Що таке архівація і як створити архів WinRAR з паролем?

Сьогодні я вирішив написати про архівацію файлів, для чого потрібні архіви і як, створити архів WinRAR з паролем

Сьогодні я вирішив написати про архівацію файлів, для чого потрібні архіви і як, створити архів WinRAR з паролем. І так що таке архівація файлів? Архівація це коли стискають файли або папку з файлами. Багато хто задає зараз питання, а навіщо мені знати, що таке архівація і що таке архів і навіщо мені створювати архів з паролем? Скажу одне, вам завжди знадобляться знання про архіви, особливо для тих, хто користується електронною поштою. Я думаю, що багато скачували в інтернеті файли, в архіві WinRAR і не замислювалися, навіщо файли знаходяться в архіві. Почнемо все по порядку.

Архівація - це коли відбувається стиснення файлів або ще можна назвати зменшення розміру. Візьмемо групу текстових документів або електронну книгу. У електронної книги, наприклад, 10 МБ, за допомогою архівації ми можемо зменшити розмір файлу в кілька разів і при цьому не втратити якість даної книги. Але таких результатів ми не завжди зможемо домогтися, так як не всі файли можна стискати у багато разів. Якщо ви захочете стиснути групу музичних файлів, відео або фото, то розмір таких файлів практично не зміниться. Тоді запитаєте ви, навіщо створювати архів для таких файлів? Відповідь на це питання є і називається він упаковка. Якщо ви хоч раз відправляли або отримували посилку, в яку входить не один предмет, а кілька. Природно, що ці предмети складені в одну посилку, так як зручніше відправляти все однією посилкою. Так само і з нашими файлами при передачі фотографій або музичних файлів через електронну пошту. Але ще є дуже корисна властивість для наших електронних файлів, таке як, захист від пошкодження, це коли файли щільно упаковуються в архів і при передачі в інтернеті вони захищені. Вони дійдуть до одержувача в цілості й схоронності.

Ще є такі сервіси в інтернет, які можуть зберігати вашу інформацію. Так ось щоб зберігати інформацію і не боятися, що в ваш файл, помістять будь-якої вірус - агент, для цих цілей можна створити архів з паролем. Так само якщо ви хочете щоб ваш файл не переглядали на персональному комп'ютері його теж можна помістити в архів з паролем.

Створюємо архів з паролем.

Щоб створити архів вам потрібна програма WinRar, якщо вона у вас не встановлена ​​то скачати її можна за посиланням нижче.

Cкачать WinRar безкоштовно

Створити архів WinRar з паролем зовсім не складно і можна зробити це кількома способами, але я покажу вам один, з тих, які я використовую. Натиснемо на робочому столі, правою кнопкою миші і наводимо на пункт створити. У випадаючому меню вибираємо "Архів WinRAR". У вас на робочому столі з'явиться значок у вигляді трьох книжечок, перетягнутий ремінцем. Відкриваємо цей архів. Щоб додати в архів файли, натискаємо на кнопку додати:

У вікні вибираємо диск, потім паку або файл, і натискаємо ОК.

Якщо вам потрібно вибрати групу файлів, то при утриманні клавіші Ctrl, натискаємо по файлах лівою кнопкою миші, вибираючи їх. Далі у вас відкривається наступне вікно. У цьому вікні ми повинні вибрати: формат архіву RAR або ZIP, метод стиснення, чи потрібно розділити файл на томи. ПРИМІТКА: якщо файл дуже великий, а вам потрібно відправити його через інтернет. Коли ви поділяєте на томи, у вас з'являться кілька архівів, але при відкритті одного архіву відкриваються всі наступні самостійно. Далі не натискаючи кнопку ОК, переходимо на вкладку "Додатково", в цьому вікні, знаходимо кнопку "Встановити пароль, натискаємо і у вікні, вказуємо пароль. Пароль бажано вводити не менше 8-ми літер і цифр, рада не прописуйте імен дні народження, тому як вони легко підбираються спеціальними програмами. Бажано букви і цифри вводити в різнобій. Ставимо галочку шифрувати імена файлів і натискаємо ОК. Ось дві картинки для поняття:

загрузка ...

Ще записи по темі

Тоді запитаєте ви, навіщо створювати архів для таких файлів?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: