словами Вільямсона, видані ордери на арешт майна невідомого походження. Згідно з нещодавно прийнятого закону, з 31 січня у британських судів з'явилася можливість направляти іноземним власникам активів на території країни запити про стан майна (Unexplained Wealth Orders, UWO).

По суті, даний інструмент, передбачений набрав нинішньому році в силу закону "Про кримінальні фінансах", дозволяє британським держорганам вимагати пояснень від власників нерухомості і компаній вартістю більш £ 50 тис. ($ 71 тис.), А також відповідних рахунків в разі виникнення питань щодо походження коштів.

Якщо власник не зможе дати належних пояснень, то на його власність буде накладено арешт. При цьому нові правила поширюються і на "політично значимих осіб".

"Правда.Ру" раніше повідомляла про те, що прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Кремль не має наміру говорити про загострення відносин із Заходом в цілому. В даному випадку мова йде про безпідставне наклепницьким потоці з боку Великобританії.

Пєсков підкреслив, що Лондону доведеться або надати суду докази, або вибачитися.

"Нам зрозуміла, скажімо так, солідарність та Євроатлантична, і інша, але ще раз повторюю, рано чи пізно за ось ці голослівні звинувачення доведеться відповідати. Доведеться їх або чимось підкріпити, якимись доказами, або принести відповідні вибачення", - заявив прес-секретар Путіна.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: