Тимошенко в США поговорила з Волкером і сходила на '' круглий стіл ''

14855 переглядів 14855 переглядів   Fb Юлії Тимошенко   Лідер Батьківщини Юлія Тимошенко в Сполучених Штатах Америки зустрілася зі спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером

Fb Юлії Тимошенко

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко в Сполучених Штатах Америки зустрілася зі спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером.

вона повідомила , Що обговорювала з ним останні події в районі Керченської протоки і закликала посилити санкції проти Росії.

"Курт Волкер наголосив на необхідності повернення Україні захоплених моряків і військових кораблів", - повідомляється в Facebook Тимошенко.

Тимошенко зустрілася з Волкером

"Подякувала Сполучені Штати за допомогу і підтримку нашої держави. Закликала до посилення санкцій проти агресора Росії, а також наголосила на необхідності надання допомоги військово-морським силам України", - заявила нардеп і претендент на пост президента.

"У контексті безпеки поговорили і про політичний процес в Україні. Пройшлися по розділах" Нового курсу ", підготовлене нашою командою з кращими експертами, - нова Конституція, новий економічний курс, нова стратегія миру і безпеки", - додала Тимошенко.

За її словами, Волкер запевнив, що США і надалі підтримуватимуть політику відкритих дверей НАТО для України.

Сам Волкер написав в Twitter , Що на зустрічі з Тимошенко обговорював погляди США на останні події на сході України і в морях, а також шляхи досягнення миру.

Крім того, Тимошенко в Вашингтоні взяла участь в круглому столі в Атлантичній Раді.

"Зустріч проходила за принципом Chatham House - нерозголошення авторства висловлювань для більшої відкритості - тому розповісти, хто і що думає про ситуацію в Україні, не маю права", - зазначила Тимошенко.

Зустріч проходила за принципом Chatham House - нерозголошення авторства висловлювань для більшої відкритості - тому розповісти, хто і що думає про ситуацію в Україні, не маю права, - зазначила Тимошенко

Тимошенко на круглому столі в Атлантичній Раді

"Скажу лише, що в круглому столі взяли участь понад 20 представників Атлантичної Ради, виконавчої влади США, міжнародних фінансових інститутів і провідних дослідницьких центрів. Тема круглого столу - ситуація з безпекою в Україні", - додала вона.

Тимошенко уточнила, що цю ж тему обговорила з сенатором США від Арканзасу Томом Коттоном, який входить до комітету з питань збройних сил і розвідки і "є співавтором свіжої резолюції про засудження російської агресії проти українських військових кораблів".

"Обговорили конкретні кроки, які могли б зробити найближчим часом Адміністрація і Сенат США, щоб посилити підтримку української армії, зокрема Військово-морського флоту", - зазначила вона.

Юлія Тимошенко Поговрим з Томом Коттоном

"Я закликала до посилення санкцій проти Росії і висловила позицію, що Мінські угоди були необхідні, але недостатні для встановлення стійкого миру в Україні. Тому наголосила на необхідності проведення переговорів у форматі" Будапешт плюс "з лідерами країн-підписантів Будапештського меморандуму із залученням Верховного комісара ЄС і керівництва Німеччини ", - заявила Тимошенко.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: